Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

'Neata!

 

Sanzi, asta e Breaza de Fagaras, e mai sus de Breaza de Campina. In privinta nr de tel, cum il am, te anunt. Traseul montan incepe de langa vila, asa ca ai pe unde urca. Sunt chestii misto de vazut pe acolo. Langa vile este o ...afinarie cred ca se numeste, iar mure gasesti la vreo 100 de metri de vile, de-a lungul paraului, o groaza, noi in fiecare an facem gem din murele de acolo- dar se coc mai incolo, prin iulie-august, parca.

 

Narcisa, te rog, cand mai intri, modifica data de nastere a Sofiei, este nascuta in 2004. Multumesc.

 

Fugim afara. Vb mai incolo. pupick.

 

Mada si bebe Sofi,12/08/2004

http://http://community.webshots.com/user/fiquelle

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cu intarziere spunem si noi la "la multi ani" Biancaiid="red">, sa fie sanatoasa si fericita si sa le aduca parintilor multe bucurii. Azi noi implinim 3 ani de casatorie si sunt tare suparata ca exact azi eu tre` sa fac smotru prin casa ca ieri am schimbat caloriferele si toata casa e cu fundu in sus si plina de mizerie si de praf asa ca nici nu simtez ca ar fii ceva special. Ca sa nu mai zic ca al meu sot e cu maseaua bulita la dentist...

 

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dana!!! si casnicie fericita in continuare!!

 

Noi ne pregatim si noi de plecare, mergem intai vreo 2 zile in Brasov, apoi il aduc pe DAvid acasa si eu am niste pb de rezolvat si socoteli de incheiat in Anglia, cred ca voi sta 2-3 zile...

Exista vre-un tren direct in Bv? Ce adresa avea cfr-ul pe net???

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu si mai mare intarziere, dar cu mare dragoste,,La multi ani,Bianca!id="red"> Sa fi tot mereu scumpica,sanatoasa,desteapta si norocoasaaaa!''

BDana-La multi ani sanatosi si cu iubire maxima pt. toata viata!id="red">

Adriana, eu folosesc Elmiplant cu factor de protectie 25 -mai mare nu am gasit!

 

Mey,sunt suparata, dar nu am chef sa pove acum....

 

Maine daca e soare suntem pe plaja la Modern langa digul dinspre portul Tomis...una mamica si doua fetite....[bis]Ar fi prima noastra plaja.....cine mai vine??? Cam... dupa 8:30 ( in cel mai fericit caz) pana maxim la 11:00.

Pupici si o noapte linistita!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze MAIid="red">![foto]

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BDana, La multi ani si multa fericire!

 

Sanzi, drum bun! Eu umblu cu camasa dupa mine, oricum, sa stii [:D].

 

Vreau si eu in concediu. Pote reusim si noi s aplecam in ultima sapt. din sept., dar e tare complicat... Am lua amandoi copiii, dar in cazul asta cred ca trebuie sa o luam si pa mama. Sau o luam doar pe Maria. Of, sunt tare suparata azi pe ea [q]. Asa cumintica si serioasa cum ati vazut-o, face numai prostii. Sunt suparata si pe mine c ai-a dat o palma la fundulet si stiu ca mai ales acum e ultimul lucru pe care trebuie sa il fac.

 

Va pup!

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Maine daca e soare suntem pe plaja la Modern langa digul dinspre portul Tomis...una mamica si doua fetite....[bis]Ar fi prima noastra plaja.....cine mai vine??? Cam... dupa 8:30 ( in cel mai fericit caz) pana maxim la 11:00.


id="quote">id="quote">

 

io, peste o saptamina! mai mergi atunci?

 

***********************

ooooo....aceste cuvinte ne doare!

 

?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

Bdana la multi ani , sa ne invitati la nunta de aur...

 

Eu sunt disperata...Nu am gasit nimic sa ma incapa pentru botez...AM fost la Steilman, nimic,la Xandra fel, am mai luat si alte firme, inclusiv Agnes Toma( 16.000.000 lei o rochie!!!!!!!!!!) nimic...Sacoul nu-mi incape de tzite, fustele imi sunt mari in talie si mici pe solduri, pantalonii cu talie joasa sa mi se reverse suncile,etc... MAi am doua saptamani si nu stiu ce naiba fac...

Da' m-au apucat dracii mai mult sa vad ca prin toate magazinele pe unde am umblat nu gasesti decat marimi pana la 46 maxim. Cele care nu fac obiectul ce fac?

 

Cornelia stai linistita ca si eu rag la Bianca cat ma tine gura,chair uneori imi revars nervii pe ea,desi fata n-are nici o legatura cu asta...De tembela ce sunt[bang]

 

Loreen [mamica] cu Bianca(15.10.1996)[zana]si Delia(26.04.2005)[copil]

Poze cu bebe Delia

Bianca mica

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia stai linistita ca si eu mai scap cate o palmuta pe pulpita (nu pe fund ca cica nu e bine pt rinichi, in fine dai o palmuta usoara, mai mult ideea de pedeapsa decat durere propriu zis)...dar uneori nu merge cu nimic altceva...dupa 3 min imi pare rau si imi spun ca nu vreau sa mai fac asa...dar...io isterica!!!

 

Aseara am venit f tarziu de afara, DAvid a mancat cu pofta si a vomat tot...era casa plina, asa ca am frecat pana pe la vreo 2 noaptea si tot era miros!!!

 

Loreen, si io am cautat de mi-au sarit capacele haine pt botez..eram ca un butoi...

Pana la urma mi-am luat pantaloni si o camasa super lalaie...

 

Tania, cu 2 copii crezi ca reusesti sa te mobilizezi la 8.30??? haha...io cu unu pana la 11 nu ajung pe plaja!!!!

Asa ca mergem seara...

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...