Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

clubul studentelor


Recommended Posts

IULLYid="orange">, tinem pumnii, cum altfel?! da, al meu e inginer de acum..al tau tot inginer o sa fie, nu? ce bine ca ai apucat sa stai mai mult cu bebe!!!

GIANINAid="orange">, ce povestire frumoasa cu grupa ta...cred ca mai rara in facultate grupe atat de unite..sper sa ai vreme buna la mare, sa te balacesti la greu..si sa te gandesti si la noi, cel ecare inca avem examene ;)

anne'maryid="orange">, da-ti seama cat de bine te inteleg ca nu poti sarbatori cu prietena ta...da sa ami stai in casa su un absolvent, care pana in toamna cand se inscrie la master nu are nici o grija...

 

vad ca imi merge bine de cand sunt in club..mi-a crescut randamentul la invatzat!

weekend palcut tuturor, si poate iesim dupa ce isi da si ultima dintre noi examenele...cred ca lyvya, pe 13...

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna

iully id="red">iti tinem pumnii barbatelului..sa ia cu nota maxima ca sa fii mandra de el. abia astept sa ne arati bebelul..sa-l pupacim putin

magdaid="red"> ce naspa suna nurs..mai bine ramaneau infirmierene noastre..americanisme peste tot :(

gianina id="red">vino mai repede la mare ..ca se cam strica vreme...2 zile a plouat si a fost innourat..deci hury up. intradevar e f frumos sa vezi ca mai exista colegi uniti. ma bucur pt tine.

elizaid="red"> sa stii ca si eu am spor la invatat..nu stiu daca din cauza clubului sau a morcovului pe care il am ..stiti voi unde :P

acum ma duc sa mai citesc putin

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor..noapte buna! sper ca activitatea relativ redusa de pe forum e din cauza ca invatzati....ceeea ce e f bine!

va pupacesc, pana maine cand ne revedem ;)

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,fetelor cum ati dormit?

Megbeng,.Am eu mai multe emotii decat el.Tu ai fost la prezentare ca mie mi-a zis Clau ca pot sa asist si eu?

Anne-mary,nota maxima nu cred ca o sa ia dar macar sa-l ia ca atata a lucrat la proiectul asta.Aici sunt pozele cu noi:http://community.webshots.com/user/cliully. Sa te delectezi in pauza.

Gianina,desi noi nu iesim in oras sau la munte,avem o grupa unita.M-au ajutat mult cand am lipsit dandu-mi cursuri sau scuzandu-ma in fata asistentilor.Am o colega cu masina care venea in fiecare zi la ine acasa si ma lua.sa nu se oboseasca mamica.aaaaau fost tare sufletisti toti.Imi pare rau ca se va termina si scoala dar sper sa pastram legatura.

Maggda,tu macar primesti o marire de salariu.Tata trebuie sa dea examen pe post desi are 2 facultati.

Pupici si spor la invatat.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iullyid="green">, nu am stat cu G la prezentare, sa nu-,l intimidez, nici la demonstratia practica, desi mi-a zis un prof ca pot ramane, ca e publica...plus ca nu stiu daca nu s-ar fi simtit el aiurea in fata colegilor...

fetelorid="green">, am fugit la invatzat! pana la urma am si maine un examen, mutat de cateva zile asa ca e jale (toxicologie-practic)..ne vedem maine seara, ca exam e la ora doua...

spor tuturor!

 

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei fetelor, eu nu stiu ce sa va mai zic momentan pentru ca am intrat in practica si mai astept un rezultat si abia dupa inca vreo sapt (de azi) mai dau o restanta si apoi gata. Eu va mai spun ce mai fac dar nu mi se pare interesant [:)] [pup]

 

Ai grija ce-ti doresti...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...