Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor ieri am scapat cu bine la ex de la microbiologie!Dar am sambata un examen oribil ,oribil [bang][bang][bang], abia astept sa scap de el!.Termin acum cu cafeaua si tigara de dimineata si la invatat cu mine!Bine ca sunt libera de la servci.

pupici la toateid="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

enderbaby id="red">parerea mea e ca intr-un club cum se vrea sa fie acesta, nu trebuie sa cauti sa spui ceva anume de frica sa nu plictisesti membrii sau alte ideei de genul asta. eu cred ca pt a ne cunoste mai bine (cel putin asta e scopul urmarit de mine) trebuie sa vorbesti, sa povestesti ce vrei si ce nu vrei..eu una nu ma plictisesc asa repede asa ca poti sa povestesti si cum ai facut mancare, sau plimbat catelul etc. orice ai spune mi se pare interesant pt ca nu am cum altfel sa te cunosc. (am citit ce ai scris la oragams la femei..ma bucur sincer pt tine)id="size3">

megbengid="red"> de ce sa se simta aiurea barbatelul in fata colegilor daca ai fi fost si tu acolo? bafta la examen. sa ne aduci la cunostinta nota buna.

maggdaid="red"> felicitari pt examenul anterios si bafta la examenul viitor. daca inveti nu o sa ai probleme.

si eu ma intorc la invatat..mai am 3 sapt pana la licenta :((((

pupici cu lipici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut examenul scris de licenta! [xx(] Azi astept rezultatele... iar joi ma duc sa prezint lucrarea.

 

Am fost foarte stresata in weekend, am tinut-o dint-un atac de panica in altul, dar duminica mi-a venit minunata idee si m-am dus la farmacie si mi-am luat tinctura de valeriana si m-ama calmat nitel. Duminica seara am afla ca s-au facut niste schimbari in ultimul moment legat de tematica pt licenta, asa ca seara pe la 7 m-am apucat de invatat noile subiecte...

Luni m-am trezit de la 5 dimineata ca sa ajung la 7 la examen [bang] cat stres!

 

examenul a fost ok pt mine, sper sa li se para ok si profilor ce am scris eu acolo...

 

Diseara o sa av anunt ce nota am luat, daca vor binevoi sa le si afiseze asa cum au promis...

 

Fetelor va doresc multa bafta la examene, spor la invatat... si daca nu va mai tin nervii luati valeriana [:D]

 

Pupici!

 

P.S. anne`mary [cool]

 

"So if you tried to understand me

Would you crucify or damn me

Or stand by me

Like smoke around the flame" Vaya con Dios

http://community.webshots.com/user/flafi1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ce mai faceti?toata lumea cu licenta..eu mai am pana la licenta...acum pot sa spun si eu ca sunt anul 2.Sa speram totusi ca o sa mai existe acest club si pana o sa dau eu licenta....desi voi nu o sa mai fiti studente pana atunci..[q][q] sau poate mai dati la o facultate...asa ca sa nu plecati din club [:D].

Eu deja sunt in vacanta...mai am un examen pe 13 iulie...dar nu cred ca e cazul sa ma apuc de acum...mi-e lene...mai stau macar pana pe 1 iulie...Pana atunci mai ma plimb..mai ies cu prietenii...si dorm...eu sunt mai somnorici de fel.Sa vedem poate dupa examen imi gasesc si eu undeva sa fac practica..sau sa ma angajez..ca daca e sa nu gasesc..sigur toata vacanta am sa stau sa citesc...si iar sa citesc...cu chiu cu vai poate ajung cateva zile la munte sau mare..nu am bani de ambele..si uite asa se duce vacanta asta...voi ce planuri marete aveti?

 

As minti sa spun ca nu regret nimic..dar as minti sa spun ca regret ceva...[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AnneMary, ce-am zis acolo de te bucuri pt mine, ca nu-mi dau seama(ca eu am zis multe [:D])!

Si ai dreptate, ar tebui sa povestesc orice, dar uneori mi se pare ca ceea ce spun chiar nu ar interesa pe nimeni asa ca mai bine nu mai zic nimic [:D].

Dar sa va spun ce am facut azi: pai m-am trezit pe la 8 jumate...am mai intreat oleaca pe forum sa vad ce mai zice lumea, apoi am mers la sala(un fel de kinetoterapie) unde am stat o gramada la cioace cu profa ca nu aveam chef sa vin acasa si apoi am mers la iubitzelul meu la servici ca-mi era dor de el si numai bine am prins si eu o bucata de pizza pe care o comandase[:D]....Apoi am plecat si am mers pe jos pana acasa ca aveam chef de plimbat si acuma am ajuns si m-am apucat de citit iar dew pe forum.

