Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 ( 56 )


Recommended Posts

Saracutzul cristi,chiar de ziua lui.

Eu am dat-o pe Rut cu sprei de arsuri,a avut o arsura fff urata si doar cu asta i-a trecut.Multa sanatate puiutului.

Si Taisiei sanatate,sa-i dea mami sa pape sa nu mai fie nevoita sa-si pape degetutzul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pupici pe degetelele bolnavioare!

 

Romana, inca nu am luat o decizie ref. la sterilet. Cand eram aproape hotarata pt. Mirena, m-am trezit cu agravarea unei probleme (varice!!! [bang]) si nu stiu daca in cazul asta ar fi cea mai buna solutie. Chiar ma streseaza acum problema asta.

 

Am plecat la nani!

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi anisori cristian! sa cresti mare, sa o ajuti pe mami si sa ai mare grija de fratiorii tai!

 

romana, sa-ti traiasca voiniceii, sa ai numai bucurii din partea lor, sarcina usoara si bebe sanatos si multa-multa putere in continuare!

 

fetele, daca va intilniti cu claudia, va rog sa-i transmiteti ca mi-e tare dor de ea si de galusca mica! merci tare mult!

 

va pupacesc si vacanta frumoasa la mare fetelor care pleaca in concediu!

 

Alina si Alexandra

poze alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat un pic sa ma laud nitel...desi altii sunt mai avansati decat noi( a se vedea Alex al Magdei!). De o saptamana stefan doarme la pranz fara pampers si nu am avut accidente![:D][cool]

pupici si sanatate celor bolnaviori. mai vb. ma apuc de lucrare![V]

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele!

 

Bychi, eu as veni sambata numai nu stiu daca ajung la 10 s-ar putea sa vin mai tarziu, da-mi si mie nr. tau de mobil pe privat sa te sun daca ajung mai tarziu sa vad unde sunteti.

 

Romana, si Razvan s-a ars la soba cand am fost la Macin si l-am uns cu miere de albine si crema de galbenele, s-a vindecat destul de repede.

 

Fetele, m-am intalnit ieri in parcul Tineretului cu Ioana si cu Catalina. Sa vedeti ce mare si frumoasa e Cata si scumpa foc!!! la fel de nelinistita ca si Razvan in ce priveste toboganele[:)], s-au dat intr-o veselie.

Da nici eu nu ma las mai prejos [:D] m-am dat ieri cu Razvan pe un tobogan mai mare, cica sa-i inving frica lui Razvan sa se dea singur, numai bine ca am luat o tranta amandoi, mai ales eu, de mi-am julit genunchii si mi-am rupt si pantalonii, noroc ca Razvan n-a patit nimic, se uitau aia pe acolo la mine ca la masini straine [:D]...saracul copil..ce frica sa-si mai invinga cand pana si maica-sa cade de pe tobogan[b)][ups]

 

hai va pup

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce am scris tobogan in loc de topogan...cred ca de la cazatura mi se trage [:D]

 

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magdone, ai scris corect...tobogan este corect.[:D]

 

Noi suntem in Bucuresti, poate ajungem we-ul asta in Vama...altfel in concediu plecam la sfarsitul lui August..dar nu ma intrebati unde ca nici noi nu stim.

 

Saptamana viitoare suntem nasi din nou..botezam un baietel Matei, peste 2 este ziua Mayei, peste 3 saptamani o prietena se casatoreste..deci nunta...evenimentele din vara asta nu s-au terminat..[:D]

 

La multi ani tuturor sarbatoritilor!!! Sa cresteti mari si frumosi, ca destepti oricum sunteti.[bis]

 

 

________________________

I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby, nu sunt in concediu, am fost pe la 7 seara in parc

bafta la examene!

 

Magdone si Razvan (19.07.2003)

_________________________________________

"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

La Multi Ani ! pentru toti copilasii care au facut 2 anisori, n-am mai scris demult si am ramas in urma cu felicitarile, imi cer scuze, sa creasca mari, frumosi si destepti.

Nici noi nu stim daca ajungem in Herastrau sambata, sa vedem cum stam cu timpul, iar la 10 in nici un caz, poate pe la 11. Drept sa spu nici nu stiu care e intrarea de la televiziune, dar ma intresez.

Noi n-am fost cu Irina in Herastrau, ziceti-mi si mie pentru fetele care au mai fost, sunt locuri de joaca pentru astia mici, ca Irina e dependenta de tobogan, leagan si nisip.

 

Aaa, si mai nou, am fost sambata cu ea in Cismigiu si am intrat la saltelele alea din plasa, m-au lasat si pe mine inauntru. Irina a fost super incantat, nu se mai dadea pleaca si de atunci in fiecare zi cand plecam in parc imi zice sa mergem in Cismigiu la saltele.

 

Ieri am fost la Jianu la Medicover cu Irina sa se uite la picioare. Just checking, pentru mine sa stiu ca e bine, si cica e. Irina s-a comportat foarte bine, a mutat maimutzoii din sala de asteptare de pe un scaun pe altul, iar in cabinet a gasit altii, asa ca a fost foarte incantata.

 

Pupici, Adi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...