Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai-iunie 2004 (48)


Recommended Posts

Vannesa, cand ai timp sa ne povestesti mai mult!

Am vorbit cu Nally mai devreme, ea este la Buzau (ii era dor de Sebastian)!

Daca as fi putut, a fi venit si eu!Din pacate, la servici ori ma duc, ori nu ma duc, nu am program prea flexibil; zi libera nu am putut sa-mi iau, mi-am luat deja prea multe pentru zilele cu consultatii/vaccin pentru Sebastian si vizite la spital cu mama.Daca mai organizati intalniri in parc, dar in weekend, am putea veni si noi!

 

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

greu se incarca pozele atsea.

Camelia, eu merg foarte des inm herastrau. de fapt, cand iesim afara numai acolo merg. Daca baietii ies cu mama sau cu soacra-mea ies prin zona, dar eu ii bag in masina si merg cu ei in parc. asa ca din partea mea oricand.

a adormit cata instantaneu cand am ajuns acasa. nici masa nu i-a mai trebuit. i-am dat un lapte si doarme, ceea ce asi fii facut si eu dar stau sa pun pozele

 

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI, EXCURSIE

POZE

PRIMA ANIVERSARE, SFARSITUL CLASEI I HERASTRAU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, daca vrei sa-mi dai nr. tau de telefon, cand sunt in zona (nu mergem chiar asa des in Herastru- noi stam prin zona Mihai Bravu-Vitan-Miraj), te pot suna sa vad daca nu sunteti si voi acolo.

Ti-am vazut si pozele de la aniversarea lui Catalin; inca o data, remarc buna intelegere intre frati; sper sa se inteleaga si ai mei la fel de bine(cand vor mai fi)!

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata pozele si acum am vazut cxa sunt 61

nu am fost decat 5, cele pe care le-ai vazut tu (Irinusha, madutza, Madisor, Paloma si cu mine).

Cristinica Palomei nu cred ca mai e pentru Cata ca a facut Andu o pasiune din cate bine se observa.

Ma duc sa ma intind nitel langa Cata daca mai apuc ca m-a luat si pe mine lenea. cred ca si de l avreme

 

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)POZE NOI, EXCURSIE

POZE

PRIMA ANIVERSARE, SFARSITUL CLASEI I HERASTRAU

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers][disco][flo]

BINE AI VENIT ANDREEA!id="purple">

Sunt convinsa ca o sa-ti placa pe DC-fetele sunt foarte primitoare,si-mi aduc aminte ca de curand,si eu am avut parte de o primire calda.

Sa-ti traiasca copilasii,sa creasca mare, sanatosi,frumosi ,norocosi!Esti o mamica norocoasa...cu 2 pui ,fetita si baiat(si eu am 2-o fetita de 14 ani si un baietel de 1 an si 2 saptamani)...iar cu oala...las-o mai moale...cand va fi pregatita sa renunte va renunta singura,nu te mai chinui.(psihologii spun ca in jurul varstei de 2-3 ani sistemul nervos este pregatit pentru asa ceva;chestia cu olita de la cateva luni e o 'mostenire" de la parintii nostri,dar e mai mult o chestie de dresura,care nu e foarte benefica BB-ilor)

Fetelor,daca gresesc,spuneti si voi...

 

Vanessa ...somn usor!!!...multumim pentru poze...asteptam si de la celelalte fete sa ne povesteasca cum a fost!felicitari pentru acesta initiativa de a va intalni!

 

Nu stiu ce are Victor azi,dar mi se pare ca doarme prea mult(e drept ca ieri am fost in parc toata dupamasa si a fost extrem de "stimulator" pentru el,cand am ajuns acasa,a cazut lat-nici macar putin lapte nu am mai apucat sa-i dau...a dormit de la 19 pana la 5 dim,a papat bine apoi inca un pui de somn pana la 9...a stat ceva vreme treaz,iar a papat bine la 10,si iar a dormit pana la 12-,s-a jucat,am fost la plimbare,a baut 250 ml de suc de banane si lamaie,a mancat putin pepene rosu si la 15:30 iar a adormit...e ora 17 si inca doarme...dupa cum papa si se joaca pare totul ok...sper.

 

[flo]si[pup]la [copil]si la mamici!

