Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (9)


Recommended Posts

Fetele, acum am venit de la doctor. Kupilu e bine, a crescut un kg in nici o luna, are 2,5 kg. Deci la nastere clar va avea peste 3,5 kg. Doctorelu a fost tare simpatic.

Singura problema e in continuare hemoglobina mea. Trebuie sa dublez cantitatea de supliment de fier ca abia ce m-am mentinut pe linia de plutire.

 

Giova, veste buna: mi-a zis ca nu face epiziotomie decat daca chiar trebuie. [:D] Ce bine, ce bine! Daca nu e foarte mare bebele putem sa scapam de taiat!

 

Giulia, parca ma intrebai de Photoshop: nu-s chiar asa meseriasha, dar ma descurc. Intreaba, ca poate stiu sa te ajut.

Si caperele cred ca sunt din Selgros parca ...

 

Gabi[hippi], mamikul Evei[zana] si al baietelului din burtic, 34 sapt.[baietel]

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Danitin, imi pare rau ca nu se simte bine Loriana. Ii doresc insanatosire foarte grabnica si multi pupici! [pup] Si tie rabdare! Nu te necaji, sunt sigura ca e ceva foarte pasager.

 

Mary, lista e la mine. Nu am toate emailurile voastre, asa ca vi le trimit pe PM acusica.

 

Miro, m-ai innebunit! Cine-i aia cu stele galbene si ce naiba vrea?[}:)] Zi-ne si noua, nu ne lasa pe dinafara ...

 

Gabi[hippi], mamikul Evei[zana] si al baietelului din burtic, 34 sapt.[baietel]

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DORIS nr. de tel. de la gelaterie: 409117.

Terasa mi se pare ok, putin cam mica, parerea mea. daca vine o trupa numeroasa ca la Poli, cred ca se ocupa toata.

Tipa de acolo mi-a zis, ca sa suni cu cateva zile inainte, si sa zici nr. de persoane.

Inghetata arata bine, nu stiu ce pretentii aveti voi, dar ca cea italieneasca nu e. Nu se vedea asa cremoasa. Daca ma simteam bine, luam una sa fii vazut cum e.

 

GABI ce veste buna mi-ai dat, m-am mai linistit.

Tot mai mult imi place de dr. asta.

Am si eu cateva poze, ce fac cu ele?

 

Gio,Clau & bebe

gio si bb 11+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi ... bravo pentru piticu care creste.

Doris o avut o chestie cu una cu mai multe stele si s-o necajit la intalneala ... eu o sfatuiam ce si cum sa-i zica ... da vad ca nu ma mai baga in seama cu chestia asta.

Gabi faza cu epiziotomiaid="red"> e legata de sarcina normala ... schema cu taiatu ... ca altfel iasa zig-zag-ul??? Deja ma cutremur numa cand citesc ce scriu.

 

Si mie-mi pare rau ca nu am ajuns sa vorbesc cu toate fetele, data viit. vom schimba negresit locurile ... ca si pozele sunt parca tot aceleasi ... numa moaca e alta. [alcool] - depinzand de ora la care a fost facuta.

Ce credeti ca scapati de mine???

Tre sa depuneti cerere pentru asta. Ma prezentez si eu pe 8, chiar daca plec apoi singura cu trenu la nunta.

 

Albi - fata faina ... vazut si eu poza. Sper sa vii macar la nr.5.

Cu faza cu bucurestencele ... sa stii ca am gasit si fete fffff faine. Chiar am una care mi-e atat de aproape de suflet ... tot scorpioanca de-a mea.

 

Miroid="Script MT Bold">

id="blue">My tickerid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, uite aici e pagina Heaven: http://www.parkplace.ro/heaven/ . La Contact scrie ca e in spatele Stadionului Dan Paltinisan. Deci e si club si tot tacamu', nu doar strand [;)] N-am fost inca, dar pretenu' mi-a zis ca e fain, dar is si scoruri pe masura... Vezi poate gasesti si poze pe site...

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51584

 

mai fetelor, da voi chiar nu mai munciti nica?

Nu am timp sa ma joc acu cu trimiteri ... asa ca multumiti-va cu linku de sus. Mai tre sa si muncesc ... la 4.30 am plecat spre instilatii.

 

Auziti ... eu is fata dintr-o bucata, la mine ce-i in gusa si-n capusa. Nu prea am inteles eu daca s-a facut stoaca de mine cu instilatiile sau nu ... DA MI-ATI BAGAT O FRICA!!!

S-ar putea sa ma doara a spus si asistenta ... si daca vreau imi da si concediu medical.

NA. ca eu tot in ceata am ramas.

Daca no sa mai intru deseara ... va reneg [xx(]... ca nu m-ati pregatit indeajuns.

Fug acu la lucru ... ca deja se uita colegii urat la mine. O fi sefu plecat ... da nici chiar asa.

pup

 

Miroid="Script MT Bold">

id="blue">My tickerid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...