Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de martie - aprilie 2005 (11)


rrox3

Recommended Posts

Buna din nou,

 

Am si eu o rugaminte la voi: imi spuneti si mie cum sa-mi fac album de fotografii? Daca ati putea sa-mi dati cateva indicatii pentru ca nu prea am timp sa aflu de una singura. Si cum v-am vazut bebelusii vostri superbi as vrea sa ne cunoasteti si pe noi,

 

Ana, Victor (2.01.2000) si Eva (13.03.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ana71, mergi pe yahoo, logheaza-te, intra apoi pe yahoo photos si iti spune apoi pas cu pas cum sa faci. Daca alaptezi exclusiv nu cred ca trebuie sa-i dai apa, stiu eu, doar pe calduri foarte mari, fetele care alapteaza stiu mai bine.

Marox, aici chiar n-am vazut sa scrie pe etichetele de la sticlele de apa daca se pot folosi la prepararea biberoanelor.

 

Iupi! Mi-a mancat cateva linguritze de piure de legume, apoi 100 ml supa si dupa jumatate de ora 120 ml lapte. Stiu ca e cam aiurea, si dimineata a mancat cateva linguritze de piure de fructe, suc si peste jumatate de ora 120 ml lapte, pana cand se obisnuieste cu noile alimente mancam asa mai haotic. Bine acum ca le mananca!

 

Cristina si bebe Stefan Costin (25.02.2005)- Rinu-Balerinu'

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetelor,vad ca a-ti fost foarte harnice (a-ti inceput un nou capitol). Noi iarasi am fost pèlecati la munte in acest sfarsit de saptamana ca aici la Torino e insuportabil de cald si cum putem scapam la racoare. De citit inca nu am reusit sa citesc ce a-ti scris dar promit sa recuperez :).

Pana mai tarziu va[pup] pe toateid="Comic Sans MS">id="navy">.

 

Gid="maroon">aid="pink">bid="navy">rid="purple">iid="blue">eid="orange">lid="green">aid="red"> [gravi] cu [copil] 1id="brown">4id="red"> aid="yellow">pid="pink">rid="green">iid="orange">lid="purple">iid="blue">eid="brown">2id="teal">0id="navy">0id="maroon">5id="limegreen">

Noiid="Script MT Bold">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellinia,

eu nu fierb apa plata decat pentru biberon-adica pt laptic.de baut, bea exact de asta de care bem si noi-plata,desigur-fara probleme.asa mi a zis si pediatrul si moasa-nu fac de capul meu[:D]

 

ligia,

eu zic sa lasi cojitele in pace.cad singure.noi am incercat ulei si alte porcarii dar pediatrul a zis sa le lasam in pace.au cazut de tot!mai ales acum pe caldura cand transpira!

 

fetele,

am si o mica problemutza.baiatu meu ma pune pe ganduri cu papica.cam la fiecare masa consuma 80-90 ml,mananca la interval de 2-3, si chiar 3 ore jumate.cel mai mult papa inainte de culcare.vreo 130-150.depinde de zi.insumand pe zi are o medie de 650-680.nu e prea putin?el face pipi si kaki normal,e f activ-duracell-razaret...toate cele.nu i fac proba cantarului ca nu mi arata exact.am observat asta cand am fost la pediatru .deci e cazul sa ma ingrijorez???

 

rox,mersi de parere cu rochia.raman la nr.2.pt mine e exact ce mi am dorit!

 

 

va pup si fug ca am programare la cosmetica.ajung si eu inre un final!

 

Nicole si micul printz (19.03.2005)http://pg.photos.yahoo.com/ph/nezdravana/my_photos

 

People see God every day, they just don't recognize him.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zuzunaki, eu stiu, poate dureaza un pic pana se obisnuieste cu bibe exclusiv. Si nu cred ca-i putin, mai ales pe caldurile astea, poate mai bea si apa. Vorbeste si cu pediatrul tau, vezi ce-ti spune.

Azi mi-am facut de cap...[:D] in loc sa ma apuc de strans lucruri am stat mai mult pe net, poate la gandul ca n-o sa mai am cateva saptamani.

 

Cristina si bebe Stefan Costin (25.02.2005)- Rinu-Balerinu'

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, buna,

ati si inceput alt capitol, harnicutelor[pup]

 

Elinia, multumesc ca ti-ai amintit[pup], iti trimit adresa pe PM

 

Zuzunaki, cum i-am zis si lui Marox, parca o descrii pe Bianca mea, am stat si analizat, si toate 3 am intarcat in aceeasi perioada, deci vreau sa cred ca e vorba de acomodare, cum spunea si Elinia, si vor incepe sa manance mititeii mai bine, sunt sigura... pupici lui Alex

 

apropos: bebeilor nu li se poate da nimic pt pofta de mancare?

 

[pup] dulci tuturor

 

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...