Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori, pestisori...(12)


Recommended Posts

Buna pestisori!

Azi sunt scurta,doar sa semnez si eu condica,nu?[:D]

Buna venit LAURA!....sa-ti traiasca fetita[pup]!

Sunt cu totul de acord cu fetele,incapatanate dar sufletiste foc,cu gura mare daca le calci pe batatura,dar si le trecere repede,nu prea tin supararea,doar in cazuri extreme[:D]!

Cu EMILLY e ceva ,simt eu ca nu e buna treaba,sa nu intre ea atatea zile!!!!!!!!!!????...sper sa ma insel!

Va pupicesc pe toate si numai bine!

 

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)

http://community.webshots.com/user/crismir100

http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

scuze fetelor [flo] dar zau ca nu stiu ce-i cu mine ... cred ca-i o pasa dintr-aia naspa de'a noastra[alcool]

 

eu mor de ciuda ca spatamana asta n-am mai tinut cura (din cauza antibioticelor) ... dar nici n-am mai dat iama prin mancare

 

de azi o iau de la capat ... si sper ca saptamana asta sa mai dau 4-5 kg .... ca duminica cealalta merg la nunta si daca nu slabesc o sa arat ca dracu!

 

da ... m-ati prins ... io mi's cea care "ingrasa porcu'n ajun", vorba vine

 

vad ca si Dana a disparut din peisaj ... si din surse sigure [:D] stiu ca a avut un botez pe cinste (cel putin asa am inteles) ... deci cum fuse ?

 

in rest va pup si sper sa redevin acea vorbareata ... mi-a placut tare de

quote:Diana e incapatanata-foc, foarte activa si cu o gurita maaaare-mare Ma intreb si eu daca voi ajunge vreodata sa ma inteleg cu ea...


id="quote">id="quote">

si mama mea inca se mai intreaba ... raspunsul este NU ... nu o sa reusesti sa te intelegi atata timp cat ea nu vrea ... dar pestii sunt sensibili si nu-i chiar greu sa ajungi la inima lor .... deci sfatul meu ar fi "vorba dulce mult aduce"

mult succes

 

va pupic pi tosti ... si un we super

 

PS daneza - m-am razgandit sa mai merg in acest we la cump ... adica poate doar ma duc sa-mi fac o parere ... ca vreau sa mai slabesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi maine plecam la mare asa ca va las cu bine si va pup.

daca e vreme frumoasa stam 10 zile.

sa fiti cuminti, sanatoase, copilasi sa nu fac nazdravanii rele (ca mari fac oricum).

sa ne "vedem" cu bine si poate organizam si o intalnire prin herastrau cand vin asa cum am mai discutat si nu a iesit.

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI, EXCURSIE

POZE

PRIMA ANIVERSARE, SFARSITUL CLASEI I HERASTRAU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele sa va zic ce mi-a facut azi Sebi!!!

 

De la o vreme incoace nu mai vrea sa ii pun scutecul cand il schimb... trebuie sa alerg bine dupa el prin casa ... azi zic sa il mai las un pic asa ca se plictiseste si o sa vina el la mine sa ii pun scutecul! Ma intind in pat la televizor facand pe dezinteresata sa ii pun scutecul si el se aseaza la picioarele mele si isi face de lucru! In fundu gol ...! Sta ce sta ... pe mine ma prinde o emisiune pe discovery .... nu mai stau ca pe butelie cu ohii la el! [alcool] la un moment dat zic sa ma uit cu coada ochiului ce face in pat de e asa de cuminte puiul meu manca-l-ar mama pi el!!![il][il] si vad ca mestereste el ceva cu mana intre picioare ... ceva maroniu...tot dadea cumana pe pilota (care e deschisa la culoare!) ca si cum facea curat! Maaa ... zic io... ce are el acolo ca nu a coborat din pat sa ia ceva!!! Creierul meu nu procesa ... sua nu vroia sa accepte ce vedea!!![hc] Sebi al meu facuse kk si se juca cu el de mama focului in pat!!!![ups] Sa lesin cand l-am vazut ce facuse pe body... pe maini... pe fruntea lui... sa mooooooor nu alta... nu mai nimeream sa ma ridic din pat... si sa ajung la el! Iar el se uita asa de fericit la mine si imi intindea si mie din joaca lui[alcool][alcool][alcool] ce sa va zic ca avea si pe frunte ditamai steaua pusa de el!!![:-)))][:-)))][:-)))] Il iau cum apuc si il duc repede in baie... la cada sa il spal... si acolo vai si amar pana scot body de pe el ca il mai pictez si eu ...[:I]si asa umplem noi cadita cu de toate si facem baie fortat ... radeam cu lacrimi si el cu mine facea ha-ha ha-ha ha-ha... sa lesin si mai tare de ras!!![:-)))][:-)))][:-)))]

 

L-am sunat si pe tati si el auziti ce ma ia la rost!!! ca de ce nu i-am facut o poza lu fisu cu kk pi el ... sa stie ca are noroc in viata!!! maaaiii dar io la poze ma gandeam in momentele alea?????[:-)))][:-)))][:-)))]

 

No... cam asta fu isprava noastra de azi care o sa tina topul la nazdravenii mult timp de acum in colo!!![:p]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Sebi la 1 An! [foto]

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara pestisorilor!

Nally, am ras de boacana facuta de Sebica al tau si m-i te inchipui pe tine super furioasa si el vesel nevoie mare!A BAGAT SI IN GURITA?Sa dea D-zeu sa aiba noroc!

Marutule daka ai chef sa ne auzin suna-ma!Si daka te-ai razgandit sa mergi cu sotul la cumparaturi ,ma ofer!Sper ca esti bine si bafta la slabit!

Vanessa sa aveti timp frumos la mare si distractie maxima!Sa nu va dea prea mare bataie de cap copilasii!

Eu sunt ok, mai ales ca am beneficiat de o oara de masaj super, la domiciliu..

va urez wk-end plakut si mai vb maine sau poate mai tarziu!

Pupicei!

 

 

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...