Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

Cum merge cu invatatul fetelor, azi??? Eu sunt tare energica azi. Ma pregatesc dupa amiaza si pentru un interviu. Sper sa am noroc. [:D]

 

Megbeng, cum pot accesa DC++? Nu am auzit de asa ceva!

Materiile pentru care am nevoie macar de cave cursuri sunt: Economia Serviciilor si Statistica.

V-as fi recunoascatoare[bis]

 

Pupicei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am mai dat un examen gagici.....si am facut doar jumate [:D] dar nu conteaza decat sa-mi iasa media [q]! Semestrul asta a fost cel mai nasol din toata facultatea si o sa-mi iasa o media nasoala tare .....dar sa-l trec si pe asta si is multumita! Acuma am adus 2 colegi acasa la mine si facem un Diablo II in retea...asa ca...[pup]

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Ma alatur si eu voua.Sunt studenta la Colegiul Universitar Medical din cadrul Facultatii de medicina din Arad.Sunt in anul 2 si inca nici acum nu stim daca facem 3 sau 4 ani(noi suntem a doua generatie)[bang].Dosarul pt 4 ani nu 3 e la Bucuresti si am inteles ca trebuie sa vina comisie de la Bucuresti.Sunt asistenta medicala de 16 ani(am 34 de ani-baba nu gluma pe langa majoritatea de aici[alcool]) si pt ca in UE sa nu duc plosca ci sa fac ceea ce fac acum(imi place f mult meseria) trebuie sa am studii superioare[batcap] si zau nu am nici un chef dar asta e.E destul de greu cu servici pe 3 ture, familie si scoala dar uite asa imi mentin tonusul[aerob].Mai am 5 examene(4 le-am dat, materie e fff multa parca vor sa ne scoata direct conferentiari[:D]) dintre care 2 de saptamana viitoare sunt super nasoale(scris si oral).id="Arial">id="purple">

Mama ce va invidiez pe cele care ati terminat sesiunea!!!![box]id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

daii ce ai facut la examen?

eliza felicitari pt nota care o sa vina, si nu-ti fa probleme..fiecare din noi a avut o perioada mai nasoala, cand notele nu erau chiar stralucite. joci diablo 2? daca afla fratele te ia la incercari. el e disperat dupa jocuri..in special cs, dar a jucat si diablo. mie strategiile nu-mi plac. mi se par plictisitoare.

magda bine ai venit. mai avem 2 fete in club la medicina dintre care una la veterinara si cred ca ele te inteleg cel mai bine. e nasol cu studiile superioare dar asta e..inca un hop si vad ca ai toate sansele sa il treci cu bine.

ma duc si eu la invatat

pupiciiiii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am examen la ora 1 dar am hotarat sa nu ma duc. Sa va explic de ce, ca sa nu spuneti ca sunt delasatoare. Eu daca nu ma prezint la un examen acum, in toamna e considerat absenta, insa daca ma duc fara sa stiu absolut nimk,[bang] si-l pic, la toamna tb sa-l platesc. Asa ca, decat sa-mi fac o "datorie" pt septembrie, mai bine pun mana pe invatat, ca lumea, si ma duc pregatita in toamna.

La restul ma voi duce sigur, pt ca am facut rost de niste cursuri. Pupicei, si spor la invatat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor....

Anne Mary, nici eu nu sunt impatimita de jocuri dar in sesiune ai chef de toto felu de chestii care nu au legatura cu invatzatul. Iar Diablo II nu e joc de strategie ci unu cu quest-uri in care mergi si te batzi cu omuletii(monstruletii) rai. De fapt e un joc mai mult de fete ca e destul de necomplicat ..... daca nu vrei sa te complici binenteles[:D]. De fapt cel mai interesant lucru care mi s-a parut la jocul asta e ca gasesti pe drum si dupa ce ii omori pe aia tot felul de arme, bijuterii, haine(armuri), si mai ales bani. Oricum..daca vrei sa te apuci de vre-un joc te sfatuiesc sa te apuci de asta.

Eu azi am inceput sesiunea de practica si peste o sapt incep restantele....sper sa raman doar cu o restanta, ca sa am timp si de proiectul de la practica. Gata.. [pup] la toate

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][bang][q][q][q][q]

Sunt super stresata! Cred ca voi innebuni pana luni! Am impresia ca nu stiu nimic, oricum nu prea am avut eu chef de invatat pe licenta asta.

 

Sunt atat de stresata ca tremur pur si simplu.

[q][q][q][q]

M-am si ingrasat de la atata stres [q]

 

Multa bafta tuturor care mai aveti examene.

 

 

 

"So if you tried to understand me

Would you crucify or damn me

Or stand by me

Like smoke around the flame" Vaya con Dios

http://community.webshots.com/user/flafi1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey.Am revenit....am vazut ca v-ati mutat dar cu tocitul...stiti cum e sa ingrasi porcu pe ultima suta de metri...nu am mai intrat.Oricum am scapat..slava domnului..chiar mi-am adus aminte putin geogra..acu sa vedem si rezultatul.Sper la o nota cat mai mare.[:D]

Le urez si eu fetelor noi bun venit![pup][pup]

Acu o sa intru mai zilnic(ca si inainte de fapt)..mai am un examen pe 13 iluie...si gata...am terminat! va pup

 

As minti sa spun ca nu regret nimic..dar as minti sa spun ca regret ceva...[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...