Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Alexandru Filipescu


Recommended Posts

Buna dragele mele mamici! Sunt si eu o mamica in devenire si as dori sa aflu ceva informatii despre dr. Alexandru Filipescu de la Elias. Am avut ceva probleme la inceputul sarcinii si am ajuns la el dupa ce am schimbat cativa doctori. Mi-a facut o impresie buna, dar nu am mai gasit pe nimeni care sa fi nascut cu el. Multumesc anticipat! Mihaeluta 16+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si eu merg tot la Dl. Dr. Alexandru Filipescu. Mie mi l-a recomandat o colega de serviciu, ea a nascut cu el, natural.

Si mie mi-a facut o impresie buna si imi place ca sta si explica totul in amanunt.

Cand am fost la primul consult venise o tipa care nascuse de 3 saptamani (vorbea cu asistenta) si vroia sa-l intrebe daca poate sa mearga la piscina si sa faca sport. Nu stiu cum nascuse (natural sau cezariana)insa m-a uimit sa o vad asa zglobie si gata sa inceapa sa se agite.

 

Sa speram ca cineva de pe forum ne va da un raspuns in legatura cu intrebarea ta!

 

Iti doresc sarcina usoara!

 

[gravi]14+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am nascut cu dr. Filipescu din intamplare (nu mi-a venit dr. propriu si personal iar dumnealui era de garda)

 

n-am sa intru in detalii, dar totul a fost ok. traiesc cu impresia ca si daca as fi nascut cu alt dr., cam tot asa ar fi decurs nasterea (slava domnului, a fost fara probleme)

 

m-am ales cu o infectie dupa.., dar asta nu cred ca tine de prestatia dr-lui. cineva imi explica ca la cate "mizerii" se scurg din noi la nastere, sunt mari norocoase cele care scapa neinfectate [pk]

 

deci eu zic sa ai incredere in el si o sarcina cat mai usoara!

[pup]

ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Sunt o gravidutza de 23 ani in luna a 3-a si am nevoie de ajutorul vostru. Din cate am observat, ca maternitate, spitalu Elias este tot timpul laudat din toate pdv. De aceea m-am hotarat sa nasc acolo. Nu am un medic ginecolog, dar am auzit numai lucruri bune despre dr. Filipescu. Nu stiu insa cum as putea lua legatura cu dumnealui. Aici am nevoie de ajutorul vostru, fetelor. Daca imi poate da cineva informatii ca: nr. tel, cabinet particular, program, etc....orice m-ar putea ajuta sa-l contactez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...