Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Constanta la apel ! (40)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oana, sa-ti traiasca baietzelul si sotul ! La Multi Ani !

Narcisa si Roxi, La multi Ani pentru puisorii vostri !

 

Criq, din cate imi amintesc eu, mai e artizanat si la magazinul acela lung(fostul Aurora), perpendicular pe Tomis , de langa ingetata Elion si libraria Eminescu.

 

Mav, merci pt. link, e misto ! Spor la facut plaji, o sa vezi ce bine o sa se dezvolte Sebi daca ii faci plaja intens vara asta !

 

Laura - mama lui Vlad

 

http://community.webshots.com/user/vladut111

 

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc la toate pentru urari. Saptamana asta este una plina pentru noi. Si zilele de nume si ziua de nastere pt. Paul. Va asteptam sambata la Cornelia, de-abia astept sa ne vedem cu totii. Sper sa puteti veni cat mai multe cu copilasii vostri.

Cristina (crig72), am citit si eu acum (cu intarziere, dar mai bine mai tarziu decat niciodata) povestea Mariucai tale. Fara cuvinte! Dumnezeu sa va ajute si in continuare asa cum v-a ajutat de la nasterea ei incoace. Nu stiu cum as fi rezistat daca ar fi trebuit sa trec prin cate ati trecut voi.

Dana (Bdana) am vazut si pozele tale cu baietelul tau Cristi-Mihai. Sa iti traiasca si sa fie sanatos.

Dianamaria, l-am vazut si pe Tibi al tau. Poate o sa ne dai si noua celor cu copii mai mici niste sfaturi, atunci cand or fi si ai nostri de scoala, ca o sa fim nestiutoare!

Tania, ne vedem sambata.[pup]

Laura, imi pare rau ca nu poti sa vii, asta este, data trecuta la Tomis nu am putut sa vin eu, acum nu poti tu. Distractie placuta la nunta!

Tatiana (tatianas) , poate reusesti sa scapi de musafiri si sa ajungi si tu cu Bianca. Sa stii ca Paul ma intreaba deseori "Ce mai face Bianca?" [:-)))] sau "Unde e Bianca?"

Cornelia, am primit mesajul, ok, ne-am inteles![pup]

 

 

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza...

 

Incerc si azi,poate cu mai mult folos,sa scriu ...

 

La multi ani cu intarziere,desi ieri am incercat toata ziua si nu mers la mine,pentru toti cei care au sarbatorit Sf.Petru si Pavel../.Sa traiti cu numele, sa fiti sanatosi...

 

 

 

Loreen [mamica] cu Bianca(15.10.1996)[zana]si Delia(26.04.2005)[copil]

Poze cu bebe Delia

Bianca mica

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, fetelor, ce mai fac constantzencele mele?

hai ca n-am mai reushit de cateva zile sa intru... cu denominarea asta... ne-au scos din circuit...

sinzianaid="red">, am vazut ca m-ai intrebat cum e cu bancile, dar scuze ca n-am intrat sa-tzi raspund, intr-adevar, azi shi maine nu lucram cu clientzii...

daca va pot ajuta shi cu alte informatzii, eu lucrez la credite, m-ash bucura sa va fiu de folos...

in rest, mai vb

pupici

xandra shi daria cea saltareatza (18s)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ma intreaba Tania pe messenger la ce ora e paranghelia copiilor. Este vorba de ora 17 (sambata), am scris aici sa vada toata lumea, adresa v-a scris-o Cornelia, mai bine v-o printati sa o aveti la voi ca sa nu bajbaiti prea mult intre Agigea si Eforie.

Cine vrea si cine are placerea este asteptat.

 

Pupici la toata lumea,

 

Oana id="green"> si Paulid="blue"> (3 iulie 2002)

Poze

oana5874@yahoo.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine ne ia si pe noi la petrecere??? Ca nu prea avem cu cine sa venim si DAvid nu sta singur in spatele masinii...

 

Cornelia ne mai primiti chiar daca ne-am spart buza???

 

Iau in fiecare zi viata de la capatid="purple">id="Book Antiqua">id="size3">

 

Sinzi [avion]si David[marinar]id="Georgia">

Prin Mamaia si tati cu naufragiatulid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

La marea Neagraid="size3">id="red">id="Book Antiqua">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tuturor,tuturor aniversatilor 'LA MULTI ANI!",sanatate,viata imbelsugata si fericita!

 

Iar celor care pleaca la drum multe zile senine si fara peripetii!

 

Mav,stai linistita,asta-i placa dr.Ciobanu.Nu-i rea profesional,dar sfaturile ei mai trebuiesc si filtrate,cateodata exagereaza.

Crig,cred ca stii ca sunt 2 cu artizanat in Tomis la parter.

 

Noi nu ajungem sigur sambata la petrecere.Ramane sa va vedem cu alta ocazie.

 

Va pupam,July si Teodora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...