Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici cu fetite mici frumoase foc ! ( 2 )


Recommended Posts

Inni bine ai venit in [grup]. Ai o fetita minunata, sa-ti traiasca, sa creasca mare si sa fie sanatoasa!!!![pup][pup][pup]

 

Sa nu uit, LA MULTI ANI MAMICILOR, BEBELUSILOR SI TATICILOR CARE SE ANIVERSEAZA AZI!!!

 

 

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 11 luni

povestea nasterii Mirunei

filmuletze poznase 1 si 2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI!!!!!!!tuturor Anderilor si Andreelor care isi serbeaza azi ziua [bum][batetoba][cheers][disco].

Azi am si eu nepotica Andreea si mergem la petrecere.[disco][cheers][bum]

 

Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristianaid="red">(20.12.2002)

si nazdravan[copil]Martin-Tudorid="blue">(22.09.2005)

poze[foto]si filmuleteid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor nu mai scrieti nimic?..........am ajuns la pagina 5id="size3"> .

Va-ti pregatit de mos Nicolae,ce le aduce printeselor voastre.

Lui Alice ii aduce dulciuri multe si o preche de manusi(asa a cerut ea)Va pup si mai scrieti si voi ceva.

 

 

Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristianaid="red">(20.12.2002)

si nazdravan[copil]Martin-Tudorid="blue">(22.09.2005)

poze[foto]si filmuleteid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloooooooooooooooo Fetelor mai sunteti pe aici?

Chiar nu mai vrea sa scrie nimeni nimic????

Alce saptamana viitoare pe 13 are prima ei serbare la gradinita unde o sa fie ratusca va pun o poza cu ea costumata [:D].

 

Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristianaid="red">(20.12.2002)

si nazdravan[copil]Martin-Tudorid="blue">(22.09.2005)

poze[foto]si filmuleteid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici nu mai ziceti nimic, nu au mai facut fetele noastre nimic nou????

Miruna mea si-a perfectionat mersul, acum alearga deja prin casa...e tot timpul printre picioarele mele...da imi place[:D][:D]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 11 luni

povestea nasterii Mirunei

filmuletze poznase 1 si 2

filmulet aniversar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi acum am remarcat si poza....ce ratusca galbioara si frumoasa are mama...[cool][cool]. Bafta la serbare, sa-i dati gata pe toti!

 

Pupam fetele frumoase si pe mamicile lor, si va dorim un we minunat[pup]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 11 luni

povestea nasterii Mirunei

filmuletze poznase 1 si 2

filmulet aniversar

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, mamicutze... ma mai tineti minte???Sunt mamica aia zurlie cu 2 motate pline de pozne...[:D] Am cam tras chiulu' pe forum[;)] Ma credeti si voi acum, am avut niste lucrari nasoale care mi-au incarcat ziua mai mult decit vroiam...

Vad ca a mai venit o mamica noua in gasca, ca micutele noastre cresc..., se pregatesc de serbari...Suntem si noi in asteptarea primei sarbari la gradi, motiv pentru care m-am pus serios pe croit rochite de fulgisori, invatam poezii si cintecele...Ba mai nou Diana ma bate la cap sa-i impodobesc bradul, ca la gradi deja l-au impodobit! Ba m-am bagat chiar si la adunatul "donatiilor"pentru educatoare, asistente, ingrijitoare...Toti parintii zic sa stringem bani ptr educ. da nici unu nu vrea sa-i adune...ca sa nu mai spun ca nici macar nu dau banii...niste neseriosi... Dianei ii trebuie la serbare costum national...care e scump in dra..., costum de arlechin...Alexa are parada modei...ma doare capul doar cind ma gindesc!

In rest, voi ce alte vesti mai aveti??? Eu sunt putin sictirita...se vede nu??? mai bine ma retrag acum, pina nu va sictiresc si pe voi...

Aaaa, Gabi, cum a fost la serbare???Ia placut ratustei de mosu???

Pupici la toate si o zi super!

 

Life is short...and before you know it your feeling old!

 

 

My lady Di & Aly

Filmulete

Filme noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos la serbare,ia placut lui Alice de Mosul,doar ca a fost inghesuiala mare si copiii au fost speriati(nu si Alice)multi nu au spus poiezia,au plans ca nu vroiau sa stea pe scena.Oricum Alice a fost la innaltime demna de o printesa,a spus poiezia tareeeeeeee si frumos sa auda toata lumea.A primit cadoul de la Mosul ultima dar nu a fost suparata.Si a dansat tare frumos chiar daca nu a fost chiar in fata.

Va pun POZE sper sa va placa

 

Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristianaid="red">(20.12.2002)

si nazdravan[copil]Martin-Tudorid="blue">(22.09.2005)

poze[foto]si filmuleteid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele, e am fost cam absenta [bang] a fost Iarina super racita dar acum mi+a plasat mie raceala[bang] asa ca a scapat ea si am racit eu[bang].Am avut si multa treaba,curatenie si multe altele pe cap...acum mi+am facut putin timp sa va salut dar de citit...pauza dar recuperez eu cand mai prind putin timp liber[;)]

Fetelor noi vreau sa le urez BUN VENIT la noi [cheers] si sa va traiasca scumpicile papusele[hop][hop][hop]

 

Sa aveti parte de Sarbatori frumoase impreuna cu cei dragi...v-am [pup] pe toate...sper sa mai intru[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toate mamicile si printesele.

 

Noapte buna.

 

aliid="red">

albume IARINA(16.02.2006)id="blue">

filmulete Iarinaid="purple">

IARINA la 9 luniid="red">[copil]

INGERASUL NOSTRUid="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...