Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

da ... banca ne ia comision 2.50 euro/tranzactie. noi scoatem o data tot ce avem de scos, si pina la vreo 600 de euro nu platim mai mult. in general nu consumam mai mult de atit oricum in timpul vacantelor. si la pretul pe care-l avem ptr euro, direct prin banca, merita.

 

***********************

ooooo....aceste cuvinte ne doare!

 

?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Da comisionul si mie mi se pare OK, la noi e ceva mai mult decit dublu si e cam acelasi si la celelalte banci. Si pe urma eu mai aveam o problema cu suma, ca max. cam 20.000.000 lei puteam scoate o data(probabil va fi mult mai bine dupa aparitia leului greu) si noua nu ne ajung pt. 4-6 saptamani si cu copiii. Ar insemna sa scot cel putin de 2 ori bani. La voi e altceva, sinteti 2 si veniti probabil pe perioade mai scurte in RO. Asa da se merita!

 

P.S. Daca o pui de vreo intilnire cu fetele, cind vii, scrie pe DC, poate venim si noi, mi-ar face placere sa ne intilnim. Si de fapt sa ma intilnec cu cit mai multe dintre fete.

Pupici

narcisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Narcisa daca vrei lei si nu ai unde sa schimbi pot sa iti cumpar eu niste euro...(sa iti ajunga leii pana luni)!!!

 

Eu am fost azi la banca si nu era asa coada cum m-as fi asteptat...

 

Xandra, deci miercuri se fac tranzactii la banca??? De joi se inchid, nu???

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Sa ne traiesti cu numele Sinzi. Cu intirziere totusi.

Am fost in weekend la nasica noastra am serbat-o , o cheama Sinziana.

Bebica dormea, au fetele mele sa-i cinte nani nani, puiu mamii, le mincai nu alta.

Ati avut probleme cind ati inceput sa le dati inghetata la copilasi?

 

Ionela, Maria & Elenaid="size3">id="blue">

 

icraciun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, multumesc mult, lasa-mi pe PM un nr. de telefon in caz special. Eu oricum voi schimba marti cind vin, mie mi-e frica de faza cu notarul(e programat joi, poate se razgindeste vinzatorul si ne intilnim sapt. viitoare, inca e un pic neclar), ca nu stiu ce preturi se practica si voi incerca sa schimb indeajuns, oricum e si varul meu cu mine, ca noi vom cumpara terenurile unul linga altul si nu-i asa de grav iau de la el daca e ceva si are peste. O sa vad eu ce si cum.Ione, eu le-am dat copiilor inghetata in jur de 1 an, n-au avut nici unul dintre ei probleme.toate cele bunenarcisa

quote:Originally posted by sinzi_ana

Narcisa daca vrei lei si nu ai unde sa schimbi pot sa iti cumpar eu niste euro...(sa iti ajunga leii pana luni)!!!Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Eu nu mai fac fata nici cu cititul. Am avut trei zile foarte ... plangacioase. In sfarsit, abia astept sa faca Stefan 2 luni, in speranta ca o sa fie mai bine. Totusi, nu ma pot plange prea tare, pt. ca noaptea doarme destul de bine, se trezeste o singura data si apoi dimineata.

 

Narcisa, si eu care credeam ca varsta de 2 ani e cel mai greu de suportat pt. parinti [:D]. Nu iti face probleme. Eu cred ca o sa fie bine la noi. Si nu prea are ce sa strice pe aici. Iar cu tipetele sunt obisnuita [:D].

 

Hanna, licee particulare mai sunt: Omnia (aici a predat sora mea, poate pot afla cate ceva despre el), Gaudeamus si Colegiul Sf. Ana (Agigea).

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jone noi am fost dar fara David...

Zilele astea vreau sa ajung si cu el..de abia astept!!

 

Cornelia...eu am vb serios...daca vrei las-o pe Maria intr-o zi la mine...mi-ar face placere...am vazut ca e cuminte...ne plimbam in parc, ne jucam....[:D]

Sau pe Stefan [:D] hihi...

 

 

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

narcisa

poti intra pe www.bancpost.ro, www.bancatransilvania.ro,www.brd.ro si tot asha.

ca au si ei cursul lor afisat pe net cu foarte mici diferente asha au si la casa de schimb ptr ca am observat ca si ei schimba cursul de mai multe ori intr-o zi.

 

 

jo [cit] si alexandra [copil]

 

campania impotriva soferilor care parcheaza aiurea pe trotuar.

******************

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;30/st/20050206/n/alexandra/dt/7/k/18cf/age.png

******************

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corneliaid="red">, nici la mine nu prea au ce sa strice, in camera lor, ma refer, totul e extra amenajat pt. ei; dar azi nu stiu, parca a luat-o razna de tot, intii a dat perdeaua jos(o perdeluta de cca.30-40 cm. lungime) pusa si la mijlocul geamului si a tras asa rau, ca a rupt total intr-o parte, nu stiu cum a reusit, cit m-am spalat eu in baie de dimi. Si pe urma la culcare(la prinz), a tras de jaluzea pina a crapat minerul in doua, dar l-am reparat deja. Rar face ceva asa de grav, dar azi nu stiu ce are; si eu care speram ca de la 3 ani ma voi intelege cu el din ce in ce mai bine; dar baietii sint mai nebunatici decit fetele, cel putin eu asa vad diferenta la piticii nostri. Na ca l-am pirit pe Patrick pe ziua de azi[:D], desi nu vroiam, neaparat.

 

narcisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...