Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 ( 56 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetele,

 

Crisa - sa-ti traiasca sotul si sa fiti fericiti impreuna toata viata!

 

Romana - si eu am o curiozitate (sic!): vad ca acum ca a facut anul vrei sa-l inveti si pe Alin care-i stinga si care-i dreapta, cu Cristi ai reusit performanta? Zi-mi si mie cum, ca as vrea sa-l bag si eu pe Luca la niscai instructie...

 

Cum al meu sot e inca in concediu, dimineata ii las pe amindoi dormind acasa. Azi pe la 9 m-a sunat sa-mi zica ca s-a trezit cu fi-su plin de caca pe linga pampers de a trebuit sa-l bage la baie si sa-i spele pijamaua si cearceaful, apoi a dat cacaoa pe el, apoi a descoperit cutiile cu jucarii vechi depozitate sub patul lui si acum era cu camera plina de ele, dupa ce luni seara am stat pina la 12 noaptea sa facem ordine in ele si sa le depozitam acolo ... Nu vreau sa ma gindesc ce-i acolo [bang]

 

pup u,

Andra

 

Luca Pituid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la tota lumea!

Crisa sa-ti traiasca sotul, sa fie sanatos si mereu impreuna cu tine!!!"LA MULTI ANI!"

 

Noi suntem bine, desi vad ca il necajeste gatul ca imi varsa cam usor. nu mi-ati spus daca se mai face vreun vaccin pentru doi ani?!

Ovidiu e in delegatie si Flaviu se trezeste noaptea si imi arta sa mergem in cealalta camera si se apuca de strigat , asa printre lacrimi ..."tata, tata!" asta noapte chiar mi s-a facut mila de boticul lui care e tare scump cand il pune!!! azi dimineata ca si in celelalte dimineti m-am furisat pe usa din fata, fara sa ma mai vada! noi inca nu am reusit sa ajungem la o intelegere ca trebuie sa ma duc la servici, si dupa cum reactioneaza nu stiu, zau, cand va intelege!

...Si nu ma pot lauda cu intrebari inteligente ca si Carmenutza... ci suntem acum la stadiu "asta, ata?" intrebare prin care vrea sa spuna "ce e asta?" si trebuie sa-i decriu fiecare lucru in parte ce este si ce face.

Dana , indraznesc sa te intreb daca si-a mai dat drumul iubita la limbuta?! Poate pana la 3 ani o sa reusesc sa ma inteleg cu Flaviu!

Andra , na ca sa ma bag si eu acum... Flaviu stie care este dreapta si stanga la manute si piciorute; si daca il intreb asa amestecat stie foarte bine ce si cum. Na, ca am gasit motiv de lauda![:D]pot sa spun ca m-a innebunit povestea ta de concediu... incat la anul cred ca acolo vreau! Imi pare rau ca nu ne-am gandit si noi si poate chiar anul asta am fi mers si noi cu voi!dar uite noi plecam in Grecia in toamna dar fara Flaviu, facem 10 ani de casnicie!!![box][cina2]; cam asa e cu unele si de altele...

 

 

Mihaela si [copil] Flaviu

Poze Flaviu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Am trecut rapid pe aici sa va urez la multi ani celor care au un Petru sau Pavel. Eu aproape ca mi-am revenit, iar Cata e tare suparata cand vede ca ploua afara, stie ca nu mergem in parc. Cum se trezeste, intreaba: "poua ?" A inceput sa-si spuna numele mai bine, de la Cali a ajuns la Cacalina. :)) Are mania sa-ti puna o intrebare de o suta de ori, ii raspunzi cu calm la inceput, dar cand nu mai rezisti si ii dai un raspuns de genul: de-aia, ti-am mai spus de un milion de ori, intreaba: adica ?[bang][bang]

Cam atat. Va pup si o zi frumoasa.

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani pt Petru si Pavel!!!!

 

Noi suntem ok, sambata sper sa jungem la mare, Cornelia, poate reusim sa ne vedem, desi cred ca vom fi cu inca o familie pe acolo si cam greu. Oricum, suntem chiar in Eforie Nord.

 

Va pup

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

distractie placuta, gio! [:D]

stefan a invatat in principiu care e stanga si care e dreapta de la baie, cand il spal si ii spun sa-mi dea mana stanga sau piciorul drept. le mai incurca, dar de cele mai multe ori le nimereste.

pupici si sanatate!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by pojogam

Dana , indraznesc sa te intreb daca si-a mai dat drumul iubita la limbuta?!


id="quote">id="quote">

 

Nope [:D]. Am adaugat la vocabular "utza", "patu'", "baba", "bule" si "cutu" (cutzu), dar in rest nimic! Cand aud de intrebari filozofice imi vine sa ma ascund sub pat [:D].

 

Crisa, sa iti traiasca barbatul si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti! [s]

 

Mai vin cu o intrebare. Care dintre voi a nascut la Municipal cu Badiu? Sunt in cautare de medic (preferabil barbat) si as vrea pe cineva la Municipal (dar nu pe al meu [hot]) si care sa aiba cabinet si particular de consulatii, sa faca cezariene, si in general sa fie accesibil la telefoane...

 


The Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything Is Forty-two.id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Kehleyr

 

 

Mai vin cu o intrebare. Care dintre voi a nascut la Municipal cu Badiu? Sunt in cautare de medic (preferabil barbat) si as vrea pe cineva la Municipal (dar nu pe al meu [hot]) si care sa aiba cabinet si particular de consulatii, sa faca cezariene, si in general sa fie accesibil la telefoane...

 


The Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything Is Forty-two.id="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">

 

Tutunaru are acum nasterile la Municipal ca Elias e in renovare; are mobil si cabinet particular pe la Stadionul National si raspunde la telefon (datele lui sunt pe infertilitate.ro). mai e Badea Iulian, seful de sectie , care e renumit.

 

 

Pupici

 

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisa sa-ti traiasca sotul!!!

 

Si pe Razvan il mai cheama Petru, asa ca mersi de urari!

 

Apropo de vorbit [:D], Razvan e innebunit cu masinile, si cand mergem pe afara le sterge pe toate de praf si le numara farurile si le spune "apa", la faruri adica, poate imi da cineva o idee de unde vine chestia asta...ca pe mine ma depaseste...[:D]

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...