Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai-iunie 2004 (48)


Recommended Posts

Fetelor,nu m-am putut abtine sa nu scriu si eu un e-mail la dezbateri@mmssf.ro ,o adresa a ministerului,in ceea ce priveste CIC(ba chiar m-am si semnat,si mi-am exprimat dezamagirea foarte clar)...cele care sunteti [gravi],macar voi...scrieti si voi parerea voastra!...poate mai multe voci vor fi auzite.[q]

 

cius22

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

Buna seara, fetele...

 

Am o stare azi....[q] Mi-a furat si mobilul, sunt si obosita... Nu mai am ....[:(] Nu pot sa mai scriu... Maine, in loc de 11, s-ar putea sa ajung la 11.30 la pavilionul H. Vrea sa va vada si Cori si ea termina abia pe la 11 meditatzia la germana... Sper sa nu va suparatzi...

 

Va pup!

 

Madalina

http://community.webshots.com/user/madalina160

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza dragele mele !

 

Mona, imi pare rau pt. ce s-a intamplat ieri cu Liuta. Draga de ea...Acum sper ca totul este ok.

 

Ce frumos de fete ca se intalnesc astazi....

 

Sa va povestesc faza de azi-noapte:

pe la 3 dimineatza Amalia s-a ridicat in picioare in patutz si nu vroia sa mai doarma. Imi arata patul nostru. Si am intrebat-o daca vrea sa doarma cu mami si tati in pat si bineinteles ca a zis DA.

Mey fetelor, stiti cum s-a asezat intre noi??? cu o mana de gatul meu si cu una de gatul lui tati. Ne-a impresionat atat de mult !!!! Apoi si-a bagat capul intre sanii mei si dormea ca un ingeras. Imi venea sa o mananc, nu alta.

Nu am dormit niciodata cu ea in pat de teama ca asa se va obisnui. Tot timpul a dormit in patutz. Dar aseara a fost asa frumos incat era cat pe ce sa cedez....insa...am lasat-o sa adoarma bine si am transferat-o in patutz ca lui tati ii era frica sa nu o loveasca in somn sau mai stiu eu ce....

Super senzatia !!!!

 

Va pupic dulce pe toate si mai vorbim. treaba multa la servici cu leul asta greu [bang]

 

Mami Cristina & fetita mea dulce - Amalia (data nasterii:20.04.2004)

 

Povestea nasteriiid="red">

Poze Amaliaid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Uite ca eu sunt [:(] ca nu am putut sa ma invoiesc de la servici, astazi chiar am si de lucru, asa ca adio intalnire, desi vroiam sa merg si eu macar pentru o ora.

 

Acris, mey da ce frumos e sa dormi cu copilasul in pat. Poti sa mai incerci sa o iei pe Amalia cu voi in pat. Eu dorm cu Bia doar cand e bolnavioara, il gonim pe tati din patul mare in alt pat. Si sa vezi cum mai pune peste noapte cate o mana sau un picior pe tine, de control. Sau vine si se lipeste de mine. Si o mai iau dim in pat cu noi ca sa pape lapticul si atunci se lipeste de tati si da cu picioarele in mine ca sa-si faca loc. Hi, hi.

 

Nicoleta si [copil] Alexandra Bianca

[foto]

http://community.webshots.com/user/tnicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna ziua la toate mamicile[cheers] cu copii din luna Mai 2004.Ma numesc Andreea,am 28 de ani si sunt din Suceava,am doi copii un baietel pe nume Andrei care are 4 ani aproape,si o fetita care este nascuta in luna Mai,2004,pe data de 19 si o cheama Maria-Elena,si are 1 an si 1 luna[cool].Cu ocazia asta vreau sa felicit toate mamele de copii nascuti in luna Mai-iunie si sa va doresc o crestere cat mai usoara.Sunt noua pe DC,si astept parerile voastre si poate ma ajutati voi sa invat sa umblu pe DC.si astept parerile voastre. As vrea putin sa va vb. despre Maia ca asa o alintam noi,este o floare de fata[flo],este foarte cuminte si ascultatoare,asa a fost de mica chiar de cand am nascut-o.In comparatie cu fratele ei care este un neastamparat ea este foarte cuminte.Nu avem nici o problema cu ea,rar se imbolnaveste dar cand o face,o face calumea.Singura ei problema este ca nu accepta oala sub nici o forma.De mica inca de la 6 luni am incercat sa o invat cu oala si nu o vrea sub nici o forma.Acum la varsta pe care o are si intelege orice stie cand ii aduc oala si face tare urat.Daca o pun pe ea se face arc si nu sta deloc pe ea.Dar nu asta este o problema,ptr. ca si Andi de abia anul trecut de cand am venit de la mare,a ba nu mint de acum 2 ani de la varsta de 1 an si 7 luni s-a lasat de pampers.Am venit de la mare si nu a mai vrut pampers si s-a dus direct la WC,nicidecum pe oala.Cam asta am vrut eu sa va zic despre bebeii mei,iar cand am sa pot si am sa am posibilitatea am sa pun foto pe DC,asta depinde numai de administrator,cand o sa mi se dea permisiunea,ca sa ii vedeti si voi pe copilasii mei care se inteleg tare bine intre ei.Chiar foarte bine.Va pup Andreea.A la nastere Maria a avut 2.200,si apgar 9,si s-a nascut pe data de 19.05.2004,la ora 10.45.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Bun venit Andreea si Maia!Pana iti da adiminul dreptul sa-ti faci album, poti sa-ti creezi unul pe

http://community.webshots.com/scripts/controlPanel.fcgi

sau

http://login.yahoo.com/config/login?.src=ph&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos&.intl=us

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu acum am venit de la intalnirea din parc. treaba voastra celor care nu ati venit ca noi ne-am simtit tare bine chiar daca din lista aia mare nu am fost decat 5 mamici (ca , copilasi au fost mai multi).

 

acum pun pozele dar dureaza nitel. nu le-am selectat si nici aranjat pe alea care nu au iesit asa bine. am zis sa le pun ca poate pana ajung fetele la Ploiesti reusesc sa termin. le aranjez eu diseara.

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI, EXCURSIE

POZE

PRIMA ANIVERSARE, SFARSITUL CLASEI I HERASTRAU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...