Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-l aleg pe el sau pe copil? ....Final nefericit


Recommended Posts

Da, era mai bine daca as fi stiut mai devreme.. Si stiu ca lui nu i-a placut deloc sa fie pus la zid si spera ca nu va fi pus si ca noi o vom duce asa la nesfarsit.. Dar cat sa o mai duc asa? Toate lucrurile duceau intr-o singura directie, insa nu stiu de ce i-a fost frica sa faca pasul asta. Incerc sa inteleg tot ce se petrece in mintea lui, dar nu reusesc.

 

estera

http://photos.yahoo.com/narcesteh

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 104
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai ma Estera acum zii si tu, iti pierzi cei mai frumosi ani din viata alergand intre Romania si Germania, pentru ca Mister nu e 'pregatit'. Pana la urma nu esti jucaria nimanui si daca Mister nu intelge asta, pa si pusi nene..

Acum esti tanara, frumoasa sunt niste avantaje foarte mari, foloseste-le in avantajul tau nu al lui.id="Georgia">id="blue">

 

Mello motanelul iubitid="Georgia">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am citit toate mesajele, dar se pare ca problema voastra sunt copiii si mi-am adus aminte de doua perechi. In primul caz, ea isi dorea copii si el nu. Pana la urma ea a facut 2 avorturi... ca la peste 50 ani sa afle ca el tot timpul acesta a avut o amanta si 2 copii. Fara comentarii! Povestea a doua e putin diferita: ea nu a vrut sa intrerupa sarcina, el a divortat si nu a vrut sa vada copilul niciodata... Trist dar adevarat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, foarte trist..

Fetelor vreau sa va mai multumesc inca o data pentru suportul vostru, pentru sfaturile voastre si pentru atentia care mi-ati acordat-o. Cred ca a venit timpul cand ar trebui inchis acest subiect. Nu mai vreau sa va mai plictisesc cu aceeasi problema. Eventual am sa va mai cer sfatul cand o sa se iveasca o schimbare in viata mea in aceasta privinta.

Pupici multi la toate! [pup][pup][pup][pup]

 

estera

http://photos.yahoo.com/narcesteh

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...