Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

buna studioaselor

bine au venit andraid="red"> si alinaid="red">. andra bafta la examene.sper ca nu mai ai multe. alina de ce ai inghetat anul? eu am colege (vreo 4) care au venit cu burta la gura la examene si acum vin in continuare dupa nastere. cred ca e destul de dificil pt ele dar asta e. si cand o sa te apuci de scoala o sa ai servici, copil, sot, scoala pe cap [bang] bafta multa

liviaid="red"> felicitari pt 8..si eu am de asteptat rezultatele la un examen care intarzie sa mai apara. pt problema cu cifrele de ce nu incerci sa le pui pe pereti asa cum ti-am mai spus. sau, sa le scrii pe biletele si apoi sa tragi la sorti si sa spui ce scrie pe bilet. eu asa fac cu articolele de lege ca sa le retin si sa nu le incurc. vezi ca pana vineri nu mai e mult.

elizaid="red"> ai fost super tare [olala]. am putea sa facem un club al oamenilor lipsiti de rabdare..intru si eu. ziceai ca mai ai un examen nu?

fetelor fara idei marete gen club ASE ca in cazul asta eu raman singura [q]

ma duc sa invat si eu. poate intru mai tarziu sa vad ce mai faceti

spor la toate

 

anne`mary

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Din pacate eu nu scap asa repede [V]..pe langa examenul de maine care e inca in sesiune mai am restanta aia [q] care o sa fie cam la inceput de iulie [q] cand ti-e lumea mai draga[V]. Si acuma vineri incept practica cica, care consta intr-un proiect de fapt(ceva pe web am ales)...si cam asta e chinul si tortura mea pe urmatoarele 2-3 sapt.

Azi tre sa termin de invatzat pentru maine.....si am un "chef " nebun de-a sta cu nasu in foi.... c u later [pup]

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cam terminat cu examenele deocamdata dar spre rusinea mea va trebui sa ma prezint in toamna la vreo 2.

anne'mary apropo de profesori care fac fitze pe mine nu ma mai mira nimic. Una din restantele pe care le am in toamna am mai dat-o si vara trecuta dar desteapta de secretara a pierdut lucrarile si uite asa trebuie sa dau examenul din nou, ata ete!

Da' sunt fata mare si ma descurc eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai si pe mine ma cam mananca in [indecent]sa tot intru pe net, mai ales pe DC....am sa imi limitez vizitele prin club la 1/zi...eu am examen pe 6 si 8 iulie (practic, respectiv scris) si materie e taare multa..

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,stundentelor.Si eu sunt studenta la Medicina Bucuresti,anul 5.

Va salut pe toate,bafta la examene si cat mai putine restante.Pt cele cu restante:Ganditi-va ca aveti posibilitatea sa aprofundati acele materii care va vor ajuta mai mult in cariera(desi pe mine nu m-a consolat deloc chestia asta in anul 1 cand am avut 2 restante)

Mai,Megbeng,mai:M si G stiu de la ce vine dar restul?Auzi,cum de ne intalnim noi tocmai pe DC?Mie de ce nu mi-ai spus de el?

Ei lasa ca te scarman eu pe 20 august(asa mi-am dat seama cine esti)

Stii cumva cat am luat la SPM?

Pupici si mai vb.

 

PS:Eu sunt si mamica,il chema Cristian si are 11 luni.

 

Iulianaid="red"> si Cristianid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele studentele!

 

[grup]

Am citit pe fuga ce ati mai postat, ca am o gramada de munca.

Dar macar sunt fericita, GATA CU EXAMENELE!!!! Pt mine, cel putin dar ca sa nu fiu egoista, mai astept putin cu sarbatoritul si va astept si pe voi.

Anne Marie, multumesc pt raspuns, deci nu sunt singura care se simte la facultate ca un intrus. Oare ce s-a ales de studentimea asta? Vecinul meu a terminat ASEul in 93-94 dar ce grupa unita erau, mergeau la munte, la mare, erau super. Asa imi imaginam eu viata de studenta, prin ochii lor dar se pare ca nu mai este asa. Si e pacat, cred eu.

Hopa, ma cheama datoria. Promit sa revin. Inca o data, multa bafta fetelor!!!

 

To be or not to be?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragele mele studente.Ma alatur si eu voua.

Sunt anul II la Economia Turismului Intern si International, Univ. Romano- Americana, FF, varsator si tot 22 de ani si jumatete (Anne' Mary).

Fetelor v-am citit si eu nu ma potrivesc cu nimeni: nu am carti sau cursuri dupa ce sa invat din simplul motiv ca dupa o sapt de munca nu mai imi arde sa stau nici macar o ora la fac, in wend. Plus ca imi place tare rau Turismul, dar eu fac numai Economie. De ce am fugit in toata scoala, de asta am parte. In concluzie, as invata si eu daca as avea din ce, daca as sta macar o saptamana acasa, dar muncesc, etc

Vineri am si eu examen, dar nu cred ca ma voi duce, sunt complet nepregatita, iar bani de cursuri sau carti.........ioc.

Sincera sa fiu nu stiu ce voi face cu sesiunea asta. Recunosc ca sunt un pic delasatoare, dar.............

Azi noapte deja visam ca am picat la licenta........si mai sunt 3 ani pana atunci

Pupici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am visat ca iau 7 la examenu de maine..[:D] , deci asta inseamna ca iau: -7 modulo 10 => 3...naspa [:D] s-ar putea sa nu trec cu 3 [:D]. Azi am stat ca o plosnitza si nu am invatzat nimic...dar recuperez mai la noapte(sper).

PS: -7 vine de la faptul ca realitatea e invers(opus) fatza de vis [:D]

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...