Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

am revenit dupa o plimbare scurta ca a inceput sa ploua!

lasatzi fetelor ca se va mai schimba situatzia,doar n-o s ane ploua intr-una.si nu va mai enervatzi din nimicuri,concentrati-va asupra a altceva.Iri,chiar pt bona nu treb sa-ti faci griji ca doar tu iei hotaririle.

si mama e berbec Ema,si eu ma inteleg bine cu ea ,tare sufletisti sunt ,dar sa nu-i supere cineva.

Elena,ti-ai revenit?a mai ramas ceva de cumparat?

si eu astept sa mergem in concediu,poate ne prinde bine o iesire sa ne incarcam bateriile.

Nina,va veni si bb rau ,nu-ti fa griji!

pupici!

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor. Eu sunt in cautare de servici,de idei si planuri de viitor(profesional). Am gasit ceva pt sfarsitul lui septembrie, si pana atunci??Mai caut.

 

Iri barbatul meu e plecat de-acasa[balcon],nici sa se mai schimbe nu vine si stii ce bine e?[bis]Cand te-oi satura sa vezi ce-i dai papucii...

 

Pupici la toate[pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut scorpiute,

Mai fetelor,vad ca v-ati pus care pe facut prajituri(Nina,Emma),care pe cautat servici si sunt fericite(Syd),care au mai venit din concedii(Carmen cred)si care cu zile mai proaste(Iri).

Mai fetelor,la mine totul e ca si pana acum.Poate doar sa va spun ca s-a stricat tastatura pe care o folosea Marius si a reparat-o ,dar tot nu functioneste.Asa ca Marius face ca locomotiva in gara,injura si urla si ma cam enerveaza,dar il las sa se descarce,ca imi scot eu parleala pe urma....

Azi am fost prin oras cu copiii,la o prajitura si ne-a "agatat"unu' de la o agentie de modeling.Una peste alta am inscris-o pe Luana la modeling,a costat 240 000lei si urmeaza sa facem rost de bani pentru albumul foto ...Vedem ce-o mai fi.

Vineri avem iar intalneala cu mamicile din Timisoara de pe forum....

Scorpiute va pup si va doresc numai bine.

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va scriu pe fuga.

ana,aceeasi plasa am luat-o si eu de la o firma din constanta,ne agatase la tomis.am platit taxa,si de-atunci nu ne-a anuntat nimic.i-a facut si poze cu un aparat mai prapadit decat la nostru.o mare porcarie!!!!nu te entuziasma.

nina,o sa iau foi si poate gasesc reteta acolo,plus ce mi-ai zis tu.adevarul e ca sutn catastrofa la gatiti,iar in ultima vreme sunt si o mare zapacita.

syd,felicitari.spui ca ti-ai gasit serviciu,de parca nu ar fi mare lucru.mai e putin pana in septembrie.ca ce?vad totusi ca nu esti f incantata..tot o tii cu tramvaiul??[:D]

iri,nu prea cred nin horoscop,dar cadn zice de rau.adevarul ca in ultimul timp,fac numai boacane si vb sotului,mai mult cheltui decat produc.nu stiu ce se intampla cu mine,parca as fi o adolescenta cu capul in nori.

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor!

vremea e naspa la noi,ba ploua,ba soare,am reusit sa vad un curcubeu splendid si m-am mai inveselit.

sotiorul are probl la serviciu si ieri nu i-a placut nici meniul,i-a pierit pofta de mincare cred ca din 5 feluri trebuia sa-i placa unul.

Ana,Monica e venita din concediu,eu astept sa plec inca.

fetelor vreau sa fac ciocolata de casa si desi am o reteta cu ingredientele,lipseste procedeul.presupun ca laptele praf nu se fierbe.help me![help][help][help]

dragelor,se pare ca plecam cu niste prieteni in concediu pe 1 august,de aici rezulta ca s-a dus intalneala de la Campulung.[:(][:(][:(]ce rau imi pare!

pupici pentru toata lumea,fug sa pregatesc papica ca azi e ziua cand Anda maninca si nu vreau s-o ratez!

