Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"I.L.Caragiale" Bucuresti - pe unde mai sunteti ?


Recommended Posts

Bey fetelor da' ce memorie aveti!!! Eu zau daca mai tin minte numele unor profesori din liceu...sa-mi fie rusine, e adevarat, da' am si-o scuza, ca pe vremea lu...Stefan cel Mare cand am terminat eu....

Stiu ca m-a impresionat placut profa de romana nu mai stiu cum se numea, blonda si micutza cu o fatza zambitoare, foarte exigenta dar si foarte buna, indragostita de Nichita Stanescu.

Am avut si-o profa de fizica f tinara dar rea, slaba si cu buze subtiri, din cauza careia nu am iubit fizica deloc pina in a 10-a cand am inceput sa fac meditatii si m-am indragostit de aceasta materie.

Stiu ca am avut-o diriginta pe profa de mate care se numea Guja si avea mutritza de maimutzica, de faceau toti misto de ea, saraca!

 

 

 

 

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

 

Dana [hia] mama lu'[copil]Radu Stefanid="size3"> (Fecioras de 2003)id="Trebuchet MS">id="green">

 

[foto]Radu mamii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by daii

Hey, dragele mele dragi, pai Dl. Cazacu a fost febletea mea. Eram super indragostita de el intr-a 9-a[:D].Nu intelegeam nimik din logica aia, dar invatam ca papagalul sa nu il dezamagesc vreodata. Vai si ce ochi albastri frumosi aveaaaaaaaaaaa........Eu pe langa Diriga Dna Bucsa, am ramas super atasata de Profu de filosofie, Dl. Rosca, piticutul.A fost cel mai tare prof din liceu. Ne-am distrat enorm cu el, faceam niste ore de muream toti. Dar am si invatat super bine. Stia cum sa te captiveze.Pupicei


id="quote">id="quote">Pe dl. Rosca l-am avut si eu prof si intr-a 10-a si intr-a 12-a. La el am luat singurul 2 din viata mea, cand i-am spus foarte sincer si calm ca eu n-am invatat (eram intr-a 10-a). In rest, mai stiu si eu cate ceva de la filosofie dar nu m-am omorat dupa materiile astea. Mie cel mai mult dintre profesori mi-au placut d-na Stela Georgescu de Literatura Universala, dna Comsa de engleza si dna Vlasceanu de geogra. Si intr-a 10-a am avut la romana o profa super, dna Roxana Mihail, nu stiu daca mai preda la Cara...I wish I were an angel...http://photos.yahoo.com/anangel_lexi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...