Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

legea nu e aprobata e doar afisata pe site si pana pe 4 07 2005 este supusa dezbaterii publice!

 

si la dezbateri@mmssf.ro ar trebuie sa ne spunem parerea

 

jo [cit] si alexandra [copil]

 

campania impotriva soferilor care parcheaza aiurea pe trotuar.

******************

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;30/st/20050206/n/alexandra/dt/7/k/18cf/age.png

******************

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by nastasie

este cea mai mare absurditate pe care am citit-o vreodata.nu pot sa cred.o sa scada natalitatea asa.pai cine le mai face lor copii?cine isi mai permite sa faca copii la 3.000.000?cand cea mai ieftina cutie de lapte este pe putin 200.000.o sa ajungem sa folosim carpe in loc de pampers.Ei spun sa iei bona.Pai daca platesti bona din aia 3.000.000 cu copilul ce faci?chiar daca ai un loc de munca.daca esti platit cu minim pe economie?3.000.000 dai la bona si din salariul tau cresti un copil adica doar cu 3.000.000?vai de capul si de viata noastra.isi bat joc de noi.voi ce parere aveti?albumul meu[foto]


id="quote">id="quote">eu iau 3 milioane ca n-am prins noua lege.Credeti ca ei se gandesc ca e foarte putin?M-am obisnuit deja cu ideea ca nu le pasa absolut deloc de copiii nostri.Cristina si Mariucaid="blue">Povestea nasteriiMamaia,Iunie 2005id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si de la noi!

Sunt tare suparata: Sebi are eruptie de 4 premolari, e innebunit de durere [audinti][audinti][audinti][audinti] si..... mananca NIMIC. Logic, este si deranjat la burtica si face si febra (pana in 38,5'). Este un cosmar!!!!!!!!!!!!!!![bang][bang][bang]

Am fost la d-na dr Ciobanu si printre multe altele, ne-a recomandat peste 60 de plaji vara asta, asa ca de maine mergem la mare, la Modern. Se mai anunta cineva?[beach]

 

[s][s]

 

LA MULTI ANI, MAGDALA!!!!!!!id="red">id="size3">

 

[pup] Vic & [bis] Sebi (04.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi vrem cat mai multa plaja...numai ca eu nu prea suport caldura...[xx(]

Prefer sa ajung tarziu pe plaja dupa-amiaza si sa plec si mai tarziu spre noapte!!!

 

Vreau si eu sa ajung la Agua Magic dar cred ca astept o zi mai cu multi nori, ca mie asa imi place sa "stau la soare"!!! Acolo chiar ca nu prea ai unde sa te refugiezi de soare...

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Narcisa, drum bun!

 

Azi am fost plecata toata ziua de acasa. Am fost in oras cu MAria dupa mine, saraca de ea, a cazut franta.

 

Sunt cam obosita acum, dar ma gandesc sa explic aici, cum se ajunge la noi acasa, pt. toata lumea care se hotaraste in ultimul moment. Nu prea ma pricep la explicatii, asa ca, pentru inceput [:D] va scriu, din nou, nr. meu de tel.: 0724 513434.

 

Casa noastra este spre Zona Libera. Dupa ce se trece de Agigea, inainte de a intra in Eforie, se face la dreapta pe sub un pod (in realitate, o iei la stanga). Este un indicator cu RO-RO. Pe partea dreapta a drumului sunt vile inghesuite. Casa noastra este in primul rand, la capatul celalalt (spre port), mai sunt doar trei case teminate dupa ea. Este alba cu acoperis rosu, mai micuta si are in fata un pavilion alb.

 

Tania, pupici Andutei, ma bucur ca a acceptat sa vina la petrecere de pitici.

 

La multi ani Petru si Pavel!

 

La multi ani Patrick!!!!!

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Oana, sa-ti traiasca sotiorul si sa va iubiti mult!id="red">

Narcisa,Oana-La multi ani pt.Patrick si Paul! Sa va traiasca puii, sa creasca mari, sanatosi si norocosi!id="blue">

LA MULTI ANI! tuturor ce se numesc Pavel,Paul, Paula,Petre, Petria, Petronela

Cred... ca Patrick al Roxanei isi srbatoreste ziua dupa calendarul catolic....daca gresesc...La multi ani!

Azi cred ca vom ajunge dupa ora 17 in Tara Piticilor. Daca ajunge cineva pe acolo sa-mi dea bip.Daca nu raspund nu sunt in zona.Daca dau bip ne intalnim in dreptul leganelor de prichindei, cele mici!

O zi minunata!

 

Taniaid="blue"> cu Andreeaid="red">(14 sept'96)+ [iepu] Biancaid="purple"> (14 febr'04)

 

Poze MAIid="red">![foto]

Ce nu poti controla...evita!id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...