Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Inca odata am nevoie de ajutorul vostru.....


Recommended Posts

quote:Originally posted by bruxinha
Originally posted by ileanaczPacat ca ne-am abatut de la subiectul postat de Violeta. Trebuia sa iti versi oful pe mine la PM, NU aici!
id="quote">id="quote">N-o sa inteleg niciodata de ce nu mi-ai scris toate astea pe PM[:D], da' stii? Niciodata! Bine, ca nici n-o sa-mi chinui neuronul inutil, incercand sa aflu. Cum de ce? Si noi de la cine mai sorbeam intelepciune, de la cine invatam sa ne indreptam greselile adevarurile universale din putul gandirii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragalase(i)lor,pentru ariceala si sagetele [amoras] exista minunata optiune "MP";va rog frumos s-o folositi ca sa nu fim nevoiti sa recurgem la rezervele cu pic![;)]id="maroon">id="Comic Sans MS">

 

Irina,veve & croko[hia]id="size2">id="violet">id="Times New Roman">

poze,poze,poze si iarid="blue"> pozeid="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Lona

 

Cum de ce? Si noi de la cine mai sorbeam intelepciune, de la cine invatam sa ne indreptam greselile adevarurile universale din putul gandirii


id="quote">id="quote">

 

Fetelor, deci nu-s eu nebuna... pfiuuu ce usurare..[hot]

 

Iar despre musca care se baga in lapte - pai d'aia e forum, nu? sa ne bagam. Ca doar nu e strachina personala a stiu-eu-cui-dar-nu-vreau-sa-zic[hop]

 

Veve, [flo] gata, ne-am calmat (cred...[:o)]), si-mi ofer voluntar persoana virtuala pentru eventualele (meritate) [neand]

 

"Daca n-as avea sentimente as putea deveni cea mai inteligenta femeie de pe pamant" - Anais Nin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by violeta69

 

Eu sunt ....as putea spune,bine......cel putin sunt linistita,nu mai palng,dorm mai bine,ma intalnesc cu prietenele mele dragi,vorbesc mult la telefon,spun si eu la toata lumea...si pt. faptul ca nu mai tin in mine totul,parca povestea asta e a altcuiva!

Acum cel putin pot spun ca nu mai am atatea cosmaruri,indoieli......nu sunt fericita,dar imi e mai bine asa!

 

Elena-V.


id="quote">id="quote">

 

Violeta, m-a bucurat ce am citit. Esti pe drumul cel bun !

Numai bine iti doresc ![flo]

 

Danielaid="red"> [gravi] (10+) si puiul Oana Mariaid="red"> (nascuta pe 2 septembrie 2003)

 

ALBUMUL OANEI MARIAid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...