Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mada, am vazut pozele tale din concediu, foarte frumoase, ce natura, ce locuri... vreau si eu in concediu!!! Mi se pare ca a trecut o vesnicie de cand am fost pe la Cluj... Daca se poate eu as sta cel putin 3 luni pe an in concediu , 23 zile lucratoare cat am acum mi se pare atat de putin![help][xx(][bang][bang][bang]

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, imi poti spune te rog si mie unde ai stat?? Cum se numea vila aceea? Ca imi place la nebunie, cum e pozitionata...Si cum se ajunge un nr de tel ceva, cat costa cazarea??? Pare superb!!! F frumoase poze!!!

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit pana la urma sa-i fac vaccinul azi lui gaga...Nu inteleg totusi de ce este nevoie de scandal ca sa beneficiezi de ceva ce ti se cuvine...Ma bate gandul sa schimb dr,insa am zis sa mai astept sa vad daca vine a ei...Are probleme de sanatate cu sotul...

 

Sanzi s-ar putea sa-ti fie cam greu chiar toata ziua ca a mea a luat 2kg intr-o luna si a ajuns la 5,5oo[grasa]

 

Vreaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu si eu la munte,in concediuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....

Mi-a promis sotul meu ca in septembrie ma duce la Moeciu...De promisiuni sunt satula...Da' binenteles cu unul din copii ,adica Delia ,dupa mine...Si asa e bine numai sa plec...

 

Loreen [mamica] cu Bianca(15.10.1996)[zana]si Delia(26.04.2005)[copil]

Poze cu bebe Delia

Bianca mica

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, vila este in satul Breaza din Muntii Fagarasului - nu e Breaza de Campina, cum am crezut eu inainte de a merge prima data acolo...Drumul este spre Brasov. De acolo mergi spre orasul Fagaras. Apoi de la Fagaras mergi spre Sambata(este trecuta in harta) si apoi pana sa ajungi in Sambata faci stanga spre Breaza. Traversezi satul Breaza, iar la capatul acestuia incep pensiunile. Zona este ca o potcoava formata de munti, iar la mijloc sunt vilele. In zona sunt mai multe pensiuni, nu stiu exact cum se cheama, oricum, toata zona este superba, este liniste, aer, multa verdeata, tot ce iti trebuie ca sa iti incarci bateriile. Despre vila asta, unde am stat noi, va pot spune doar ca nu este de inchiriat, insa alaturi, la vecini, au locuri. Cred ca tatal meu are un nr. de telefon de la vecini, o sa il intreb. Stiu ca ei inchiriaza, au niste vile ff frumoase, gen pensiune. Banuiesc ca preturile nu sunt prea mari. In poze nu cred ca se vede, dar prin fata portii trece un parau. Cum este foarte liniste- nu trec decat vacutele si oile, seara- se poate auzi susurul izvorului. Am facut si plaja(vreo 2) si m-am facut aramie. Sa stiti ca bronzul asta de la munte e mai misto, se prinde imediat, nu ustura pielea si cica tine si mai mult. In rest am dormit bine, am mancat bine, ne-am plimbat pe munte de vreo 2 ori- mai lenesi din fire- si am mers un week-end la Cluj.

 

Loreen, si la Moeciu e suuuuper..am fost acum trei ani cu sotul meu - pe atunci eram prieteni...eh, vremuri...acum cu copilul si parintii dupa noi...noi am stat atunci la "Craiasa zapezii" ...foarte frumos, mancare buna, oamenii tare cumsecade...

 

Mada si bebe Sofi,12/08/2004

http://http://community.webshots.com/user/fiquelle

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt o mare nesimtita,mea culpa...[iartama][iartama][iartama]

 

Am uitat sa urez si eu [cor]LA MULTI ANI BIANCA![s][s][s][s]

Sa-i dea Dumnezeu zile multe, frumoase si bune...

 

Figuelle am mai fost la Moeciu...chiar anul trecut cand nu stiam de ce mi-e rau ,si de fapt eram cu Delia la purtator...Am stat la o pensiune de 4 stele,chiar la intrare, imediat dupa nou market deschis...A fost betooooooooooooonnnnnnnnnnnnnn si mai vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...........

 

Loreen [mamica] cu Bianca(15.10.1996)[zana]si Delia(26.04.2005)[copil]

Poze cu bebe Delia

Bianca mica

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Bianca! Multa fericire si noroc in viata! Felicitari Tatiana!

 

Sanzi, dadusem camasa la obiecte pierdute [:D]. AM identificat-o ca fiind a lui David. Chiar am avut-o azi la mine, ca am fost in oras s ail vaccinam pe Stefan, dar nu aveam nr. tau de tel. si sincer, nici timp. Cu prima ocazie cand mai ajung in oras te anunt. Poate ne vedem duminica in parc.

 

Pupici!

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia nu-i mare graba cu camasa...daca nu sa o poarte Stefan sanatos!! hihi...

Oricum nr meu de tel (cand mai iesiti in parc sa ne vedem ca deja imi e dor de Stefan si Maria) 0741167609...

 

Mada, am fost la Sambata, chiar la un hotel (sau pensiune) Floarea Reginei de 2 ori, si cu David cand era bebe (cred ca de o varsta cu Sofi acum...) Si cred ca si la Breaza am fost, la un din Breze, din jud Prahova, e aceiasi???

Daca poti sa faci rost de nr de tel chiar mi-ar place...te rog...sunt si trasee montane?? Sau e doar sa stai cu burta la soare???

 

Noi abia acum am ajuns acasa, DAvid nu a dormit deloc azi si a adormit in carucior...a stat in apa de la 6 pana la 7 jumate...era bocna cand l-am scos cu forta...

 

Loreen, stai linistita, 5.500 e parfum pt mine!!! Io vin muncita de la 14 kg!!!! hihi asa ca profita de ocazie!!!!

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, fetelor.dar ati scris nu gluma.la multi ani, biancai cu intarziere.cine nu vrea in concediu.si eu imi doresc sa-mi incarc bateriile.razvan ca niciodata a dormit super bine.l-am culcat la 10 si s-a trezit la 5.30sa pape si apoi s-a culcat iar.e 7.18 si el tot doarme.de mult n-a mai dormit el asa.

o zi buna.spuneti-mi si mie cu ce i-ati dat pe copii la prima plaja?ce crema pt soare ati folosit?s-ar putea sa mergem si noi azi.

 

albumul meu[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !!!

Ne facem si noi program de plaja azi...sper sa ne grabim sa apucam racoarica de dimineata!!

O zi buna!!!

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...