Ar trebui sa ma apuc de studiat pentru proiectul de practica sau pentru restanta de sapt viitoare dar mi-e cam somnic...si poate merg sa fac nani. Cam atat....[pup]

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna studentelor

flafiid="red"> mai ai un hop si termini. ma bucur ca ai trecut cu bine peste prima examinare..esti tare..u rock girl. astept cu nerabdare sa ne anunti nota [cheers]

liviaid="red"> e cea mai fericita dintre noi..nu mai are nici un stres..si ne tenteaza si pe noi..auzi la ea ce planuri avem noi de vacanta [q]

eliza...ma bucur ca ai reusit sa gasesti ce cautai. eu am avut prima experienta acu` 3 aninereusita, si am facut pauza pana in februarie anul asta cand am intalnit un neamt absolut superb, un mascul de 30 de ani care asa cum ai spus si tu, m-a facut sa ma simt muher. si ma mai bucur ca esti happy si in love.

eu ador sa merg pe jos, sa ma plimb, si sa mananc pizza [cina2]

ar cam trebui sa ma duc si eu la invatat..dar mi-e somnic si mie..dar azi nu prea m-am ocupat de invatat :((

pupici dulci

flafi sa vi cu vesti bune da?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyvyaid="green">, o sa fie "clubul fostelor studente"[alcool]..si, apropo... cum mai zicea cineva..studenti vad ca nu sunt printre noi...

enderbabyid="green">..am devenit si eu curioasa...ce ai scris pe acolo, pe la orgasm????[xinpat]

anne'maryid="green">...nu stiu daca s-ar fi simtit jenat, dar eu as prefera ca el sa nu vina cu mine la anul..e un moment strict profesional si, in primul rand mi-ar distrage atentia si in al doilea rand eu in mod cert o sa fiu stresata si nesuferita, o sa vorbesc intruna cu colegii...nu ar fi placut pentru nici unul dintre noi...

maggdaid="green">, ce exam ai sambata?

 

la examenul meu de azi a fost bine..am avut o bafta incredibila!!! am avut 3 subiecte, le-am tras la sorti si le-am stiut surprinzator de bine pe toate...a fost o chestiune de noroc..nu as fi stiut asa bine subiectele colegilor ...

 

in rest...incerc sa ma limitez la a intra o singura data pe zi pe net, ca altfel se duce naibii invatzatul

pupici tuturor si succese multiple!

 

A! ma gandeam la o chestie..sa facem o listutza cu nick-ul , facultatea si anul de studii in care suntem si sa o punem la inceputul topicului, cum e pe la "mamici" si alte categorii..ca eu nu va stiu inca pe toate pe de rost si tot caut pe aici sa vad care la ce e studenta...ce ziceti?

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] e 12.20 noaptea si lucrez la prezentarea lucrarii de licenta, ca trebuie sa fie un power point, ce vreti tehnologia moderna i-a ajuns si pe profi!

 

Ok! Si acum sa ma dau mare si rotunda!

Am luat 9,50 la examenul scris! [ispita][ispita][ispita]

Sunt super fericita!!

 

Joi prezint lucrarea [ups]...

 

Pupici la fete studioase!!

 

 

"So if you tried to understand me

Would you crucify or damn me

Or stand by me

Like smoke around the flame" Vaya con Dios

http://community.webshots.com/user/flafi1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

 

 

Flafi,[cool] felicitari 9,50 este o nota super buna la examenul scris. La prezentarea proiectului sigur o sa iei 10. ai de ce sa fii mandra si fericita. de curiozitate, de cand te-ai apucat de invatat pentru examenul scris?

 

Lyvya, ai primit cursurile de statistica? cum ti se par? iti sunt de folos?

 

Megbeng, este buna ideea ta. hai sa incep eu:

gianina- fac. de psihologie- univ. titu maiorescu- anul IV

 

Eu am fost astazi sa ma epilez, mi-am facut manichiura si pedichiura iar maine imi fac bagajele... de abia astept sa plec... sper sa avem vreme buna si sa venim bronzati. Iubesc la nebunie marea si imi este foarte dor de ea.

 

[pup] si mai vorbim... spor la invatat si nu disperati ... trebuie sa fie bine

 

 

 

 

 

 

 

 

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...