Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de martie-aprilie 2004 (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oanaid="red">, ce vreme e la voi?? La noi e super super cald, cred ca sunt vreo 30 -32 de grade[:D]

 

Malinid="red">a, super apartament v-ati tras...sa-l folositi sanatosi!

Am ramas mirata ca am vazut parchet exact ca al nostru, de fapt ca cel din camera lu Raul...mirata de ce...pentru ca asta se facea la fabrica din Arad(pe vremea aia, adica a lu Ceasca) si nicaieri altundeva[:D]

 

Ruprichid="red">, ignora-l...alt sfat n-am sa-ti dau...eu daca Raul face crize pur si simplu il ignor si cand vede ca nu are cu cine se opreste[:D]

 

Mai fetelor, puiutu meu n-a vrut sa pape la amiaza...a fost rup de somn si n-a bagat nimic in gura, pur si simplu a adormit...no las ca doar nu slabeste el[:D]

 

Nu stiu de ce dar am o retinere...am suna-o si n-as suna-o pe Mickyyyid="red">...sincer n-as vrea sa o deranjez...imi amintesc ca si pe mine ma terminau telefoanele...as fi dormit dar toata lumea suna[alcool]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanaid="red">, cu siguranta de la caldura nu papa...si combinat cu somn, iti dai seama[:D]

Eu am dat in mania jocurilor...acum ma joc pe calculator...vreti si voi??

http://server-admin.pwp.blueyonder.co.uk/motas/mystery/nochatgame.htmid="navy">id="Century Gothic">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am ajuns acasa [bis][bis]!!

Multumesc pentru toate gandurile bune si urarile din ultimele zile, dar din pacate n-am apucat decat sa va citesc pe diagonala (nici semnatura n-am schimbat-o inca). Noi suntem bine amadoua, de fapt amantrei [:D] si chiar acum ma stradui sa pun niste poze din spital cu gaza mica....nu stiu cand voi reusi, asa ca daca n-o sa le gasiti prea repede in album nu va suparati prea tare pe mine....pana diseara reusesc.

Asa, in mare, ati aflat cam ce s-a intamplat cu mine...au incercat sa-mi induca ansterea, mirecuri dimineata se parea ca totul e in regula, apa s-a rupt singura, contractiile erau regulate si la 5 minute distanta, dar stateam destul de prost la capitolul dilatare. Norocul meu a fost ca doctorul a cerut pe la pranz sa fiu monitorizata, si bine-a facut, ca in timpul contractiilor bataile inimii bebitzei scadeau pe la 100 (fata de 130-140 cum ar fi fost normal). Plus ca lichidul pe care-l pierdeam era galben-verzui, semn de suferinta fetala. Asa ca desi eu n-aveam nimic, pentru siguranta bebelusului am intrat de urgenta in operatie. Si cata dreptate a avut doctorul sa nu ma mai lase sa astept cu nasterea naturala (ca eu nu prea voiam cezariana), cand au scos-o pe daria afara deja nu mai aveam pic de lichid (era uterul mulat pe bebitza), asa ca daca mai lungeam chiar si o ora e posibil sa-i fi facut rau fetitei.

operatia a fost ok, refacerea usoara, iar amanunte cu alta ocazie ca s-a trezit Daria! id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Mickyyyid="red">[gravi] (41 saptamani) si [copil] Malina Ioanaid="purple"> (31.03.2004)

 

id="left">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit acasa si pe [dc]. Ma uimesti cat de puternica esti. Eu abia am timp de net cu un copil, iar tu ne intreci pe toate. Brovo! Ma bucur ca sunteti bine si ati iesit repede din spital.id="red">id="Comic Sans MS">

 

Alid="red">eid="green">xid="orange">aid="brown">nid="limegreen">did="pink">rid="orange">u si mamaid="red"> (26id="red"> apr 2004id="limegreen">)id="Script MT Bold">id="teal">id="size4">

[marinar] noiid="size4">id="Comic Sans MS"> [foto]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyyyid="red"> !!!!!! Bravo iubito , bine ca s-a terminat cu bine totul ! Felicitari inca o data ! Sanatate ! Dariaid="red"> sa fii cuminte si mancacioasa, iar tu Malinaid="red"> sa fii o sora iubitoare si intelegatoare ! id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Mickyyy ,ce bine ca ti-au dat drumul repede acasa e alta viata ,sa fiti sanatoase si fericite amantrei!![dual][floare3][floare3][floare3]

Cum se compota Daria dar Malina ,tati ce zice intre atatea fete?Te asteptam cand ai timp!

 

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)id="red">

Martie-Aprilie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubitelor, gata ! M-a amenintat sefu ca daca nu plec intr-un sfert de ora se razgandeste si adio concediu ! Pana si el mi-a spus ca e gelos pe cele doua saptamani de concediu ale mele ! Am de facut la bai in mare si la bere de baut>>>>toti colegii m-au rugat sa fac asta pentru ei.

Sper sa ne reintalnim sanatoase , fericite si pline de voie buna ! Bebeii sa va fie cuminti si mancaciosi , iar sotii iubitori !

Va pup !

P.S. Poate gasesc eu un internet pe litoral !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...