Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

Flafi,felicitari[cheers][cheers].

Anne mary,nu e nici un secret.Am reusit sa modific data oparatiei bebe meu din dec in oct.Are stabism congenital.Iar pt fetita :are enurezis primar,si i-am facut programare in Bucuresti.Ma gandeam ca nu va intereseaza de asta n-am spus.Multumesc mult[pup][pup][pup]ca vrei sa ma treci prima.Au mers pozele?

Enderbaby,curaj,toti avem perioade mai naspa.

Pupici si spor la invatat

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

flafi - felicitari! sper ca peste o luna jumate sa pot spune si eu acelasi lucru![:D]

anne'mary - eu sunt asistenta medicala la cabinet medic de familie. pana in licenta ma voi intoarce acolo a scarbici![bang]dar dupa...sper sa gasasc si eu ceva mai bun ...in domeniu...ca nu degeaba m-am chinuit 4 ani sa fac facultate, nu?[;)]

pupici si bafta la examene. sa auzim numai de bine!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cgaby, lucrezi ca asistenta medicala? ai facut si o scoala de asistente sau cum ai reusit sa prinzi job-ul asta?

pupici tuturor...acum sunt somnorici, ca m-am culcat la 3 asta noapte, da mai pe dupa-amiza revin!

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu m-am saturat de atata invatat. NU MAI POT!!!! Vreau si eu vacanta. Mi am 2 saptamani de sesiune sau mai bine zis stresiune.

De abia astept sa vina data de 20 iulie sa plec in vacanta...mare, soare...

Saptamana viitoare, pe 8, ma duc acasa, la Constanta dar nu ca sa ma distrez..ci ca sa dau un examen[bang][bang][bang]Nu o sa am timp nici macar sa vad marea pt ca pe 10 si 11 am 2 examene grele aici in Bucuresti..

 

Corina

Albumul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut postilieala sanitara 3 ani, dar nu am lucrat ca asistenta. Acum am trecut anul 4 la Mangement financiar contabil, profil contabilitate si informatica de gestiune.

Am mai facut intre timp un curs de contabilitate si asta si lucrez de 5 ani.

 

Monicaid="Comic Sans MS">id="red"> [mamica] si [copil] ALBERT EDUARDid="Comic Sans MS">id="blue">

(19 ianuarie 2004 )

[foto] Album Albert

Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am terminat azi sesiunea..dupa ce am fost sa dau un examen a 2 a oara...:D nu regret ca am luat nota mare..:)

 

so..sunt IN VACANTZA..:)

 

SI d.p .v al creditelor studenta cu acte in regula in anul IV.

 

pup fetele! shi tzi pumnii daca mai sunt testari, examene..etc.

 

[flo]

 

[pup]

 

Nu uita sa zambeshti macar o data pe zi..sa te bucuri..shi sa speri!

 

danna2002

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor tot ce va pot spune e ca am muncti pt lucrare si pt licenta mai mult de 6 luni. mi-am tocit nervii mei si ale barbatului meu, nervii colegilor etc

 

nu am fost in viata mea atat de stresata cat am fost in ultima luna.

acum realizez ca nu merita! nu merita nici un sfert din toata munca mea!

 

Stiu ca sfatul meu e inutil, asa cum au fost si pt mine sfaturile altora, dar va rog nu va stresati, pt ca nu merita, trece atat de repede ca nici nu veti realiza...

 

Va pupic si va urez din tot sufletul multa bafta si multa intelepciune!

 

 

"So if you tried to understand me

Would you crucify or damn me

Or stand by me

Like smoke around the flame" Vaya con Dios

http://community.webshots.com/user/flafi1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu am intrat decat sa va salut repede si ies. Imi pare bine sa aud ca ati mai terminat cu examenele.

 

Eu din pacate nu stiu cat de mult voi mai intra pe forum pentru ca mama are probleme mari de sanatate si de 2 sapt nu mai stiu incotro s-o iau.

 

Oricum va pup pe toate si ne mai auzim[grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iullyid="red"> imi pare rau pt bebelul tau dar imi pare bine ca ai reusit sa schimbi data. am incercat si acum sa vad pozele, ca si acu 2 zile si mie una imi da eroare..nu stiu de ce. poate e de vina calc meu.

off corinaid="red"> corina..si eu as vrea vacanta :(( deci te inteleg perfect. si sa stii ca desi sunt din cta nu am reusit pana acum sa ma duc la plaja sa ma balacesc in mare. cand vad cat e de invatat imi piere cheful de mare.

elizaid="red"> ce mai face pisi tau?

gaby id="red">mie mi se pare ca e bine unde esti..adica e sigur si de viitor. dar tu stii mai bine iar daca gasesti ceva mai bun si in domeniu go for it.

andaid="red"> si eu am un prieten f bun contabil..imi place ca ma ia peste tot cu el ..cand poate .. pe la toate institutiile la care se duce el si desi nu imi place contabilitatea ca materie cred ca mi-ar palcea contabilitatea ca practica..dar cum una fara cealalta nu se paote mai bine lipsa in cazul meu :P

danaid="red"> felicitari..inca o studenta fericita ..sa te bucuri de vacanta caci o meriti.

off flafiid="red"> as vrea sa fiu asa indiferenta si sa vad totul de undeva de sus fara sa ma stresez...dar nu pot..cred ca asa e firea omului pt ca sincer nu am intalnit pana acum om care sa spuna ca nu se streseaza intr-o sesiune sau pt licenta..doar aia mediocrii ca sa nu le spun prosti. cum te simti acum?

saddiid="red"> imi pare f rau pt mama ta. sper din tot sufletul sa fie totul ok[pup]

acum sa impartasesc cu voi bucuria din ultimele zile. ieri m-a anuntat o prietena care cunoaste pe cineva de la politia de frontiera , ca se scot locuri la consurs pt agenti. il sun pe dl cu pricina si ma intalnesc azi dimineata cu dansul. mi-a dat tematica tot iar examenul e pe 20 august. e cam aproape de licenta dar asta e.problema e ca am probe sportive la care nu zic ca nu ma pricep (am 5 ani de handbal la activ)..dar nu ma pricep la saritura in lungime..nu pot sa sar 1.80 nici in visele cele mai frumoase. cert e ca acum sunt f fericita pt ca am sansa sa imi gasesc un loc de munca bun..off de mi-ar asculta dumnezeu rugile si sa ma ajute sa iau examenul .

va pupici pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...