Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de sept-oct 2004 (56)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mina

salutAcuma pofteste la ziare, da' evident ca nu primeste.


id="quote">id="quote">Si te mai miri ca iti da cu jucariile in cap... daca esti rea...
[pup] Elianaid="size4">
id="right">
Poze cu Elenaid="size4"> – 23 octombrie 2004id="size3">id="red">Elena – iubita noastraid="size4">id="blue">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohoo, petrecere mare o sa fie pe 3.

 

La Multi Ani! Mihaela. Multa fericire alaturi de sotiorul tau.

 

La Multi Ani! tuturor bebelusilor sarbatoriti astazi. Sa fie sanatosi, voiosi, voinici.

 

Andora, esti o draguta, dar sa stii ca se cunosc suncile.[:D]

 

Mihaela, sa stapaneasca sanatoasa Alexia catelul. Tare fericita parea in poze.

 

Nature, sa stapaniti si voi sanatoase piscina si sa o folositi si cu apa [;)].

 

Tare ma bate si pe mine gandul sa ii iau scaunel din ala de masina din Cora mai ales ca maine mergem si noi sa ne luam masina, ca tare mult am mai asteptat sa vina.

 

[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)

 

Povestea Alexutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by elyanne
quote:Originally posted by mina

salutAcuma pofteste la ziare, da' evident ca nu primeste.


id="quote">id="quote">Si te mai miri ca iti da cu jucariile in cap... daca esti rea...
[pup] Elianaid="size4">
id="right">
Poze cu Elenaid="size4"> – 23 octombrie 2004id="size3">id="red">Elena – iubita noastraid="size4">id="blue">id="Script MT Bold">
id="quote">id="quote">[zz][zz][zz][zz][zz]Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by anielas

 

Mai fetelor..sunt plina de nervi..si simteam nevoia sa stau de vorba cu cineva..si m-am gandit ca voi sunteti cele mai potrivite...a fost mama la noi in we..si am sfarsit intalnirea printr-o cearta de pomine..ca sunt exagerata..ca nu las pe nimeni sa se apropie pe Inutza..ca am impresia ca nimeni nu stie ce are fata nevoie ...ieri am fost in Herastrau..si a vrut sa-i dea ea papa sieu i-am luat linguritza si i-am dat eu..ca aveam impresia ca o muzgureste prea tare..apoi cand a trebuit sa o adorm pe Ina i-am luat carutzul..nu stiu ..probabil ca sunt exagerata..dar m-am invatat asa...mai ales daca nu m-a ajutat nimeni..m-am obisnuit sa fac totul de una singura..iar acum Ina a devenitchiar fff mamoasa..si plange tare, cu suspine cand dispar eu...uffff..imi vine sa ma dau cu capul de pereti [bang][bang][bang]...

 

Ania & bebitza Ina (23 oct 2004)

[foto]Inutza televizomanaid="red"> [ttv]


id="quote">id="quote">

 

parca ai povestit de mine si mama mea, respectiv sotul...soacra, mai toata lumea...

Asta este... si sa stii ca tot din cauza ca numai eu m-am ocupat de Stefan, nu ma ajutat nimeni nicodata, de cand l-am adus de la maternitate pana acum, si sunt sigura ca numai eu stiu ce e mai bine pentru el....[bang][bang] Sper numai sa ne treaca pana ii insuram[:D][:D]

 

 

[foto]Maria Sa Stefan Speculant mic[copil] ( 19.08.2004)id="green">id="size2">id="Arial">

[flo]flori din gradina meaid="red">

"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help]Fetelor caer mai sunteti pe acasa, i-am facut maimutei cirese+iaurt+cereale biscutii casa mai indulcesc gustul. Eu sunt mai in urma, nu stiu daca le-ati dar cirese.. e vreo contraindicatie? Sa-i dau? Plssssssssssssss.........[help]

PS: Uitai: ciresele sunt facute compot dar cu un praf infim de zahar

 

Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] id="red">id="Comic Sans MS"> (DN 10.10.2004)

[foto]

Povestea Gogosicii

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oferta de mers la mare!!!id="blue">[flo][surf]

 

Noi vrem sa plecam sapt. viitoare la mare( 4-10 iuile) si avem o cunostinta care inchiriaza intr-o vila, in Eforie Sud, apoape de mare, 2 camere+ living + bucatarie, cu 1.500.000/ noapte.

 

Cuplul cu care trebuia sa plecam nu mai poate veni, asa ca avem o camera libera si cautam pe cineva( de preferat tot cu copii) sa inchiriem impreuna.Cineva interesat de o sapt.de mare+bere+soare?[il][hippi]

 

Patrice si Ilinca

http://pg.photos.yahoo.com/ph/nature474/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...