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor,

Ema,si eu am patit-o cu agentia din Cta.Partea buna e ca nu am dat nici un ban si deci chestia a ramas moarta.In schimb aici am fost chiar in agentie,am dat si interviu cu o directoare de acolo si i-am povestit si de faza cu Cta.Mi-a spus ca stie de agentia din Cta si ca din cauza multor agentii de acest fel ei au probleme.Aseara am accesat site-ul lor si am vizionat si albumele de la profesionisti si amatori si am mai citit cate ceva si despre ei....Pare in regula,plus ca tipa mi-a dat cartea ei de vizita,a zis ca ma asteapta neaparat cu telefon si am avut senzatia ca sunt ascultata.Mi s-a raspuns la toate intrebarile,chiar si la cele la care am fost rautacioasa.Nu imi fac iluzii,caci o astfel de chestie implica si cheltuiala,dar am sa mai cer informatii si sa vedem ce-o fi.Intre mamicile din Timisoara este una a carei fetita este model de la varsta de 1 an cred,acum are 3 ani.Am intrebat-o ce si cum si mi-a zis si ea ca e cheltuiala,dar ca satisfactiile sunt pe masura.Am intrebat-o daca a castigat ceva banuti cu fata si mi-a zis ca da,destul de multi.Acum am inteles de la mamica respectiva ca fata are o propunere de contract la Bucuresti ca sa faca reclama pentru Orange.

Sa vedem ce-o fi.Va pup si pe tine si pe Daria!

Carmen,scuze de eroare....N-am citit cu atentie.Pai iti spun si eu concediu placut si distractie maxima.Cand te intorci da si tu la povestit ce si cum a fost si cum v-ati distrat!La preparatul ciocolatei m-ai prins in off-side....La capitolul asta sunt tufa de Venetia....Numai bine si spor la praji si cioco!

Fetele ....sa fiti iubite!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

Uite ca a iesit un pic de soare si la mine:aseara sotul mi-a dat tarcoale prin pat,probabil fiindca am fost mai distanta,dar are si el o "dambla" sa ma "caute"cand dorm,dar a fost bine si asa...[:I]

Pe uram astazi ma revizitat un alt posibil client caruia i-am facut o oferta acum cateva luni si se pare ca pe 20 vrea sa ne apucam deja de treaba,sa dea Dumnezeu...

Sydid="red">,stiu ca ai dreptate ,dar ma intreb si eu cand m-oi satura?ca se pare ca duc mult si ca si la tine ma mai pacaleste cu cate o "bombonica"...In rest cum mai e la tine,jobb-ul,amorul secret..?Mai pleci in vacanta?

Emma id="red">nici eu nu ma dau in vand dupa horoscop,mai ales ca nu m-a nimerit mereu si in special ca sotului mei nu i se potriveste aproape nimic din zodia lui,dar se pare ca zilele astea afost ceva in astre...

Anaid="red"> si eu sustin teoria Emmei cu agentiile,eu cativa ani asta am facut modeling a la romania... e drept ca am castigat ceva bani,plus satisfactii si umflari de orgoliu...si amintiri placute(petreceri,oameni de buna calitate,poze...)

Ideea e ca orice agentie(serioasa)nu poate sa-ti garanteze nimic,e jobbul lor sa-si faca portofoliu de cati mai multi aspiranti fiindca din asta traiesc si nu se stie niciodata ce vrea clientul ,ce tip de fatza etc...Plus ca e si o treaba de noroc.Nu te entuziasma insa daca veti fi chemate la castinguri si nu veti obtine nimic,face parte din meserie.E adevarat ca unora le poate prinde bine experienta asta de viata,dar pentru un copil asa mic...Si eu m-am gandit sa-i fac poze lui Iris profesioniste,dar asta sa pentru mine sa o admir [:)]In orice caz SUCCES![;)]

 

Va pup...

 

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma capitol cuceriri,nu inca,nu prea am chef. Colegul meu abia asteptam sa-l vad saptamana trecuta.De-atunci am mai stat de vorba,e dragut dar nehotarat. Pai imi trebuie unul care sa ia taurul de coarne[cavaler] si sa ma cucereasca .Apoi ce-mi trebuie unul care e in aceeasi situatie,in somaj,care refuza un post foarte bine platit ca nu-i place. Asta are chef doar de distracie. Mai vedem..

 

De munca am gasit,cum spuneam la o cosmeticiana,sa raspund la telefon,sa-i sun babetele ca avem actiune la epilare, sa vand produsele pe care le fabrica ea[alcool].Tot ce nu stiu sa fac dar ma invata[;)] As vrea totusi cateva luni sa stau pe langa ea,sa mai invat una alta,sper sa-mi mai dea drumul[:D]Apoi e doar jumatate de norma,sa vad cum ma descurc.Oricum nu e pt moment,abia peste doua lu ni[drac],n-am rabdare si am nevoie de bani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, eu sunt din Cta si stiu mai bine ca e plasa cu agentiile astea.pai daca inscrie 100.000 de copii si iau taxa de la fiecare si apoi selecteaza doar cativa, restul banilor unde se duc?e plina mamaia de astfel de agentii.nu va lasati pacalite, cel putin pe litoral.eu am avut noroc ca cheltuisem toti banii in mamaia si cand ne-au oprit nu mai aveam bani si mai bine ca nu am avut.

 

albumul meu[foto]

poze noi[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...