Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

Buna

 

Hai ca m-ati facut sa rad de luni...cu partzurile voastre. [:D][:D][:D].

Emaid="red"> ai fost tare cu faza cu bipurile,uite nu m-am gandit[:)][:)] (Aninaid="red"> la fel).Am sa-l sun pentru orice motiv...il inventez [:D]Chiar ca vine ziua sotiorului.Si apropos de "faze".Ieri am dat peste umbreluta mea chinezeasca(am si eu) si mi-am pus halatul rosu din matase tot din china pe pielea goala,mi-am facut ochii cu cotizte si m-am dus la sotz in postura de chinezoaica si surpriza...s-a trezit Iris si ma striga !!! [japan] asa ca s-a dus cu surpriza mea...[alcool],alta data poate...

Elenaid="red"> vad ca iar te bate gandul de bebel...sa inteleg ca s-au mai linistit apele?!Succes!!!

Adriana id="red">ce bine de voi ca sunteti aproape de mare,noi ieri nu stiam ce sa facem si pana la urma tot pe langa casa...

Si noi am vrea sa mergem cateva zile la mare la noi sau la bulgari ca nu am fost niciodata si cica e mai misto marea la ei.Eu as vrea in Turcia,dar nu cred...Si asa tre' sa trag de sot ca el cu munca lui...

 

Cam atat ,o noua saptamana ,speram mai prolifica din toate punctele de vedere!

Aaaaa era sa uit..m-am ingrasat [bang] in plina vara.Asa ca de azi la slabit am termen o saptamana sa ajung la 60 de kg !!!deci de dat 3,5 kg jos [:I]

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna, fetelor ! [hia]

Poftiti la cap. 14 ! [:)]

Moderatorii pot inchide acest subiect ! [asia]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...