Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

am inteles,iri,insa tot aveau legatura.[:D]m-am gandit ca o fi o moda.si-asa are probleme rau cu hormonii in ultima vreme.[xinpat]iti dai seama ca i-am schimbat imaginea si i-am pus un porcusor.[:p]si i-am dat ultimatum sa-si stearga porcariile din telefon(avea colectie).bine ca mi-ai amintit,ca nu l-am mai controlat.[haibat]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

WOW, Miraid="purple">, felicitari, sa fie intr-un ceas bun ! [flo] Sa stii ca banuiam ceva, mai ales ca te-ai oferit sa ma inveti cum se fac [copil][copil], nu cu mult timp in urma. [;)]

Va fi mai greu dar si bucuriile vor fi mai multe ! [:D]

Stiu cum am crescut noi, 4 copii la parinti. [bis]

Fetelor, la ciocolata de casa, intr-adevar, secretul consta in sirop, sa fie cat mai bine fiert. Lasati mai multe minute sa fiarba ! Nici eu nu am mai facut cioco de cand stateam acasa cu Cristina. Imi mai cumpar cate una mica din magazin, dar nu are acelasi gust. Va fi urmatoarea pe lista ! [pofta]

[wow] , Iriid="purple">, si erai fara chilotei pe tine ? [:I]

Emmaid="purple">, faina faza cu [porc] in locul [indecent] ! [:-)))][:-)))][:-)))] id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iriid="purple">, daca asa poza are cu tine, ar trebui sa fie mai activ in viata amoroasa ! Poate i se deschide apetitul mai des, daca il suni mai des ! [;)] id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor,

mira[pup]si[flo]sa fie intr-un ceas bun, sarcina usoara...nu te mai gandi la ce o sa zica mama sau soacra...daca voi(tu si sotzul tau va doriti) atunci totul e ok si trebuie luat ca atare. si eu mi-as fii dorit 3-4 copilasi dar din pacate dr-ul meu din romania mi-a spus ca el nu-mi mai face si a treia cezariana si eu altfel nu pot sa nasc din cauza operatiilor de la ochi.

elena, doar mi-am tuns putintel varfurile, vreau sa-mi ajunga tot parul drept(in afara de breton)...mai mult m-am dus pentru pedichiura, ca dupa ce am fost la mare arata...jalnic.

fetelor, trebuie sa incerc si eu ciocolata de casa ca prea o laudati[pofta]eu azi am facut placinta cu branza de vaci si stafide...sa nu ma mai luati in seama cand ma vait...asa zic eu... dar imi place sa mananc...la nebunie...vorba sotzului meu eu cand mananc, mananc si cand fac foamea o fac...

hai va pupici si va urez noapte buna si linistita...sau cum si-o doreste fiecare...eu sunt singurica cu ruxi asa ca o sa dorm bustean

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!!!va spun din perspectiva unei fiinte muncitoare,fara voia ei.m-am saturat sa muncesc sambata.[q]

e bine totusi,caci nu mai sunt nevoita sa fac prea multe in casa si asa imi oblig sotul sa puna mana la treaba.

monica,vrem si noi sa te vedem.parca atunci cand am rasfoit albumul tau,nu erau poze cu tine.asa-i ca e bine cand sunteti doar voi,fetele,acasa.eu de ex,cand raman cu daria,imi dau seama ca putem face ce vrem,parca ne-ar fi plecat parintii,plus ca e asa de inaltator,cand ma ia de gat doar pe mine,sa dormim.si mai imi da si un pupic asa somnoros,fara sa-i cer.stiti ca ma plangeam de pupicuri,dar astea sunt cele mai dulci.

 

 

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

George al meu e bolnav, ia antibiotic, are tzurtzuri pe amigdale, asta pentru ca nu asculta si alearga si transpira si bea apa... ce sa mai zic![bang] Azi noapte ne-a tinut in sah, acum la fel, inca nu isi face efectul ca lumea si mai face febra. Cand il vede, sotul ma intreaba daca mai vreau unul si eu zic ca da, cred ca m-as descurca mai bine cu al doilea, deja am mana de "mama"[:D]

(Mira, poate la un momnent dat iti calc pe urme, impreuna cu Nina, dar cu al doilea[;)]!

Fug sa vad ce mai pot sa ii fac, e mofturos si suspina intr-una de ma doare sufletul![q]

O zi buna, va pup, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...