Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Inca o viata in Emiratele Arabe


Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ache, nascushi???Sau plecashi la plaja, vorba lui Annie[:D]? Eu ma pregatesc de predarea unui partial, cam asta e echivalentul, mai am partea a 3-a peste inca 3 sapt. si-am terminat semestrul asta, urmeaza de la 1 aug tura a 2-a de examene si predari[box] si de la Craciun am si eu vacanta 1 luna[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, Ache e cu bb la purtator, (scuze [alcool]acuma vazui) nastere usoara usoara si bb sanatos, mare si frumos. ptiu sio sa fie geaman, ca si Clau meu, ca observai intrebarea ta, de demul, eu nu mai face bb [:D] Sincer miar place o fetita cu parul cret (desi nu stiu de unde ar iesi asa) si oricat miar place.....nu. Dodo, tu studiezi aici? La multi ani la Elenele de aici! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi nasc fetelor, merci de urari. M-au internat ieri si apoi mi-au dat voie sa dorm acasa, dar sa ma intorc la 6 dim la spital...mi-e o sete de mor deja si sunt ultima pe lista de cezariene la team 007 [:D]. BB Adam se pare ca-i capos nevoie mare si nu i se angajeaza capul intre oase, zic ei ca daca ma pun sa nasc natural umerii nici atat nu or sa treaca si ei nu-si asuma raspunderea daca pateste ceva. Am avut 2 zile sa ma resemnez...curaj gaina ca te tai [:D] Abhu Adam e pregatit mai, sper sa-l lase in sala la ceza, ca ieri ma parlamentam cu toti pe acolo ca eu am un leaflet de la middwife si scrie negru pe alb ca daca chirurgul accepta el are voie sa stea si astia se fofilau, ca car ca mar...le-am bagat si o reclamatie la cutiuta verde [:D]. La plaja n-am mai fost ca se surpa cu mine...numa' ieri am primit 3 felicitari pt. gemeni ... si eu care ziceam ca n-am cum sa intrec araboaicele si indiencele la burtane, da' de unde, sunt in top. Va pup si povestim cand ma intorc. anca [gravi] 39+ [baietel]bb Adam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tinem pumnii, Ache, inshallah sa ajungeti sanatosi acasa si papaciosi[:D] Nu Annie, studiez in Oz, ma apuca din nou dorul de studii[:D], prin Emirate mai dau cite o tura la 2-3 ani o data, sa iau pulsul[:D]inainte si dupa venirea din RO, noi sintem stabiliti in Oz.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acheee,nastere usoaraa(daca n-ai nascut deja!) bb sanatos si mincacios ,muuuuuuuulti pupici ,multe[flo][flo][flo][flo]pt mami si MABROUK lui Abu Adam. Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Pozici[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Noutati[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/moodyamira2"]Amira scolarita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rau sa te bata soarele prea mult in cap .[alcool] dupa ce am postat am realizat ca esti pe alte meleaguri, dar totusi credeam ca Australia este pusa doar pt a induce lumea in eroare. si iar veni ziua de vineri, liniste si pace si plictiseala. ce repede trece timpul aici! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Annie80
rau sa te bata soarele prea mult in cap .[alcool] dupa ce am postat am realizat ca esti pe alte meleaguri, dar totusi credeam ca Australia este pusa doar pt a induce lumea in eroare.si iar veni ziua de vineri, liniste si pace si plictiseala. ce repede trece timpul aici! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
[:D][:D][:D] Ce naiba, mey, sunt fomeie serioasa, ce avantaj as avea sa pun tara asa, de sanchi?[:-/] Am terminat partialul #2, ma pregatesc de #3..[detectiv] Ache, nascushi, venishi acasa???Felicitari cu anticipatie pt proaspata mamica![dual][flo] [:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...