Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Liana Ples


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cred ca e cam tarziu pt raspuns...Eu am nascut cu dumneaei. si am o parere extraordinara. este un om deosebit, care pune suflet in ceea ce face. Este foarte bine pregatita(are studii pe afara si ff multe carti publicate). Vorbeste f frumos pacientelor(eu nu suport doctorii care tutuiesc pacientele de parca ar fi copii din fata blocului). Dna dr. Ples este cea care mi-e dat curaj sa merg mai departe cu sarcina si cea datorita careia Sofia mea traieste. Asta in conditiile in care alti medici "faimosi' de la Giulesti spunea ca nu mai e nimic de facut pt bebele meu. Eu zic sa mergi pe mana dumneaei, orice problema ai avea. Daca vrei nr. dumneaei de telefon, spune-mi, si ti-l trimit pe PM.

P.S. plus ca asista la nastere, la orice ora, si poti sa o suni oraicand sa o intrebi ce vrei tu, iti raspunde intotdeauna fff dragut si eficient!

 

Mami-Mada si minunea Sofia Maria,12/08/2004

 

POZE CU MINUNEA MEA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
quote:Initial creeata de adlemi

Poate sa ma ajute cineva cu informatii despre dna dr Liana Ples? A nascut cineva cu dansa? Cum e ca medic? Si nu in ultimul rand, cum e ca om?MultumescAdlemiid="red"> si [copil]Andrei(24.02.2004)http://community.webshots.com/user/adlemi105


id="quote">id="quote">Cum pot lua si eu legatura cu dansa? aveti un numar de mobil ceva? ca am pierdut sarcina de 7 saptamni si vreau sa merg neaparat la control la dansa.Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am o parere buna despre dansa. Cinci ani am umblat prin doctori ca sa pot avea un bb, si nici unul nu mi-a dat de cap. Cu. dr, Liana Ples, am reusit in mai putin de un an. M-a monitorizat pe toata perioada sarcinii, si am nascut tot cu dansa(normal)!

Este un doctor de un mare profesionalism.

 

 

Laura, mama lui Andrei

 

Poze

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este intr-adevar un om deosebit. Eu sunt mai paranoica avand in vedere ca am pierdut sarcini si acum suflu si in iaurt. Dansa are insa rabdare cu mine si e plina de optimism.

 

Pana acum totul e bine. Am ajuns la 22 de saptamani si speram sa fie totul bine pana la capat.

 

 

Flory [gravi] 21+ si [copil] Andrei

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...