Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogosica &Co.- povestea noastra


Recommended Posts

[roker]Emotionanta poveste ai ANDORA.Mi_a luat o jumatate de ora sa citesc,tie cit tia luat sa o scrii?Ai date fixe ,cred ca ai un jurnal.Povestea asta sa o pastrezi sa i-o arati GOGOSITI cind va sti sa citeasca.Va fi emotionant.Umorul tau ma facut sa zimbesc si sa-mi aduc aminte ca atunci cind a nascut sotia mea am fumat in 2 ore un pachet de tigari,pe holul spitalului municipal unde mai stateam cu un tatic caruia ii nastea sotia si care la aflarea vestii ca are un baiat a inceput sa plinga si sa isi dea palme de fericire ,el si cumnata lui pt ca avea pereche(mai avea o fata).Sa o duci pe GOGOSICA la Bircaciu si de acolo mai departe pe NEGOIU.BAFTA SI SANATATE MULTA.[si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alex saru'mana de aprecieri!!! Nu am jurnal, am totul in minte fiindca sunt cele mai frumoase momente din viata mea.... Tocmai aceasta povestire vreau s-o transform in jurnal fiindca e prima "ordonare" a evenimentelor din viata mea haotica si dornica de putintica rutina... tocmai pt Gogoneata noastra, sa stie si ea cum a fost... si da! o vom duce la locul cererii in casatorie si sa dea Dumnezeu ca nea Petre sa-i poata povesti prin viu grai de 'porumbeii" care veneau timizi la el la cabana... multumesc inca o data pt cuvinte!!!!! Sanatate, iubire si fericire celor dragi iti doresc!!!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a placut mult povestea ta . Si frumusica e scumpa foc, sa va aduca numai bucurii si sa fie sanatoasa.

Si totusi, ori mie mi-a scapat, ori chiar ai uitat un amanunt, dar sunt curioasa totusi unde, la ce spital ai nascut?

 


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) Povestea-nasterii

 

 

Super-desenele lui Liviu - iunie 2005

Opere de arta

 

In parc cu barca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona multumesc mult, si voua va doresc o Lori sanatoasa si care sa va aduca numai bucurii impreuna cu surioara ei!!!!!!

Lucia Mirela, hehehe, cascata sunt [indecent], intr-adevar singurul indiciu despre spital e ca m-am oprit la stopul de la Apaca [mariaj][alcool]. Da, la Municipal am nascut... multumesc!!!!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
quote:Originally posted by ChrisDun

vad ca azi impliniti patru ani de la cununia religioasa :DLA MULTI SI FERICITI ANI, ANDORA !!! sa aveti parte cu totii de sanatate si multe bucurii !!! mi-a placut povestea ta, e emotionanta.poate ne intalnim prin cartier.numai bine,christinaChris si Carina


id="quote">id="quote">Chris, super surpriza mi-ai facut, te pup muuuult de tot pe tine si pe micuta si scumpa Carina... e extraordinar, noi am fost colege de clasa in scoala primara si a fost nemaipomenit sa te vad in parc! Te pupacesc si la multe intalniri de-ale maimuticilor noastre de-acum incolo!!!!![pup][pup][pup]Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]Povestea Gogosicii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Eu abia acum am citit povestea nasterii Ralucai si mi-a placut foarte foarte mult, am ramas impresionata. Sa va traiasca si sa fiti fericiti cu totii!

 

If there were in the world today any large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.id="navy">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

[:I]Multumim mult de tot [flo] Mada si Jocelyn [flo]

Noi acum avem 1 an si 2 luni si suntem taaaare neastamparate si vorbarete, puse mereu pe sotii si pupacioase la maxim, iar azi e prima zi cand va constientiza ce inseamna zapada [:D]. Nasterea ei parca a fost ieri, timpul a zburat, dintr-o maimutica mica s-a facut ditamai mandruleana...

Va doresc bebei sanatosi si frumosi si nasteri usoare [:I][pup][:I][pup]!!!!

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)[foto]

[*][aho][*][aho][*][aho][*]SARBATORI[*]FERICITEid="size4">id="Comic Sans MS">[*][aho][*][aho][*][aho][*]id="red">

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...