Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ati ramas cu dureri dupa epidurala?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Io n-am avut dureri la nici unul din kupii, shi i-am facut pe amindoi cu epidurala, dar de la alte fete am auzit ca trec in 6 luni, aproximativ.

Bafta!

 

Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia zbintuitaid="purple">[majoreta]

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ramas cu acele dureri de spate si genunchi dar au disparut dupa 2 luni. Am facut si un pic de miscare, putin masaj. Durerea de genunchi sigur nu are legatura cu epidurala ( poate din cauza greutatii sarcinii). Spatele si pe mine m-au durut in zona unde mi-au facut epidurala. In maxim 2 luni vor disparea.

 

Lummy

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am nascut normal cu peridurala si a urmat o perioada bunicica cu dureri de spate; cat despre genunchi .... nimik! eu zic ca e un mix peridurala + modif centru de greutate (eu m-am ingrasat 21kg in sarcina) + statul indoita de mijloc la baitza bebelinei.

acum micutza mea are mai bine de 3 luni, durerile nu ca au disparut de tot, dar nici nu ma mai sacaie, probabil fac parte din categoria celor carora le trece in cca. 6 luni.

sanatate maxima tuturor!!!

 

[pup]

 

giuliatm, mamika Alessandrei

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fetitzalumami/album?.dir=/27da

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...