Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

am vazut si eu pozele si sunt faine tare de tot.

 

 

jo [cit] si alexandra [copil]

******************

campania impotriva soferilor care parcheaza aiurea pe trotuar.

******************

varsta alexandrei

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;30/st/20050206/n/alexandra/dt/7/k/18cf/age.png

******************

poze[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce e cu vremea asta??? Nu pot sa spun ca imi displace prea tare...dar ne tine in casa...

Am fost azi la alta petrecere intre rude, tare frumos a fost, la curte, chiar daca a plouat, DAvid era fleasca in ploaie calare pe tricicleta sia tras toate pisicile de coada!!!

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze, faina petrecere1! sarbatoritilor le urez inca o data la multi ani sa fie sanatosi, frumosi, cuminti (pe cat se poate), destepti.

Noi avem un dintisor jumate [bis][bis]unul a iesit bine, se simte la deget si e foarte ascutit iar celalalt este aproape iesit. I-a cam jelit Cristi vre-o 3 zile, dar, nurofenul sa traiasca!

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Multumim pt. urari.

 

Multumim mult pt. vizita si pt cadouri (dupa ce s-a dezmeticit [:D], Maria a fost foarte incantata). Eu am fost cam depasita de evenimente, noroc cu mama (ca de obicei), dar in poze totul arata bine [:)]. Copiii s-au simtit bine si asta e important. La culcare, Maria isi canta La multi ani [:)].

 

La obiecte pierdute [:D] gasiti - camasa David, sapca Patrick si un geam micut (de ceas???). Daca ati mai pierdut ceva, caut in continuare [:D].

 

Tatiana, ii vine f. bine rochita [pup]!

 

Multumim pt. poze, le-am salvat si eu. Cand o sa am ceva timp, pun si eu cateva.

 

Stefan a bazait putin dupa ce ati plecat, se pare ca i-a placut din brate in brate [:D]. Azi a fost tot cumintel, dar vrea sa adoarma in brate!!! Ma gandeam sa o chem pe Sanzi [;)].

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salutam si noi cu drag

faine pozele de la aniversare!!

Speram de maine sa iasa un pic soarele sa putem si noi iesi din casa.

Mariuca este foarte incantata de noua ei casuta.Atat ca la noi este in sufragerie[:D] nu cum e la voi Cornelia in aer liber.Cum face o ghidusie se ascunde in ea .Mai nou ii spunem casuta piticilor.A primit o papusa Alba ca zapada si avem si 2 pitici pana acum pe Somnorila si pe Mutulica.Incet incet e musai sa-i luam pe toti sapte.

va pupam si sper sa am timp sa mai pun si eu ceva poze noi.Sufar ca nu-mi ajunge timpul.

 

O saptamana placuta tuturor!

Cristina si Mariuca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.[hia]

Fetelor, si noi ne-am simtit excelent la petrecere sambata, Paul va multumeste la toate, ati fost foarte dragute...[flo][flo][flo][pup][pup][pup].

Chiar ma gandeam Loreen exact la ora la care ai scris tu mesajul la 0.29 in noaptea de 2 spre 3 iulie, acum 3 ani eu il nasteam pe Paul. Daca as fi nascut cu o juma' de ora mai devreme ar fi fost si el trecut tot pe data de 2 iulie ca si Mariuta, dar asa l-au trecut pe 3.

Iar acum 2 ani mergeam la spital la Cornelia...[:)]

Noi am avut si ieri chindie de data asta in familie cu bunicii, sora, cumnat si verisor. Alt tort, alta distractie...[:)] Paul a suflat in lumanari de s-a saturat anul asta.[:)]

 

Va pupam pe toate si va multumim inca o data,

 

 

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Maria si Paul!!!!id="red">

Scriu pe fuga, asa ca va cer scuze pt tonul sec! Doream din tot sufletul sa fi ajuns la petrecere, dar pe langa faptul ca am avut musarifi neasteptati si nesuferiti, noi (eu si Sebi) am racit din nou, suntem super muciosi si fara pofta de mancare. Asa ca.... nu aveam cum sa venim....

Am vazut pozele puse de Adinutza: foarte frumosi copiii si cred ca si petrecerea a fost grozava!

Va pup si fug la treburi!

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloooo, am pus poze de la petrecereid="red">.....

Cornelia si Oana superpetrecere!!! Multumim si noi pt. ocazia de a ne distra si placerea a le cunoaste pe Caty cu Dinu si Lizuca cu Alisia!

Cornelia felicitari pt. organizare si multe felicitari si lui Doru pentru ca a fost o gazda desavarsita. Aveti o casa f.frumoasa si aranjata cu mult bun gust...sincer!Pup-o si pe mamica ta ca ne-a suportat...bine. Nu ma asteptam sa ai o mamica asa tanara...[pup]Pupici pt.tot!

O zi minunata tuturor!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze PETRECEREid="red">![foto]

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...