Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 ( 56 )


Recommended Posts

02 iunie Selina si mami AdynaB 07 iunie Vanessa si mami Renisor 13 iunie Denisa si mami Calina73 13 iunie Vlad si mami Martta 13 iunie Tudor Mihai si mami Anamaria, plus Bogdan 14 iunie Ruth si mami Lya 14 iunie Alex Victor si mami Marox, plus Julia 16 iunie Daniel si mami Doinna 18 iunie Flaviu si mami Pojogam si tati Pojogao 18 iunie Anne Marie si mami Iselin 19 iunie Vlad Teodor si mami Danacaltan 22 iunie Marius Cristian si mami Romana, plus Alin 24 iunie Tudor Andi si mami Bobi 25 iunie Luca si mami Andra 25 iunie Rares si mami Mirunaa 27 iunie Maria si mami Adi 27 iunie Stefania si mami Kehleyr 02 iulie Maria si mami Cornelia, plus Stefan (4 mai 2005) 04 iulie Matei Andrei si mami Romana_74 05 iulie Matei si mami Madishor, plus Ana 06 iulie Cindy si mami Catan, plus Rayan 06 iulie Denisa si mami Addiana 07 iulie Maya Alexia si mami Carmenutza 08 iulie David si mami Bibi 08 iulie Tudor Stefan si mami Crisotexa 08 iulie Teodora si mami Nicol74 10 iulie Alexandra si mami Amik 13 iulie Stefan si mami Cgaby 18 iulie Taisia Eliana si mami Gio 19 iulie Razvan Petru si mami Magdone 21 iulie Alexandra Maria si mami Alinuta 21 iulie Mihai si mami Elena_ltd, plus Oana 22 iulie Alexia si mami Crixia 24 iulie Jasmina si mami Adinag 24 iulie Briana Gabriela si mami ana_radu 25 iulie Emma Maria si mami Claudya 27 iulie Paula si mami Maria_m_m, plus Miruna 28 iulie Tiberiu si mami Bychi 28 iulie Maria Ianina si mami Madic 29 iulie Mara si mami Ama (Pufulet) 29 iulie Maria Catalina si mami Ioana Sora 30 iulie Irina si mami Aditzu 31 iulie Alexandru Eduard si mami Magda http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 si mail pentru poze bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com ****************************************** Nulla dies sine linea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

La multi ani Cristian!!! Sa cresti mare si voinic alaturi de fratiorul tau!!!

Romana ce mai face burtica?

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari.

Vreau sa spun si eu

La multi ani! id="size4">

pentru Anne Marie si Flaviu pentru 18 iunie si

pentru Vlad ( mami Danacaltan)

 

 

Din pacate chiar de ziua lui, Cristi a facut o pozna cu urmari pentru el. A pus minuta pe fierul de calcat fierbinte. Pina acum a inteles ca arde si sa nu puna mina, dar azi nu stiu ce a avut.

Nici nu am stiut ce sa-i fac. L-am tinut cu minuta in apa rece. Acum a adormit. Sper sa-i treaca. Voi ce ati facut in cazuri de astea ( daca ati patit)?

 

In rest sint foarte ocupata ca astia micii deoarece nu mai dorm in acelasi timp asa ca in permanenta unul misuna pe linga mine. Cel mai rau e cu Alin ca se agata efectiv de picioarele mele si nu mai pot nici pasi.

Nici la calculator nu mai pot sta din cauza lui Cristi care vrea sa butoneze.

 

Va doresc concedii placute. Sa ne povestiti cum a fost, cum si ce au mincat copiii. S-ar putea sa mearga si Cristi la mare cu sotul dar nu stiu in ce perioada.

 

Cornelia Iti doresc multa putere. E greu cu lipsa de somn. De asta mi-e si mie cel mai groaza. Ti-ai pus sterilet? Ca ma gindesc si eu de pe acum ce o sa fac sau ce ar trebui sa fac sa previn o alta sarcina , ca nu vreau echipa de fotbal.

