Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

gianina [pup] multumesc

mi-am luat concediu cu o saptamana inainte de examen. am invat cam o saptamna se pare ca a fost suficient.

 

Va pup!

Ma duc sa vorbesc cu profa sa vad ce parere are de prezentarea mea.

 

 

"So if you tried to understand me

Would you crucify or damn me

Or stand by me

Like smoke around the flame" Vaya con Dios

http://community.webshots.com/user/flafi1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

FLAFIIII FELICITARIIIII. [cheers][berica][roker]intradevar 9.50 e o nota mare pt un examne scris. suntem mandre de tine.iar la oral..nu-ti face griji ai sa iei 10

megbengid="red"> felicitari si tie pt norocul pe care l-ai avut la examen..sper si nota sa fie f mare. si mie mi se intampla sa cad pe subiect sau mi s-a intamplat sa nu cad pe nici un subiect si sa scriu ce imi trecea prin cap, adica deloc legat de ce aveam eu de scris si cu toate astea sa trec examenul (asta se intampla la materii gen contabilitate, filosofie.carora nu le acord asa mare atentie eu fiind la drept).

ideea cu lista e buna..dar nu cred ca mai poti sa faci ceva..doar sa intru eu si sa modific mesajul meu sau sa modifici un mesaj de al tau. eu ma gandeam sa facem lista cand o sa ajungem la pagina 10 si o sa se inchida pagina asta fiind nevoite sa incepem una noua. atunci da, prima care o sa deschida a doua oara subiectul o sa faca si lista.

citeste subiectul cu orgasm la femei. e f interesant iar modul de impunere a elizei e super..mi-a placut.

giany id="red">ce o sa faci dupa ce termini fac?

sa stii ca ai noroc de vreme buna. apa am inteles ca e destul de calda, iar plajile neincapatoare. deci o sa ai un concediu reusit. sper ca nu ai sa ne uiti si o sa ne tii la curent cu balacelile, si barbateii de pe plaja :P

pupici la toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, si felicitari tuturor fetelor cu rezultate bune(sau care au terminat)! Eu mai am o sapt si termin, apoi poate merg nitzel la munte si apoi la mare ca vad ca spania se lasa asteptata [:D].

 

AnneMary... vad ca imi faci reclama, mersi [8D]! Adevarul e ca mi-ar fi placut sa devin sexolog(de femei) mai ales de cand mi-am dat seama ca placerea la femei sta in creier. Dar sa lasam asta si sa evenim la oile noastre.

Azi am avut o zi mai naspa pentru ca pisicutza mea aseara s-a taiat la un piciorus, destul de nasol incat dimineatza am dus-o la vet si a cusut-o dar a trebuit adormita [:(][q]. Si azi am stat sa o pazesc ca dureaza cam o zi efectul anesteziei si merge tarash prin casa .

Dar daca tot am intrat in practica am zis sa ma apuc de studiat la proiect asa ca am citit cele 3 cursuri necesare(care de altfel erau f sumare) si de-acuma urmeaza sa incep proiectul ca vineri sa arat ce-am facut si pana sapt viit sa fie gata. Poate daca iese bine va arat si voua ca e pe web(un tutorial CSS, in cazul in care nu ma razgandesc) .

De fapt poate am sa mai pun niste poze pe pagina personala de la scoala ca sa vedeti si voi(daca vreti) cum arat [:D]!

Cam atat ..pupicei la toata lumea [pup]!

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AnneMary, eu lucrez intr-o firma la departamentul de resurse umane... asa ca dupa terminarea facultatii sper in primul rand la un post mai bun... oricum m-am hotarat sa ma orientez spre psihologie organizationala sau spre psihologia resurselor umane... si sa fac si master. La noi la facultate pana in anul IV cursurile sunt aceleasi pentru toti... in anul IV iti alegi spre ce te indrepti( psihologie scolara, judiciara, psihoterepie contmportamentala, medicala). Multumesc pentru vestile bune despre mare... de uitat nu va uit ... dar o sa mai scriu abia cand ma intorc ( pe 20 )

 

Enderbaby insanatosire grabnica pisicutei tale... si eu am o pisica pe care o iubesc foarte mult insa sta la mama mea.... oricum o vad saptamanal iar fetita mea este absolut topita dupa ea... abia asteapta sa ii duca "dudite"- (bobite).

 

Magda, succes la examenul de sambata.

 

[pup] si mai vorbim maine.... si nu uitati... invatati, invatati, invatati.

 

 

 

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heeii!!!

am venit si eu napoi... am fost cam ocupata zilele astea cu proiect [:(] si marti am ultimul examen din viata mea de student !!! da nu am nici un kef sa ma apuc de invatat [:(] tre sa ma pun la curent treburile pe aici !!!

 

Bafta la fetele cu licenta si felicitari !!!

 

si eu trebuia sa am acuma licentza (la noi s-au scos examenele iuhuuuu), dar cum is ink in Portocalia dau in septembrie... can ma bucuram io k am mai mult timp decat colegii mei sa scriu lucrarea de licentza, hop mi s-a taiat tot binele cand aflu acuma k totzi au terminat facultatea si is licentziatzi pe deasupra !!!![batcap]

 

si pretenu meu a avut prezentarea sambata si a luat 9.60 [:D]

 

--------------------------------------

fericirea nu este sa ai ce-ti doresti, ci sa doresti ceea ce ai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eliza eu o sa ma uit la pozele tale si la proiect...deci ai cel putin un abonat. m-ar bate gandul sa pun si eu poze de la absolvire dar mi-e usor lene. si sa stii ca nu trebuie neaparat sa ai o hartie pe care sa scrie sexolog.poti sa "practici" fara autorizatie :P eu ador sa vb despre sex cu fratii mei dar si cu prietenii mai mititei si neinstruiti (nu ca as fi eu aia super instruita)dar ce stiu (din proprie experienta sau auzite) spun.

imi pare rau de pisicuta ta.sper sa se faca bine si sa mearga normal:D eu am un catel..sony, pichinet ce-i drept dar asta e. e un nazdravan si jumatate.in cea mai mare parte a timpului il iubim dar cand incepe sa latre la 7..nu prea il mai iubim :P a avut un accident de masina in toamna si vreo 3 zile nu a mers de am zis ca e paralizat, vreo 2 sapt nu a alergat, sarit , jucat dar dupa si-a revenit si acum e in forta.

megbeng subiectul e la feminina intim dar pagina 3,4 sau chiar 5.

alyah bine te-am gasit..felicitari prietenului pt nota mare luata. ma bucur ca ti-au scos din materii..ce n-as da sa ne scoata si noua...am 4 materii de pregatit pt licenta dar 2 examene ca sunt cumulate 2 cu 2. bafta si tie la licenta ca ai nevoie

giany ce mult imi palce psihologia si cand aud de cate ramuri frumoasa are parca imi pare rau ca nu termin psihologia. vacanta palcuta.

va pupicesc acum

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt studenta...am terminat de vreo 3 ani facultatea.

Am intrat la subiect ca sa-i raspund lui enderbaby: pentru proiectul referitor la CSS (chiar si ceva CSS2) gasesti aici - http://www.w3schools.com/css/default.asp - mai multe informatii (asta pentru ca spuneai ca cele 3 cursuri pe care le-ai citit sunt sumare [:)] )

Multa bafta la ultimul examen! [pup]

 

PS: Am si eu oaresce legaturi cu FII, mai ales ca sotul meu va fi din toamna preparator acolo [:)]

 


Some people stay in our lives and quickly go. Some stay for a while and leave footprints on our heart. And we are never, ever the same.id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...