Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de mai-iunie 2004 (48)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cius, si noi am fost luna trecuta la mare, ca de altfel si multe alte fete din grupa mai-iunie 2004! Cred ca ii va prinde foarte bine copilului, ca si voua.Trebuie sa va inarmati cu cele necesare (au fost o multime de subiecte pe aceasta tema la "parintii intreaba,parintii raspund", daca nu ma insel) si "distractie placuta"!

In curand va trebui sa-i facem lui Sebastian si vaccinul de 1,1 ani.Zilele acestea am avut ceva de rezolvat, dar de acum trebuie sa cumpar vaccinul si sa o sun pe doctora.Mi-a dat o reteta cu ce trebuie...Deja mi-e groaza...

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acris, uite de asta ma enerveaza pe mine guvernantii astia. Sa ia bani de la cei care lucreaza cinstit sunt primii, dar cand e vorba de dat fac figuri. Ce sa spun e laudabil faptul ca s-au gandit la toata lumea dar asta e prea de tot. PAi la cati bani se duc la ei din salariul nostru nici macar nu-ti ofera conditii de carescut copii. Nu mai zic ca atunci cand eram gravida dadusera o lege cum ca gravidele care au un venit mai mare de xxx, nu mai stiu suma, nu primesc medicamente gratuit. Si acum nu mai dau nici retele copiilor gratuit sa vaccinurile, trbuie sa le cumparam pe toate. Pai si banii pe care-i dam lunar la asigurarile de stat unde sunt?

Na ca m-am descarcat. Da chiar ca m-am enervat, uite asa de dimineata.

 

A si inca ceva ati auzit ca nu se mai dau alocatiile pe card sau cont la anumite banci?

Bagati un ochi la Discutii generale sa vedeti ce le-a mai trecut prin minte alesilor.

 

 

PS. Pun poze si revin.

Imi spuneti si mie ce trebuie sa fac ca sa apara in locul link-ului de la poze , poze sau poze Bibi de ex. Ma invatati si pe mine?

 

Nicoleta si [copil] Alexandra Bianca

[foto]

http://community.webshots.com/user/tnicoleta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bataie de joc!Incurajeaza cresterea natalitatii la persoanele care nu muncesc deloc, mamicile care iau un salariu mai mare trebuie sa se mai gandeasca cand fac un copil sau sa-l lase de foarte mic cu bona.O alta modalitate asigurarile private; in cazul asta se mai contribuie la asigurarile de stat cu nu stiu cate procente/zeci procente (si noi si angajatorul) din salariul brut sau se platesc doar asigurarile private?

 

 

la peste

 

... pt a scrie textul respectiv cu bold.pt. a verifica poti sa verifici prin Vizualizeaza

 

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Poze < 8 luni , > 8 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia,multumesc mult...m-am mai linistit,sper sa fie totul ok...o sa facem si proba asta,cu marea...

 

Fetelor,mi-e si frica sa citesc link-ul ala...vad ca v-ati enervat cu toatele...ooof,asa m-am saturat de vesti rele...

 

[pup] si ...ma duc sa vad ce scrie acolo...[:0]

 

cius22

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce proiect de lege TAMPIT!...hai ca m-am enervat si eu...pai cum sa incurajezi natalitatea?...ei,daaa...pentru cine nu munceste(si stim noi,cam cine-s cele mai multe)...e convenabil sa aiba macar 2 ani un venit cat de cat...sa vezi ce de puradei...o sa apara...si noi o sa traim in curand in Rromania(cu 2 R)...oare d-na Anghelescu,merge pe jos pe strazi sa vada tzarisoara asta? oare la cine o sa nasca mai mult s-a gandit?...ca nu cred ca pentru o femeie normala,e o solutie sa-ti lasi [bb]de alaptat si sa te duci la servici ,si sa angajezi o bona...(oricati bani ai avea!)

 

Eu zic un mare NUid="size6">id="red">,acestui proiect de lege!

 

cius22

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...