Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

Loreen, de ce nu incerci sa iti faci ceva la o croitoreasa? Uite, eu am o croitoreasa de care sunt foarte multumita, nu ia nici mult si imi face lucruri frumoase(de exemplu rochia aceea albastra, decoltata, din poze, de la nunta unor prieteni, e facuta de ea...adica stie meserie doamna aceasta.) Eu imi fac mai mereu rochii si alte chestii, caci nici eu nu imi gasesc pe corpul meu, asa ca mai bine merg la o croitoreasa, si imi face pe liniile mele- marimile standard nu ma incadreaza proportional peste tot[bang]

 

Mada si bebe Sofi,12/08/2004

http://http://community.webshots.com/user/fiquelle

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Loreen, ai zis ca esti din Hadareni, Mures. Este cumva vorba despre acel Hadareni unde a avut loc conflictul acela cu romii din 1993 atat de mult mediatizat? Ca aseara au spus la televizor ca cica romii au obtinut pana la urma despagubiri de la Curtea europeana a drepturilor omului....[xx(][bang]

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor din constanta si imprejurimi...ziceti-mi si mie unde este sediul Rds din Constanta...si cum ajung acolo daca vin dinspre Bucuresti..apoi ce am de vazut prin orasul vostru..ce merita vazut...? cum ajung la aqua park? samd...

va stau la dispozitie daca veniti la felix sau ardeal...cat cunosc din el :)

va pup,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bdana multi ani inainte de casnicie.si multa intelegere si tandrete intre voi.

trebuia sa lasi si tu curatenia si sa iesiti in oras.

smotru' asta ne mananca noua viatza.

 

loreen dute la modulele de langa piatza grivitei si ai sa gasesti acolo un magazin care iti da sacoul o marime si fusta de alta marime.eu ptr botez mi-am luat un costum, fusta pana la genunchi si sacou cu maneca scurta de culoare roz lila super faina.plus o camasa cu niste flori mari din matase.

ce imi place mie e ca daca vrei mai scurt/mai lung ti le ajusteaza.

 

tania - lasa supararea si hai sa ne bucuram ca e vara.

 

vroiam sa va intreb daca ai vostrii copii cand ati inceput sa ii puneti sa stea pe poponeatza se leganau inainte inapoi?ca alexandra asha face si nu stiu ce sa ii fac.

 

va pupam

 

 

jo [cit] si alexandra [copil]

 

 

******************

campania impotriva soferilor care parcheaza aiurea pe trotuar.

******************

cand vreti sa va amuzati intrati aici:poze[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Am reusit si eu sa mai intru pe forum si sa va citesc. Va multumesc pentru urari...sunteti niste dragute...asa ati fost tot acest timp de cand intru pe forum.

Sinzi sa stii ca nici mie nu-mi vine sa cred ca a trecut un an, dar este adevarat.Oare la fel de repede vor trece si ceilalti?

Tania am vazut pozele de la petrecere...sunt tare frumoase!

Noi suntem bine, eu am stat mai mult prin casa, am invatat, iar Bia s-a bucurat de atentia cumnatilor mei, care au mai scos-o la plimbare. Ne pregatim temeinic pentru petrecerea de sambata, la care va invitam cu drag, ca tare ne-ar face placere sa veniti si voi. Am convenit sa inceapa la ora 17, ca sa fie copii odihniti.

Crix, tu ce mai faci, ce mai zici? Ai terminat cu examenele?

Mamicute si copilasi, va asteptam, asadar, sambata la ora 17, la ziua Biancai.

PUpici multi.

 

Tatiana si Bia[biz]

 

http://community.webshots.com/user/TatianaS

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha 21, Sediul RDS este pe str. Rascoalei 1907 nr. 8 in Piata Unirii chiar in centrul orasului, daca ajungi in centru oricine iti poate spune, este o statie de troleu in apropiere, o strada f. ingusta. De vizitat sunt multe, depinde ce ai vrea, Delfinariu, Planetariu, Acvariu, Cazinoul, ....etc. ... Tomis Mall...poate mai adauga fetele ca nu mai stiu acum, iar Aqua Magic este chiar la intrarea in Mamaia de unde se ia telegondola in apropiere de hotelul Perla.

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tatiana, as vrea sa ajung si am sa incerc...Dar duminica plec in Londra si nu stiu daca voi avea timp...

Daca nu reusesc poate ne intalnim in parc la sf saptamanii viitoare sa o mai vad si eu pe dulceata ta de fetita!!!

 

 

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...