Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogosica &Co.- povestea noastra


Recommended Posts

Ellen, maria, multumesc din suflet, sa fiit si voi fericite si iubite alaturi de toti cei dragi!!!

Naty, idem.. hahaha, asa ma gandeam si eu cand am intrat in grupul vostru, tot la Municipal ca si tine (nu-i asa?) insa tu prin cezariana eu normal.... Cred ca ne-am vazut sigur cand am fost la raze [bis][:D][:D][:D]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns

MOnet multumesc mult si sa-ti traiasca si tie Liuta cu ochisori ca cerul si surioara ei cea mica din burtica lu' mamica!!![pup]

Emma... si Gogo asteapta sa te vada, ai vazut cum te [pup]pupa, stie ea ca am vorbit ca la nunta ta sa-ti joace gaina!!! [zz]

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super povestea!![cool] Pupici multi Gogosicii (e tare frumusica si dulcica) si sa va aduca numai bucurii![pup]

 

[cit]Lumyid="red">- mamica lui [bibe]David Andréi[bonjovi] id="blue">id="Book Antiqua">(11 Martie 2004)


id="right">

 

Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

super povestea!

 

am descoperit-o cam tarziu...

 

tot binele din lume si multa fericire alaturi de "Gogo"!id="Comic Sans MS">id="teal">

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...