Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici/tatici din Timisoara (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 154
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Doris: In sfarsit am vazut si eu pozele de la MC Donalds. Super faine! Ines ca de obicei: superba. Dar nici cu parinti nu mie rusine! Eu am inteles ca la MC Donalds in centru si ma miram unde au astia trenulet. La 1 MAI (STADIONUL DAN PALTINISANU, JUDETEAN, cum vrei tu sa-i spui) e super, e mult mai fain ca in centru, au trenulet numai pentru sarbatorit si invitati!

 

Miro: am mai postat, dar se pare ca nu a aparut. Iti tin pumni si eu si bb. Hai ca treci si peste asta [pup]!

 

[pup],

Mary 28+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvana, ce ziceai cu usturoiul? Ca vad ca tot apar pe-aici povestiri de pe la intlanire si io ma uit cam crucis, ca nu inteleg nika [:D] Abia astept sa vin si eu pe la intalniri si sa prind toate fazele faine [bis]

Nu-ti fa griji, am vazut si poze cu Doris cu fumegatoarea in mana, deci stim ca nu esti tu singura [hot] [;)]

 

Danitin, imi pare rau ca nu se simte bine micuta ! Dar sa speram ca trece cu tratamentul [flo]

 

Alexa, imi inchipui prin ce-ai trecut... mie mi-e o scarba imensa de toate goangele [vom] ...de fapt... de tot ce are de la 6 picioare-n sus [vom][vom][vom]

 

Mary, ba sa-ti vina sa crezi ca se pot lega prietenii pe net...si-inca ce prietenii! Par exemple: io si iubitu' [olala] ne-am cunoscut pe net, suntem impreuna de 4 ani si ceva [il][il][il] si e cel mai bun lucru care mi s-a intamplat pana acum [olala][olala][olala]

 

Gabi, felicitari ca bb e bine [pup] A propos: inca nu v-ati gandit la nume? [:D] Ce vrei..am si io un pitic pe kreer, care ma tot intreaba kestia asta [:-)))] Auzi...da' nu te taie oricum la nasterea naturala? Ca io asa stiam...[:I] ...si ma-ngrozeam [bang]

Si cum e cu microundele? [:D] (asta e alt pitic de pe kreer [:-)))])

 

Miro, si io sper sa ajung la intalnirea 5, dar depinde cand o programati [;)] Ca daca o sa va intalniti in fiecare saptamana, atunci n-o sa ajung la 5, ci poate la 6, 7... [:D][:D][:D]

Mey, da' io intrebam cum ai ajuns pe la bucurestence [;)] Si a propos: si io is tot scorpioanca de-a ta [zz]

Bafta [pup] la instilatii (in sfarsit am dat si io un search pe-aici pe forum si am aflat ce is [:I]. Parca unele fete ziceau ca doare, altele ca nu... Io zic sa-ti faci curaj si sa te gandesti ca poate tu esti norocoasa si n-o sa te doara [;)])

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giova, sper ca la intalneala de la Gelaterie sa nu mai ai greturi si sa papi o inghe maaaaaareeeeee dublaaaaaa [pofta][pofta][pofta] sa ma razbuni si pe mine ca nu ajung [:D]

 

Fetelor, a propos de inghe [pofta] Cea mai buna inghe pe care am papat-o vreodata e cea din Libertatii [pofta][pofta][pofta] E un "carucior" de-ala ambulant (bey scot si io neshte expresii... [bang]) si o tipa tare amabila care serveste... Am luat intotdeauna de fructe de padure si e asa bunaaaaaaa [pofta] are si bucatele de fructe prin ea, afine cred, de m-am facut albastra pe limba [zz] Mi-a mai placut si cea de capsuni [pofta] si de frisca (,) cu visine [pofta]

 

Abia astept sa vin in Timi, sa ma intalnesc cu voi si sa pap inghe de-aia [pofta] (chiar daca dupa sau inainte de intalnire [;)] Deci va dau voie sa faceti intalnirea unde vreti, ca m-am gandit ca poate pana vin io, va saturati de gelaterii - e posibil asa ceva? [:-)))])

 

De Oana ce mai stiti? Ca n-am mai vazut-o de ceva timp... O fi ocupata cu Leti...

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce figura esti Albi': na hai sa rezolvam piticii. La nume ne-am gandit la Lucasid="blue">, dar inca nu ne-am hotarat 100%. Daca nu ne plesneste vreo alta inspiratie, asa ramane.

La faza cu microundele: am citit mai multe studii care atesta ca modul in care ele actioneaza la nivel celular afecteaza organismul pe termen lung. Adica distrug tot felul de nutrienti etc. Si pentru mine argumentul suprem a fost urmatorul: mama mea a murit de cancer; in perioada cat a fost bolnava era sensibila la foarte multe chestii; si una din chestiile pe care nu le tolera era mancarea incalzita la microunde. Pur si simplu organismul ei nu accepta asa ceva. Asta pentru mine a fost un semnal de alarma. E clar ca noi, oameni sanatosi, nu simtim nici un efect imediat. In acelasi timp mi-e foarte clar ca pe termen lung exista efecte negative. Si prefer sa elimin un factor nociv pe care il pot elimina. Ca si asa mai sunt cu sutele si miile de care nu pot scapa.

 

Doris, o sa-mi dai in freza ca-s Gica contra ... dar e mai buna inghe la Zanoni [:D] si mai mult loc pe terasa ...

 

Gabi[hippi], mamikul Evei[zana] si al baietelului din burtic, 34 sapt.[baietel]

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi [pup] mersi ca m-ai ajutat sa-mi anihilez piticii [:D]

Lucas e un prenume frumos, se potriveste cu numele Rus [;)]

 

Imi pare rau sa aud de mama ta [q]

Sa stii ca faza cu nutrientii mi-a zis-o si mama.

In plus, am mai auzit eu niste chestii si le-am corelat: cum ca tot de microunde (dar mai puternice) e vorba si la telefoanele mobile, despre care stim ca se spune ca iradiaza; deci probabil ca si cuptorul cu microunde genereaza ceva radiatii, care, desi mai slabe, se "aduna", daca este folosit des. Sau am procesat io gresit diversele info gasite [alcool] ?

 

Giova, las' ca poate ajungi la intalneala la care vin si io [;)] Sa va distrati bine in concediu [pup]

 

[pup]

[biz]

 

hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...