Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori...(12)


Recommended Posts

Buna,

 

Multumesc Felis, si lui Mihaita multa sanatate si sa creasca mare si voinic!

Maruta sanatate!

In rest fetele ce mai ziceti?

Cum fu week-end-ul?

La noi a fost tare cald duminica si am reusit si eu sa fac o ora de plaja....ca mai mult nu am avut chef..., dar e bine si atat. Oricum nu va inchipuiti ca aici sunt calduri din alea ca prin Bucuresti....dar cred ca deja m-am dezobisnuit de clima din Romania.

Va pupic [pup]si va transmit toate cele bune!

[gravi]16+, in asteptarea primelor miscari!id="limegreen">

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetele! [pup]

 

Am venit si noi luni dar nu am apucat sa intru decat sa citesc un pic de tot! Vad ca e liniste si pace la noi![:D]

 

Sebi e aproape intarcat ...mai avem un pic de muncit dar merita efortul! A inceput sa pape mai bine si ma bucura enorm chestia asta!

 

Marutaid="red"> ce faci iubita nici un semn nika? [pup]Cum te mai simti?

 

Salisaid="red"> doar tu pe metereze [pup]! Ce mai face burtica?

 

Elyanneid="red"> cred ca e cu burta la soare acum! Cae tare frumos de plaja afara!

 

Vanessaid="red"> ati facut bagajele? Mai aveti un pic si o tuliti si voi in vacanta! [pup]

 

Felisid="red"> pupa puiul scump si drag! [pup]

 

Mai fetele ce mai ziceti mey ?? nika nik??? Haideti inviorarea si mai ati un semn de viata! Sau ati plecat deja in vacanta fara sa ne spuneti si noua? [:D]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Sebi la 1 An! [foto]

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

Celor ce plecati la mare sau in concedii, distractie palcuta si vreme buna!

Eu va citesc, dar scriu mai rar ca de.., la job, acuma vizite la doctor, dar suntem bine si ceva treburi is pe acasa si mai e si diferentza de fus orar de 7 h, asa ca va pup si va doresc numai bine!

 

 

 

Denisa

[gravi]10+

[/url"]BEBIK

Zambeste, si maine e o zi!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [pup]

 

Am dat sa pape la gandac si acu ne pregatim de iesire! [hop]

 

Voi ce mai faceti?

 

Liniste si pace in continuare.... [flo]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Sebi la 1 An! [foto]

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori!

Nu pot sa stau prea mult ca sunt la o prietena la job, akasa nu mai am net, deocamdata, fac aia nu stiu ce schimbari.In rest aproape bine, multa munca si cam atata.Va doresc vacanta plakuta celor care aveti parte de ea si numai bine!

Va pup!

 

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Naziau fetelor,

MA intrat sa va salut si sa va citesc si avd ca e cam liniste, bate vantu de vacantza la voi? SI eu as cam vrea dar pina in spet. nu poate sotul sa isi ia si asa ca ne vom multumi cu unele iesiri de weekend, si sper in curand sa hotaram si dc plecam in septembrie in vacanta in europa, sa vedem cum il prind pe husband ca saracu e stresat cu jobul acuma, e tare busy.

Pupicei Nally pt Seba si Emily pe unde umbli?

 

 

Denisa

[gravi]11+

[/url"]BEBIK

Zambeste, si maine e o zi!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori!

EMILLY,sper ca totul e ok cu voi,si tatal tau e bine[pup]!....si mai da si tu un semn de viata ca ne sperii[;)]...[pup][pup][pup]

NALLY,gandacelul tau e acasa acuma,se vede ca esti tare fericita[pup],pt voi si numai bine!

DANIELA_DANEZA,nimic nou la tine se pare,[pup] multi de la mine si fruntea sus,sa nu stai prea mult singura ca te deprima[:)]...numai bine!

SALISA,sanatate si burtica mare si nazdravana[:)] iti doresc in continuare...[pup] multi si pe burtic!

DENISAM,si tie numai bine si sarcina cat mai usoara[pup]...si iti tin pumnii sa mergi in concediu in Europa[cool]!

Dar ce liniste este pe aici....eu invat de zor la scoala si conduc din ce in ce mai bine[:D]!

[pup] fetelor si pe maine!

 

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)

http://community.webshots.com/user/crismir100

http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...