Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

elena,barbat bine,popica,ce mai!!si maaaaare iubaret.

iri,[pup],hai,mai ca ai un barbat care te iubeste mult.ce mai vrei??!!!

carmen,mi-ai facut o pofta cu ciocolata aiai,dar m-am hotarat deja sa fac cremes.

adriana,ana,nu cred ca e vreun parinte care sa nu-si doresca sa se laude cu mandretea.mie imi pare rau ca at cand daria avea vreo 6 luni trebuia sa ne ducem la buc,sa ne faca niste poze,si nu am putut,era prin martie,era rece,fata prea mica.

si eu mi-as dori,ca iri,un book,asa pt mine,dar cred ca e vreo 200 euro unul.

bafat multa,ana,cu micuta.sa o inveti de mica,dc vreo tanti de pe dc,ii cere autografe,sa nu o refuze.[;)]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult tuturor pentru sfaturile voastre...Sunt binevenite!

Nu ma entuziasmez foarte tare,numai ca sunt foarte curioasa de treaba asta....

Ema,sa fie bine si de-o ajunge Luana mea vedeata,tu esti prima careia o sa-i dea autograf....[:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Sunteti toate niste scumpe si dragute si multam' inca o data!

va pup si sa auzim de bine!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iri,daca se chinuie cu o nevasta somnoroasa,iti dai seama ce simtiri are omul.[il]plus ca un om care aduce cadouri ,cand e plecat....e de pus la rana,[bis]cu toate lipsurile lui cu tot.

ana,sa stii ca nu uit promisiunea.[:D]si am mari sperante,ca nu e utopie.nu de alta,dar asa as avea si eu cunostinte vedete.[cool]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena,merci pt info,va spun cum a iesit ca n-am mai facut niciodata,ar fi bine sa iasa.sotul meu ar minca tone de cioco daca ar avea,si m-am molipsit,eu cu dulcele nu le prea aveam inainte.

tare iubaretz Georgica al tau,si Andei ii place sa stea la pupacit,dar se pare ca am ajuns mai tarziu ca locul e ocupat de Luana, parca.

 

alintatura asta mica il mosteneste pe tati ca nu vrea ciorba de ieri niciodata.presupun ca va minca si dulciuri,asa ca tre sa ma specializez de acum.Ema,iti trmit prin colet ,dar vezi ce faci cu poftele astea....

 

Ana,nu-i bai de confuzie,succes cu mica vedeta!

Iri,deci poate ,dar numai cand vrea el!nu e chiar asa de rau cum vrea sa para!nu-l mai baga in seama daca asta o fi reteta.

 

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen,e nemaipomenit,nici eu nu ma omor dupa ciroba,dar mooor dupa dulciuri.cand gatesti pentru ai tai,trimite- mi si mie.[:D]

sa stii ca si pe mine ma pune pe ganduri,am o foame de lup,sunt nervoasa,pm mi-a intarziat vreo doua zile.sa speram ca sunt doar hormonii...[bang]oricum alt copilas acum chiar ca nu mi-ar trebui.[q]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema id="red">de chinuit nu prea s-a chinuit ca pe mine si daca dorm dusa si simt ca e de ...resctionez imediat.Si asta e placerea lui obsev,eu il incurajez si pe viitor la mai mare,sper!!!Nu te gandi ca ,cadourile si atentiile si alte gesturi frumoase pe care le face le facea si inainte.Numai eu stiu catie certuri, nervi, stress, explicatii, plensete pana sa-l educ asa.Dar mai am mult de munca [:D]

Carmenid="red">,exact, poate si inca cum...dar numai cand vrea el si cel mai grav cum vrea el,e destul de reticent la schimbari,la inovatii in sensul asta.Stii cam cum suntem noi in materie de mentalitatea sexuala:el unul cu mentalitatea omului de acum 60-70 de ani si eu generatia pro!!![:D][:D][:D]

Elena id="red">pupici la flacau ca parca-i din povestile lui Creanga.In sfarsit poze!!!

 

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, eu sunt in asteptare, am programare la coafor si cand am ajuns acolo mi-a zis tipa ca mai intarzie vreo 2 ore...asa ca am venit acasa sa vad ce mai faceti voi pe-aici.

elena, frumoase poze, ai un printisor iubaretz[pup]

syd, fura repede meseria de la cosmeticiana si apoi te apuci de afacerea ta.

carmen...moama...ce pofta mi-ai facut cu ciocolata de casa[pofta]...eu iar am intrat la infometare [:D]sa dau jos macar kg-mele acumulate in concediu

ema...si dac-o fii sa fie, ce-o sa faci? eu zic sa fie intr-un ceas bun[pup]

ana, sa dea Domnul sa ajunga Luana mare vedeta[pup]

irina, daca ai reusit sa-l faci sa se schimbe in unele privinte pe sotzul tau eu zic ca o sa reusesti cu totul pana la urma[pup]si numai bine

nastasie, sa te gandesti si la mine[pofta]...pofta buna si[pup]

o zi minunata in continuare fetelor[pup][pup][pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...