Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de iunie-iulie 2003 ( 56 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by aditzu

Drept sa spu nici nu stiu care e intrarea de la televiziune, dar ma intresez.

Noi n-am fost cu Irina in Herastrau, ziceti-mi si mie pentru fetele care au mai fost, sunt locuri de joaca pentru astia mici, ca Irina e dependenta de tobogan, leagan si nisip.


id="quote">id="quote">

 

Intrarea de la televiziune este in rond, la "biscuite", chiar la statia de metrou.

Este un loc de joaca f bun pentru copii mici, pe langa zona derole - dar daca nu stii parcul e mai greu de explicat... Cum intri in parc de la televiziune o iei pe aleea cea mai din stanga, treci de pizzerie, si o tii tot stanga... treci de zona cu role si tot pe partea stanga este locul de joaca. Are si o casuta de teatru de papusi, insa nu am vazut niciodata spectacole.

 

Romana - cu intarziere, [s] lui Cristi si sa aiba grija de fratior si de bb din burtica [pup].

 

Carmenutza - Zeugma devine pentru noi o optiune tot mai tentanta [:D] asa ca vreau sa te intreb daca aveau pentru copii pat pliant sau ceva de genul asta. La agentie m-au asigurat ca au, dar vreau eu sa verific inca o data [:D].

 

Gaby, spor la munca!

 

Magdone, mama denaturata, uite cina strica jucariile copiilor din parc [:D].

 

Marox, si la Bucuresti este Sarbatoarea Muzicii, teoretic, eu n-am prins nici un spectacol.

 

Ce de progrese cu olita... la noi din an in Paste si nu in mod consecvent.

 

Numai bine!

 


The Answer to the Great Question of Life, the Universe and Everything Is Forty-two.id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Venim si noi sambata in Herastrau, doar sa fie vreme frumoasa.

Felicitari copilasilor care au renuntat sau sunt pe cale sa renunte la scutec.

Gaby: spor la invatat si bafta la Licenta!

 

 

Magda si Alex(1 anisor si 10 luni)

 

http://community.webshots.com/user/edyalex

http://photos.yahoo.com/magdacorlea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetelor! [flo]

 

baietii mei sunt bolnavi, bogdan are pneumopatie si tudor o viroza, ii curge nasucul si tuseste destul de rau, se pare ca balaceala din we in piscina n-a ramas fara urmari...[V] asa ca we asta trebuie sa stam in casa, ca bogdan nu are voie afara timp de 7 zile; cred totusi ca tudor se va duce la tara cu socrii, daca e vreme buna, nu stiu sigur...

 

sa va povestesc ce baietel mare si desteptel am: vinerea trecuta am mers de la serviciu direct la el, ca am zi scurta. pe bogdan urma sa-l iau mai tarziu. cand m-a vazut tudor la usa, mi-a pus o mana in fata - bariera si m-a intrebat foarte mirat:

'ude' e bondanu???'

la gradinitza...

'hai, du-te acum, adu-l!!!' si ma impingea foarte convins inapoi pe usa afara... [:D]

 

in rest, asteptam si noi de-acum we viitor, cand serbam ziua lui bogdan, avem si ceva musafiri.

 

multa sanatate la degetzele ranite!

[pup]

 

Omul este intotdeauna gata sa moara pentru o idee, cu conditia ca acea idee sa nu-i fie prea clara.

 

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze:

http://community.webshots.com/user/miremirion

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anamaria - sanatate si pupici baietilor![cool] sa se faca repede bine!

multumesc pentru incurajari..dar sunt tare contracronometru...[V] daca nu m-am apucat mai din timp...asa se intampla!

poate ne vedem sambata, asta daca e vreme buna...nu ca azi![:(]

pupici la mamici!

 

cgaby

http://community.webshots.com/user/cgaby100

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, multa sanatae puiutilor!!!

 

Gaby, bafta la examene!!!Tu dai licenta, nu????

 

Aditzu, si pe noi ne-a linistit Jianu, super dr!!!

 

 

Ma si miram ce e cu "gasca vesela" dar mi-am amintit ca sunt in vacanta..si mi-am adus aminte ca eu nu voi putea!!!! Ce ma oftic!!!ca azi ne- venit planificarea concediilor si cica am dreptul la 15 zile[:D][:D]..Luate cand???Ca daca mi le dau in noiembrie nu mai conteaza....

 

Va pup !!

 

 

 

If a have a bag of rocks to carry as I go

I just want to hold my head up high....id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fetelor. Am terminat si eu cu munca pe ziua de azi si m trecut sa va salut.

 

Dar mai intai urarile !

Tudor, Luca si Rares, sa fiti cuminti si sa va faceti mari si frumosi.

[s][s][s][s][s][s][s]

 

Anamaria, sanatate multa si sa va faceti bine repede.

 

Gaby, iti tinem pumnii !

 

Magdone, multumim de complimente. Razvan e tare dragut, i-a imprumutat lui Cata jucariile fara comentarii.

 

Romana, pupici la bb burtica si pitici.

 

Am veni si noi in Herastrau, dar nu stiu daca ajungem la ora aia. Poate putin mai tarziu. Cine mai merge... va rog, dati-mi si mie un nr. de mobil pe privat, sa va sun cand ajungem. Asta in caz ca nu ploua. :D

 

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Andi! [s] Cum va mai simtiti, care a fost rezultatul analizelor? Sanatate multa, va dorim! Poate ne vedem maine!

 

La starea vremii pe pe DC scrie ca maine va fi vreme faina, soare si 29 de grade. Credeti ca e prea devreme la ora 10? Sa fie atunci 10.30 si cu ceva marja de asteptare pana la 11?

Pentru cine ajunge mai tarziu, probabil ca vom merge la locul de joaca de langa pista cu role (a descris Kehleyr), desi e cam aglomerat la acea ora. Gasim noi o solutie!

 

Am fost ieri la Constanta si mi-a parut pare rau ca nu era vreme buna. Oricum am stat mult pe plaja, am construit castele si sosele pt. masinute, am hranit pescarusii... A fost faina reactia lui Tiberiu la revederea marii care a intrat in apa cu tot cu hainite, nici n-a mai asteptat sa-l dezbrac.

 

Va rog frumos, dati-mi si mie o idee de cadouri pt. 1 anisor!!! E vorba de un baietel si o fetita (gemeni) si nu am nici o idee de cadou, mai ales ca au tot ce le trebuie si chiar mai mult (o gramada de jucarii, hainutze de-asemenea...). Poate copilasii vostri au primit la 1 an ceva fain care le-a folosit mai mult timp... Va rog sa nu mai uitati! Multumesc.

 

Va pup si poate ne vedem maine cat mai multe.

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aditzu, intrarea in Herastrau de la televiziune e in p-ta Charles de Gaulle, in diagonala de cladirea noua a Connex-ului. La intrare e o fantana arteziana.

 

Alinuta, i-am transmis Claudyei salutarile tale; s-a bucurat tare mult, ii e dor de voi si abia asteapta sa va auziti; se intorc pe 21 iulie.

 

Bychi [hia]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...