Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

danna stii de ce imi aduci tu aminte? ne-am dus o data la parchet sa vorbim cu diversi procurori, la care unul se prezinta: x, procuror sef al sectiei de supraveghere a urmaririi penale a parchetului de pe langa curtea de apel cta. pana termina denumirea uitai inceputul. ce anume inveti acolo? si ce o sa faci dupa?

 

ahh sper sa ajung sa implementez sisteme de management al calitatzii...:)...adica sa ii ajut pe managerii firmei sa isi <,arboreze steguletzul...care sa confirme ca au sistemul ISO aplicat..:)

 

CAND sunt intrebata ce fac..:

SPUN..ai vazut pe sticle..sau pe cosmetice..scrie ISO..:D ei..eu daca ma ajuta Dumnezeu si altzi factori subiectivi am sa ajung sa controlez sau sa FAC EFECTIV...documentatzie necesara...pentru asa ceva ...

 

[flo]

 

[pup]

 

Nu uita sa zambeshti macar o data pe zi..sa te bucuri..shi sa speri!

 

danna2002

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna studioasele mele

megbengid="red"> ce tinerica esti. ma bucur ca te impaci bine cu el si ca iti merge bine. si daca faci bebe sa ne numesti pe toate nase...mama ce o sa iasa

tatianaid="red"> bine ai venit [cheers]. nu-ti face probleme cu examenele neluate..ca le iei tu. acum ai grija de tine.

alyahid="red"> BAFTA LA EXAMEN..sa vi cu 10..mai ales ca e oral iar mie imi plac mai mult cele orale decat cele scrise (la examene ma refer :P)

elizaid="red"> si tu ma parasesti [q] nu vreau sa fiu singura care nu are o relatie stabila [q] oricum ma bucur pt tine..sa fi sanatoasa, fericita si sa faci un bebe frumos indiferent la ce varsta il faci. la voi se paote copia? la mine mai rarut si doar soptite :(. si eu tot 22 jumate am si sunt varsator.

danaid="red"> sa te ajute dumnezeu sa controlezi sau sa faci EFECTIV cate documente poti duce. mie sa nu imi doresti asta..ca eu fug de documente desi o sa lucrez cu dosare..dar ma cam sperie cand vad biroul profului plin de dosare.

corinaid="red"> dar tu chiar esti brave. 2 facultati, duble examene, si o nunta. ai grija cu stresul..

va pupicesc pe toate acum

ma intorc la invatat

anne`mary

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Am luat un 8 la examenul de sambata..un examne legat de inflatie..pib si abureli din astea...in sf s-au gandit sa afiseze rezultatele....tocmai azi..dar eu am o mare pb...nu stiu cum ..dar nu pot sa retin atatea cifre si denumiri de la geografie...doamne ajuta sa trec..si am vineri examen...[bang][bang][bang][bang]

 

As minti sa spun ca nu regret nimic..dar as minti sa spun ca regret ceva...[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor studentelor!!![flo2]

 

Sunt si eu studenta anul II ASE Contabilitate. Acum sunt inca in vacanta, deoarece mi-am amanat 2 anisori din studentie ptr crestere copilului, dar la toamna ma prezint din nou. Imi place ceea ce mi-am ales, mai ales ca si lucrez in omeniul contabilitatii.

Pupici!!!

Bata la examene!!!!

[pup]

 

 

[sofer]Alinaid="red"> si [bonjovi]Alex Andreiid="blue">(22 noiembrie 2003)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRAVEGIRLid="blue">....2 FACULTATI??? chiar ca bravegirl...cati ani faci medicina veterinara? din cate stiu eu e cea mai grea facultate...asa ne ziceau noua, la medicina generala, ca daca noi nne plangem ( cum faceam in primii ani), ce sa mai zica cei de la veterinara, care au mult mai multa materie..ca noi studiem o singura specie!!!

bafta si nervi de otel!!!

alinakavid="blue">, bine ai venit! ...ce de-a studentime de la ASE, frate!!!nu va cunoasteti intre voi?

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce faceti fetelor...vrei sa faceti bisericutze .tz tz tz ....lasa ca ajunge un singur club de studente la orice [:D].

Anne Mary la noi sa zice ca la unele obiecte se mai copie dar eu nu am tupeul necesar. Si oricum majoritatea materiilor din ultimul an au fost cu cursurile pe banca, asa ca ....doar sa indraznesti sa discuti cu vreun coleg, da tot n-am curaj.

Si daca tot ne spunem zodiile eu sunt sagetatoare [:D]...si ce-mi lispseste cu desavarsire este rabdarea...nu am rabdare sa invatz [q]....si ma plictisesc repede de orice. [pup] (nu mai stiu ce sa scriu)

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar fac pauza...[bang][bang]...in loc sa invat...am zis..hai sa vad ce mai zic fetele din club...io's varsator....nu stiu daca varsatorii au rabdare..dar eu parca am mancarici..nu pot sta locului o clipa...as vorbi fara oprire..as face orice doar sa nu stau cu nasu in carte...mai nou citesc cu voce tare..aproape urlu cand invat si uneori ma fac ca's profa si explic unui copil idiot..tot eu fiind si copilu idiot.[:D] Va las..ma duc iar la treaba...maine nu mai intru..vreau sa fac un pariu eu cu mine ca rezist sa nu intru o zi pe net..sa nu deschid compu...macar pana pe seara....ca nu pot din prima..e ca un drog pt mine netu si compu....[sm]am sa incerc sa [duel] eu cu mine...sa vad dc ma abtin.

Sunt de acord ca cel mai bine e sa ramana un singur club..unu mare si bun.[si-eu]

 

As minti sa spun ca nu regret nimic..dar as minti sa spun ca regret ceva...[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...