 

LA MULTI ANIid="red">id="size3">,mamicilor Heronid="purple"> si Anculinaid="purple">![disco][s]

 

cius22

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite mie chiar mi-a parut rau ca nu am putut veni. Chiar am spus de la inceput ca pot numai dupamassa. Am incercat si o invoire de la servici, da nu s-a putut. Imi pare bine ca v-ati distrat. Asteptam si alte impresii, Vanesa tu oricum esti tare harnicuta.

 

Andreea BINE AI VENIT.

Mai povesteste despre copilasii tai. Ce pozne fac, ce cuvinte spune Maia si cum se impaca cu fratiorul mai mare. Si cu olita nu iti face probleme si eu am incercat sa o pun pe Bianca pe olita, a tinut treaba o sapt. o puneam dim si dupa somnul de pranz, mai facea si cate ceva pe acolo, da acum e mai interezant sa bage picioarele in ea decat sa stea pe ea. Si Cius are dreptate.

 

Cius, scuze ca am bagat un ochi si prin alta parte si am vazut ce ai scris pe acolo. Pupici dulci tie si fetitei. Uite ca simte si ea ca tu esti pentru ea o mamica adevarata.

 

Mona, pupici Liutei, ca tare cred ca trebuie sa o fi durut piciorusele. Acum ce face? Cum se mai simte? Pupici si tie sa iti treaca supararea repede.

 

Nicoleta si [copil] Alexandra Bianca

[foto]

http://community.webshots.com/user/tnicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uuuuuuuu, am vazut pozele!!!! ce faaaaaain! cum n-as veni si io dac-as fi pe-acolo! cind va mai intilniti, mai vrem poze, tare dulci sint toti pruncii - m-am caznit sa-i recunosc si cred ca am reusit; apropo, ana madutzei era acolo, n-ai vazut-o, anacami?:)). si madutza intr-adevar ca a slabit la fix! toate sinteti frumoase ca niste flori, acuma asteptam comentarii si povesti. va mai intilniti in careva zi?

vanessa, multu pentru pozele postate!

 

mona, [copil] lia (24.04.2004) si simburica mica (22+)

 

MAI 2005id="blue"> NEW JERSEYid="blue">

BABY MAYAid="red"> PRIMII PASIid="green">

 

site-ul nostru asa s-a nascut liaid="orange">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani mamicilor Heron si Anculina!id="red">id="size3">

 

Bine ai venit Andreea!

 

Mi-a placut foarte tare intalnirea de azi si ma bucur ca le-am cunoscut si personal, nu numai virtual, pe fetele care au venit si pe piticii lor (mai mari sau mai mici). Din pacate eu nu am poze pentru ca am uitat aparatul acasa [bang]. Asa ca astept si eu pozele celorlalte fete.

Sper sa mai reusim si altadata sa ne intalnim.

 

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

http://community.webshots.com/user/paloma297

http://community.webshots.com/user/cristina040614

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

am ajuns si eu acasa pe la 21:30. Nuuu va ingrijorati, nu am avut pana, am facut un stop cu Ana la mama si eu m-am mai dus la scoala de soferi pt. niste chestionare. Azi in parc am aflat ca am o colega de suferinta, tiza, care face scoala.

 

Mi-a placut tare excursia si vreau sa mai merg. de mi-as lua carnetul odata!!!! Doamne ajuta pt. data de 12 iulie. Va rog sa imi tineti pumnii. Multam fetelor pt. aprecieri. De fapt nu am mai slabit de asta primavara deloc, as mai avea macar fro 10 kg, nu zic 15...Copii au fost foarte cuminti si scumpi. Toti sunt niste nazdravani! Fetele au fost toate toate dragute. Ai nostri erau adormiti pana am ajuns in Baneasa, morti de oboseala! Maine cred ca ma vad iar cu Irinusha, la o plimbare, asta in cazul in care e vreme frumoasa.

 

Andreeaid="red">, bun venit! Asteptam sa ne dai sfaturi, ca o mamica cu experienta ce esti!!! In legatura cu olita eu am o parere: sa nu i-o mai dai 2-3 luni. Dupa aia sa il pui pe fratiorul ei sa stea pe ea in fata ei (cu pantalonii pe el) sa ii arate. Poate atunci o sa vrea sa faca la fel ca el si va merge....

 

Vanessaid="blue">, multumi pt. poz(n)e!

 

Acum ma uit si eu la poze si vreau sa le incarc si pe ale mele. Va pup!id="green">

 

Madutza[mamica] si Mariucaid="red">[fetita] (17 Mai 2004)id="pink">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...