 

 

http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003

 

si mail pentru poze

bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com

 

******************************************

 

Nulla dies sine linea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdone Burtica e bine teoretic, dar nici nu am timp sa o bag in seama. Mai rau sint eu ca am unele momente cind ma dor articulatiile de la imbinarea picioarelor cu bazinul si ma misc greu de tot. Dar mai am ceva timp pina sa nasc asa ca mai bine nu ma pling ca nu vreu sa ma las prada problemelor . Nu de alta dar asa nu rezolv nimic.

Of si cit mai este pina in septembrie in perioada 12-17 cind teoretic trebuie sa nasc.

Se pare ca bebe asta din burtica e mai cuminte decit a fost Alin. Sper sa iasa sanatos si sa nu aiba colicii si sa reusesc sa-l alaptez de data asta. Desi am indoieli, caci mi-e cam teama ca n-or sa ma lase strengarii cei mari.

 

 

 

http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003

 

si mail pentru poze

bebe_iunie_iulie_2003@yahoo.com

 

******************************************

 

Nulla dies sine linea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Cristian!!id="Comic Sans MS">id="red">id="size2"> [s] Sa fii cuminte si sanatos!

Si Tiberiu s-a ars la fierul de calcat si l-am uns imediat cu neopreol ca sa nu se faca basicutze. Apoi vreo cateva zile l-am dat cu unguent de galbenele. Romana, multa putere iti doresc!

 

Ne-am intalnit astazi cu Emma si Claudya!(Mihaela, multam de nr. de tel.) Emma e absolut adorabila, finutza, delicata, cocheta, sociabila... seamana mult cu mama ei. Ne-am plimbat prin Herastrau apoi am fost la tobogane si la nisip. A fost tare fain!

Fetelor, Emma a renuntat la pampers, a trecut la chilotel si sa o vedeti ce frumos cere sa faca pipi la copac... E tare faina.

 

Ma gandeam ca sambata - 25 iunie, ora 10, parcul Herastrau, intrarea de la televiziune sa organizam o intalnire cu piticii. Cine poate sa vina sa se anunte ca sa stim pe cine asteptam. Claudya ar vrea sa cunoasca pe cat mai multe dintre noi si mai stau in Buc. pana pe 29 iunie. Poate puteti veni.

 

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Cristi! sa fii sanatos si voinic si s-o ajuti pe mami!

pupici tuturor si concediu placut! eu sunt disperata ca nu am invatat pentru licenta si nici lucrarea nu e gata...si mai e atat de putin timp...[bang]

hai ca nu va mai stresez cu problemele mele! stefi de o saptamana sta fara pampers la pranz. pana acum s-a descurcat bine! afara nu vrea sa faca!!![bang][consti]

pupici

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Cristi!!!!!!!!!!!!!! Sa fii cumintel si sa ai grija de surioara care vine[;)]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Nu stiu ce sa zic cu intalnirea, ca samabata avem musafiri..sa vedem...

 

Fetelor, Taisia si-a supt degetelul si este ff umflat de la dintii ei, iar pielea e crapata si habar n-am ce face..momentan i l-am dat cu rivanol si l-am pansat, dar nu-mi imaginez cum poate sa-l suga cu atata patos.....

 

Va pup

 

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Cristian, sa cresti mare, sa fii cuminte si sa asculti de parinti!!!id="Comic Sans MS">id="size3">id="purple">

 

Romana, curaj, ai trecut de jumatate! Cu putin noroc n-ar fi calduri asa ucigatoare in Bucuresti!

 

Cristi si Taisia, sa vi se vindece degetzelele cit mai repede!

 

Vacanta placuta tuturor!

 

Ieri a fost Sarbatoarea Muzicii, in fiecare oras si comuna se string grupuri de muzicieni, mai mult sau mai putin amatori si cinta pe strada. E o atmosfera foarte misto. Noi am iesit la plimbare in comuna unde locuim, nu ne-am dus mai departe. Am ascultat fanfara municipala, iar Alex a intrat si el pe ringul de dans si s-a bîtîit pe muzica de acordeon.J ulia, miracol, n-a mai plins, de obicei e linistita doar in patutul ei si plinge daca-i deranjata.

 

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...