Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Adevar care darama sau minciuna?


Recommended Posts

quote:Originally posted by rachel owen
quote:Initial creeata de melisandaIncerc sa-i ofer toata libertatea posibila
id="quote">id="quote">Sa stii ca barbatii fug de rup pamantul de femeile langa care le este constransa libertatea. Mai bine sa i-o oferi tu, decat sa si-o faca singur. Sotul meu e liber sa faca ce vrea, am incredere in el, caci daca nu as avea ce rost ar fi sa fiu impreuna cu un om in care nu am incredere. Pana la urma increderea e baza unei relatii, nu? Daca spui ca "totul e nevinovat" de ce este ceea ce iti povesteste el "mai mult decat vrei tu sa auzi"? Adica ce? Ca a vazut o blonda frumoasa pe stada? Sau ce face? I-ai spus ca te deranjeaza detaliile astea? El cum este, un tip fidel sau ii cam fug ochii dupa femei? Cum e cand iesiti impreuna? Tot asa?Spui: "Cum preferati: sa va fie povestite, cu asigurarea ca nu e nimic serios, ca aveti o relatie stabila, bazata pe incredere si comunicare? Sau pur si simplu tacerea si "acoperirea urmelor"? "...asigurarea ca aveti o relatie stabila...Pai avem sau nu avem. Exista si alta varianata? Relatia voastra cum este? Solida sau "de fatada"?POZICI: Omuletul_meu_drag Omuletul_meu_drag_2Omuletul_meu_drag_3BABY_LAND id="red">Rici, cea mai fericita mamica [mamica] si omuletul ei drag [copil]______________________________________________________________„Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii Lui sã te îndrume mereu.”id="size1">
id="quote">id="quote">Asa am facut si eu cu primul sot, ca deh, il iubeam ca pe okii din cap (prima dragoste, primul barbat...) si... dupa circa 2 ani a inceput sa ma insele. Bineintelesa ca eu nu credeam, desi imi spuneau prieteni f. apropiati. Si pina la urma am divortat dupa 8,5 ani, ca nu se mai putea, ajunsese o maaaare bataie de joc! Si cu soacra mea la mijloc, ca eu eram de vina de toate cele... Aaa, sa va mai spun ca m-a cadorisit si cu o Trichomonas (rusine, ca ultimii oameni!) si dupa aia tot el cu gura mare, ca el nu ia tratamentul ca cine stie de unde am luat-o eu!!![bang] Moment in care i-am aratat usa si am pus mina pe telefon sa sun un lacatus, sa vina sa-mi schimbe yala. S-a inmuiat rapid, a luat tratamentul, dar tot nu s-a lasat... nenorocit! Si avea toata libertatea din lume!Simina & Andrei (Deiutzu)Home, wherever you are...Excursie la Lake ArrowheadLaguna BeachBeach Cities
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

De la lucrurile marunte se pot isca scandaluri imense,asa ca ca merg dupa principiul "ce nu stii nu-ti face rau"

 

In ceea ce priveste ochedele dupa fetele de pe strada nu ma deranjeaza, uneori i le arat eu si comentam impreuna. Daca sunt"bune" [vampa][vampa][vampa] recunosc si eu (asta se intampla destul de rar)[:-)))][:-)))][:-)))]

 

 

[pup]id="Tahoma">id="purple">

 

kiss

 

“Everybody is ignorant, only on different subjects.” (Will Rogers)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer sa-mi spuna, cu riscul de a ma supara. Am avut niste episoade cand cineva se dadea la sotul meu... El a venit la mine si mi-a spus cum sta treaba (si reciproc!).

 

Normal ca m-am enervat, ca imi venea sa o strang pe respectiva de gat, dar m-a oprit doar cu atat: "ai incredere in mine...tot ala sunt!" Si am crezut in el, si nu am regretat nimic, si chiar ajunsesem sa ne amuzam[:D] pe seama fufei care se dadea la el!

 

Acum ma simt linistita...pentru ca stiu ca am langa mine un sot atat de sincer. Sa mi-l tina Dumnezeu asa toata viata!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...