Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de martie - aprilie 2005 (11)


rrox3

Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hiroral si Sibip felicitari pentru dulcica Karen si scumpul Vladimir!(cam cu intirziere, dar sorry, am net-ul de la 8 seara)

Mersi tuturor mamicilor si bebelusilor care ne-au felicitat.

Caramella la multi ani pentru Alicia!

An_k, Danna_J, Mamacita, Oanamc mersi pentru raspuns.

Mamacita, pe tine chiar sper sa te vad odata ce voi fi atit de

aproape de tine. Deh, vrem si noi sa-l vedem pe potentialul mire.[:D]

Gabriela, multa sanatate pentru Thomas. Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine.

Oana, ce bravo e Davidut! Sper si Demi sa fie cumintica pina in ROmania.

Andira, chiar ai un ingeras. Da mie nu prea imi place cind se bunghesc babele la fetita mea. Dar nici copilita inca nu e botezata si incerc sa intorc caruciorul de la priviri lungi.Cred ca sunt paranoica.

Danna_J, ai o dulceata de fetita cu zimbet de ingeras.

Ligia13, eu am nascut natural si masaj la burta imi face abia, abia. Dar cred ca daca ai nascut prin cezariana nu e cazul sa se atinga deocamdata de burtica ta.

Fetelor, lamuriti-ma va rog si pe mine: cind le dati la bebei apa si cind ceai? De unde stiti care din doua vrea atunci?

Rrox, la Multi ani pentru MAriuca si multa sanatate!

pupici si noapte buna!

 

http://community.webshots.com/user/mamanati77

 

 

 

B.N.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamacitaid="red"> multumesc frumos pt sfaturi,m-am mai linistit putin cu ajutorul mesajului tau.Am vazut pozicile lui Alex si nu fi deochi e granusel si rotunjor tot,iar pe deasupra si zambaret tot[pup]sa o tina tot asa si sa pape cat mai mult!

Roxx id="red">La multi ani Mariucai ,insanatosire grabnica,sa creasca mare si sanatoasa, distractie placuta la tara!

Andiraid="red"> eu salata de vinete am mancat,nu stiu daca e indicat sau nu,dar nu am vazut nici o schimbare in comportamentul puiutei si vreau sa zic ca am mancat asa serios.

Micuta mea s-a trezit azi noapte din ora in ora aproape nu stiu de ce cand ar trebui sa-si regleze si ea somnul de noapte,se intampla tocmai invers,sper sa fie vb numai de noaptea trecuta si sa nu se mai intample...

Cu diversificare eu nu stiiu ce sa fac astept sa merg la doctor sa vad ce-mi spune dar eu cred ca nu trebuie inceputa asa de devreme,ca doar ei isi iau tot ce e nevoie vitamine si altele din laptic,iar de papat si altceva tot o sa aiba timp!Si stiu ca la bb alaptati natural diversificarea se incepe mai tarziu.

O zi buna tuturor!

 

 

 

Raluca&Karen(30 martie 2005)http://community.webshots.com/user/hiroral

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamanati,sigur ca ne vom vedea,macar o data si tot om reusi,nu se poate altfel[:D]

hiroral,ma bucur ca te-am putut linisti,nimic nu e mai rau ptr.noi decat stressul si incertitudinea.

Nopti din astea"agitate'a mai avut si Alex,nu te speria,nu mai sunt o regula la varsta asta.Cu diversificarea sunt de acord cu tine,daca e posibil,cat mai tarziu,la 5-6 luni.Daca insa n-ai lapte,asta este,sau daca trebuie sa te intorci la serviciu nu-ti poti permite luxul unei alaptari exclusive,la cerere.

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/balcanalina/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vacanta placuta rroxy,id="blue">, si cand ai sa reusesti, te rog pune-ne si pe noi pe listuta. [cheers]Andreea Maria id="red">s-a nascut pe 21 aprilie 2005 ora 13,10(4,100kg si 52 cm)Fetelor e ceva normal sau fetita mea s-a speriat daca tresare in timp ce doarme, ba uneori chiar plange.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...