Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

buna

daiiid="red"> te inteleg si eu una sunt de acor cu orice decizie daca tu cnsideri ca asa e mai bine. ma bucur ca ai gasit cursuri si acum cand te duci la examenul urmator cauta o fata isteata care vine des la scoala si incearca sa legi o legatura cu ea. ca sa ai in permanenta cursuri. mai greu o sa fie la inceput pana o sa-ti faci o imagine de fata serioasa si parolista. eu nu dau cursurile laperosnele neseriose.

eliza..acum nu imi sta capul la jocuri..am incercat counter strike..vreau sa zic ca radeau si curcile de mine iar fratele radea dar era si nervos ca imi tot tipa "TINE TINTA SUS" bine bine catalin..dupa 5 minute "ba ce ti-am zis eu.. si trage in ala negru nu in zid... in ce tragi ma tu acum?aia e o umbra". iti dai seama ce versata sunt :P

flafi te inteleg perfect..si eu am peste 3 sapt licenta. stiu ca nu are rost sa iti spun sa nu ai emotii si sa te calmezi ca tot degeaba..sunt inerente emotiile. sper doar sa te ajute Dumnezeu si sa treci cu bine. sa ne ti la curent.

livia ma bucur pt succesul inregistrat azi. pana pe 13 boierie la tine.

spor la invatat fetelor..ganditi-va ca nu mai e mult si vine vacanta si pt noi

anne`mary

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

salutare! am lipsit ieri pentru ca in prima parte a zilei am invatzat, apoi am fost sa-mi sustin sotul...A SUSTINUT LICENTA!!!!A TERMINAT FACULTATEA, FRATILOOOOOOR!!! (calculatoare) maaaama ce bine-mi pare ca eu mai sunt inca studenta...

MAGGDA, cum vine treaba cu colegiul pe care il faci? ce fel de diploma iti dau? ce profesie o sa ai, ca eu nu prea am inteles...(eu sunt la medicina generala, la fel si iully, iar bravegirl e la veterinara)

pupici tuturor

aaaaa...si pe mine ma apuca joaca pe calculator cand eram in sesiune,acum insa chiar nu-mi permit...tin calculatorul inchis si gata, nu ma las ispitita

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit fetelor![grup]

 

sunt studenta la psihologie, am terminat anul III... sesiunea am trecut-o cu bine, acum ma pregatesc de concediu.

intreba cineva de cursuri de statistica.... eu am facut statistica in primul an si am cursurile daca sunt de folos le trimit pe mail.

 

Pupici si spor la invatat![flo]

 

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit gianina! Si eu as cam avea nevoie de cursuri de statistica..daca le ai in format electronic si mi le poti trimite si mie ar fi perfect.[pup]

Fetelor..eu acum am ajuns acasa...am fost la niste prietene...si nu am dormit toata noaptea....cred ca ma duc sa fac si eu putin nani...ca sunt franta.[:D]

 

As minti sa spun ca nu regret nimic..dar as minti sa spun ca regret ceva...[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

bun venit gianina .. chiar ma intrabam daca nu e nimeni la psihologie pe forum. se pare ca e :P felicitari pt sesiuneaa pe care ai trecut-o cu bine nu? si distractie placuta in concediu...il meriti.

megbeng felicitari barbatelului tau. nu te mai bucura atat ca esti inca studenta ca trece timpul de mama mama. acusica te vad stresata din cauza licentei si nu a sesiunii :P oricum felicitari. merita ceva special.

livia acum stai pe la prietene pana pe 13..freci menta la greu :P bv tie..daca iti permiti. eu am o prietena care a luat la licenta 9.80 si nu imi permit sa ma duc cu ea in oras sa sarbatorim [bang] dar termin eu si o sa mergem amandoua sa celebram

spor la toate

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Bine ai venit,Gianina.Ce ma bucur ca ai bebe:Sa fie sanatos si sa creasca frumos.Acum suntem doua.Si eu am bebe de 11 luni.Din cate tin minte parca Daii avea nevoie de cursuri de statistica.

Megbeng,felicitari pt domnul inginer:astae acum,nu?

Claudiu,sotul are marti licenta.Tineti-mi pumnii.

Eu saptamana asta am tras chiulul.Am stat acasa cu bebe:ce bine e desi in doua zile am obosit mai mult decat intr-o sesiune.

Si eu ma bucur ca sunt inca studenta desi sunt constienta ca va trece repede,repede cum am ajun\s in anul 5 fara sa-mi dau seama.

Daii,te inteleg de ce nu te-ai dus la exam.Tu stii cum e cel mai bine.

hai ca mai vb ca ma da frate-miu afara de la calculator.

Pupici si spor la care mai eveti examane.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Megbeng voi fi tot asistenta cu titulatura de "asistent diplomat" si voi avea cu 20% salar tarifar mai mare decat restul si in UE nu voi fi "nursa" adica infirmiera.Iti trebuie studii sup ca sa faci tratamentul la patul bolnavului.Se desfiinteaza infirmierele , raman nurseleid="Arial">id="purple">.

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

 

http://community.webshots.com/user/danut1965

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

 

Livia, Daii dati-mi adresa de mail si vi le trimit pana diseara.

 

Iully, sa- ti traiasca bebele si sa fie sanatos.

 

Am aproape 29 ani, cand m-am inscris la facultate nu eram insarcinata, am ramas insarcinata in primul an la o luna dupa inceperea scolii iar acum cand am terminat anul III fetita mea face aproape 2 ani. Am avut noroc ca in grupa mea mai sunt inca 4 mamici cu copii de aceasi varsta , diferenta dintre ei fiind in jur de 2 saptamani. In primul an grupa noastra a fost numita " grupa gravidutelor" de catre seminaristi si profesori. Ne-am ajutat reciproc si a fost totul Ok... nici una dintre noi nu a avut nici o restanta.

Suntem foarte uniti in grupa... ne-am luat fiecare cate un curs pe care sa il batem pe calculator, si asa avem toate cursurile din toti anii in format electronic. Am iesit impreuna cu copii si sotii in parcuri, dupa fiecare sesiune mergem impreuna la munte... ne vizitam . Imi place tare mult la scoala si cred ca o sa imi para tare rau cand se va termina... dar vreau sa fac si master.

 

 

Vinerea viitoare plec pentru 16 zile la mare ca dupa aceea reincep serviciul... din august vreau deja sa ma apuc sa lucrez la lucrarea de licenta... am vorbit cu profu, mi-am ales tema.. ca nu vreau sa ma aglomerez .

 

Va pup si ma vorbim! spor la invatat![flo]

 

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...