Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Inca o viata in Emiratele Arabe


Recommended Posts

ehhh, mai sunt persoane care fac asta, chiar aici am vazut niste tari de nu le mai stiu numele Abia astept sa aud de ea, sa ne povesteasca cum a fost, dar s-o lasam un pic sa-si revina, Cred ca sta pana pe la 3 zile . eu am un big problem...nu stiu ce sai iau copilului cadou [alcool] de ziua lui, si pretenii ma mai suna sa ma intrebe ce siar dori? el vrea jocuri pe calc pe care eu nu le accept! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citi ani are? Jocurile pe calc. sint totusi un mod de a-si omori timpul, al meu era in stare sa le joace toata ziua cit am fost in Emirate, daca am prins si vara, abia seara, si nici macar zilnic, ii scotea ta-su afara, de la frig la cald[:D], de veneau rosii ca racii[:D]. Ultima oara cind am fost in Emirate avea cel mare 5.5 ani, dar si-acum la 7, nu refuza jocurile de calc, insa aici are altele-Xbox, DVD-uri, merge si la taekwando de 2 ori/sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

face 5 ani, marti *yay*. pe mine ma oftica chestia ca are o caruta de jocuri si jucari, cu care nu se joaca, are un singur joc "pac-pac" cu care a deschis ochii cand se juca tasu, si acum numai pac-pac vede in fata ochilor [alcool] chiar lam intrebat ce vrea si el mia spus =joc, eu de care? el pac pac, si iam explicat ca deja are jocul si nu se poate sa primeasca altul (eh bine acici nu sunt standurile cu jocuri din city centre) ii mai plac avioanele, dar a primit de craciun si de Sf. Gheorge. Are si bicileta dar nush ce are ca merg f greu pedalele si nu poate sa pedaleze, al meu nu se pricepe la reparat, poate o sa ma ocup eu. dar si de iesit afara mai mult iarna can e mai racoare, 'Neata! Asa lam avut si bolnav cu lunile (raceli) de la cald-rece- rece -cald, acuma nu mai e asa sensibil, datorita unui medica care nea dat Bronhovaxom, a altfel cred ca faceam condica la altul care ne trata numai cu Prospan Ah, anul trecut iam luat Playstation ca sa numai omoare calculatorul, este plin de praf ca nu are pac pac, caci iam luat jocuri cu curse de masini, fotbal, de astea fara gloante. Si e cuminte si intelegator, se joaca totusi cat ii spun eu, si nu comenteaza ca nu il mai las [bang][bang][alcool] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca pt PS2 ai Simpsons, e misto pt virsta lor, din astea mai noi sint Transformers, Iron Man, sint mai "dure", sa zic asa dar nu iesite din comun, du-te prin Carrefour, am vazut atunci destul de ieftine, mai sint cu siguranta si alte mag. unde au jocuri girla, la 5 ani nu poti sa-l mai "duci" numai cu de-alde Tom&Jerry, al meu a jucat si de-astea mai dure un timp, dupa care au cazut evident in dizgratie, nu mai era nika interesany si s-a intors la Simpson, Shreck si altii[:D]. La Multi Ani puiului, sa fie sanatos si sa va bucurati de el![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru'mana! si la toata lumea [pup] [flo] nu avem carefur aci, Si nu am mai fost printr-ul de ...de.... mult timp. jocuri de genul , car-race, tomb rider, fotbal, de aste pasnice.nici nu vrea sa auda, se joaca un pic, si daca nu are arme si mnitii si sa omoare monstri, nu se joaca. transformers nui place, lam luat pt pc pt mine. EL vra nush ce versiune de la half-life, si le are dar e plictisit...si nu vreau jocuri pe pc./ PS2 sau orice de genul . Eu mam gandit sai iau o orga electrica micuta (nu jucarie) pt el, caci greu il desprind de la ele in magazine, daca-l pierd prin raion sigur il gasesc la orgi. Acum la cat de norocaosa sunt sper sa mai gasesc unde vazusem, dar am mai paatito sa nu mai gasesc cand am nevoie. So wish me luck!!! Azi sunt zombie, am dormit vro 3 ore azinoapte [alcool] si mai am de colindat si facut atatea! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut febra azi-noapte[:(!][q] L-am dus la scoala doar pt max 2 ore. apoi sa mergem la dr, caci...nu l doare nimic, e foarte talkative (ca de obicei) dar totusi frigea a focu. cat de normal e? [q] Offfff! ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...