Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Probleme de infertilitate rezolvate de dr.Tutunaru


Recommended Posts

Va sarut, Am rugamintea sa ma ajutati si pe mine intr-o problema:de 5 ani ma chinui pentru a concepe un bb,am fost la o gramada de investigatii la diferiti medici,rezultatul lor a fost ca ar exista probleme cu ovulatia la mine.De curind am scris pe saitul d-lui dr.T si i-am enumerat atit rezultatele analizelor mele,cit si ale sotului meu,iar raspunsul lui a fost ca "spermograma sotului lasa de dorit",raspuns pe care nu l-am primit de la alti dr.Sunt foarte interesata daca stiti cazuri de infertilitate rezolvate de dr.T.Sunt dispusa sa merg la dumnealui la un consult. Ps.Astept raspunsurile voastre!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Jubica, mergi cu incredere. Indiferent de cauza infertilitatii, dansul va sti exact ce are de facut. Totul e sa fiti deschisi la tipul de tratament pe care vi-l va indica.

Mie, spre ex. dupa ce mi-a aflat adevarata cauza problemelor (asta dupa ce alti nu stiu catzi alti medici au dat din umeri si mi-au dat tot felul de diagnostice cretinistice) mi-a indicat sa fac tratament homeopatic. L-am facut, chiar daca am mai asteptat cateva luni in plus si uite ca, in cele din urma, am ramas gravida.

Acum imi tine sarcina in picioare (am mai pierdut una inainte de a ajunge la el, pe cand asta merge foarte bine gratie tratamentului prescris de el)si sunt sigura ca totul se va termina cu bine.

 

Asha ca, daca te hotarasti sa te duci la el, iti garantez ca ai luat decizia buna. Nu va lasa cazul tau nerezolvat. Nu-i sta in fire.

 

Bafta si rabdare!

Lordra[gravi]15+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iordraid="red">,iti multumesc pentru raspuns,imi dai multa speranta sa merg mai departe.Ma bucur ca exista acest medic ,care este in primul rind om.Nu stiu de ce,dar pina acum am intilnit numai dr.interesati mai mult de bani si mai putin de ceea ce fac.

 

 

Pup toate fetele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...