Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu statea departe si am ajuns cu masina.[;)]Cred ca era toamna.Mai nasol a fost ca pe drum am dat de niste politisti,iti inchipui daca ma opreau??!!![:D]

De platit nu m-a platit ,dar trebuia sa-i cer bani ca daia venisem,nu???Am obtinut doar promisiunea ca tot pe mine ma va chema...data viitoare [olala]

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor!

nu citesc de 2 ore si deja vad ca ati trecut la fantezii!

Ema ,daca intri asa in unitate nu va mai avea sotul tau timp sa te salveze![:D]si el nu se va mai alege cu nimic!

eu nu stiu ce am ,tot asa lesinata sunt,si nu tin nici un regim.asta mi se intampla cand nu mincam la timp,dar acum asa ma trezesc ametita si slabita.

Ema,pe mine nu m-a atras niciodata uniforma,mai ales ca am si in familie,dimpotriva.il prefer asa cum e el,nu dur.

Nina ,nu au mai aprut dintisorii,doar gingia ne necajeste.

Nu cred ca de la caldura nu papa,asa e ea.

sotul meu vad ca iar e aerian,nu stiu ce are,iar se plimba prin oras si e secretos,si eu dau bani pe taxi.nu mai vrea sa mai despic firul in 4 sa ma enervez.ieri l-am scos de la computer si am fost la terasa,si Anda mea a descoperit ca-s buni micii.cam piperatzi pt ea.si sucul cu paiul era bun,mai ales ca era nectar de piersici,si ea e topita dupa piersici.maninca si 2-3 odata.

azi am dus-o sa o impartasesc si cand a vazut ca vine cu linguritza spre ea ,a inceput sa plinga.s-o fi gandit ca iar o indoapa cu mincare,bietul copil.

fetelor mi-e un somn si nu pot sa dorm,iar e cald afara.poate il conving pe tati sa iesim,acusi se trezeste gaza.

va pup pe toate !

Monica e in concediu,Elena,cred ca de asta a disparut.poate prindem si noi anul asta un pic de soare si aer de munte!asa sper!

o zi buna dragelor!

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu n-am fantezii,ori nu le-am descoperit[:I].Asta inseamna sa-ti placa sa joci un rol,eu sunt mai realista,mai directa.Data trecuta barbatul meu avea chef de vorba in pat,chestii ce-ti place si cum si de ce,prefer sa-i arat decat sa vorbesc. Eventual niste injuraturi,porcarioare care pe unii excita dar in franceza nu stiu nimic[alcool] ,in romaneste suna rau[xx(]

Chestia cu haina as vrea s-o fac ,mai ales la inceputul relatiei,ramane omul cu sechele[:D]dk nu pipereaza relatia.

 

Carmen si eu sunt super moale[|)] buna la nimic. M-a sunat El mai devreme ,ii spun ca ma uit cum ploua[zz] in loc sa-mi caut de munca.(chiar ma uitam,ganditoare) Mi-a dat o idee cu Mcdonald dk chiar nu gasesc de munca.

 

Iri de ce m-as supara pe tine,n-ai zis nimic de rau,si chiar dk ai zice ai dreptate nu ma supar[pup]

 

Emma mie imi plac hainele de stat. Pt ceilalti cat si pt mine. Inspira respect printre altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

syd,si eu am lucrat la mc,in timpul facultatii.incepusem sa cam schiopatez la invatatura,din cauza timpului,asa ca a tb sa sa renunt si tare mi-a parut rau.in afara de statul mult in picioare(am ramas de atunci cu o sensibilitate,imediat mi se umfla),f placut.am facut de toate:spalat wc (doar o data),sters pe jos,strans tavi,bucatarie (dressing),dar cea mai mare parte,am fost la casa(f mult in drive).super atmosfera.

cat despre uniforma,ma gandesc ca implicit,exprima subordonare si nu prea agreez aspectul asta.iar cu vorbitul in pat,am unul langa mine caruia nu-i mai tace gura si ma enerveaza enorm.dar ,ce sa-i faci ?!! asa e el mai grijuliu.[:D]

carmen,de ce nu incerci sa-i dai niste vitamine micutei sau sa-i faci niste analize de sange?sa nu aiba viermisori.

iri,cred ca ai fi reusit sa nu platesti nimic atunci.dar fii sigura ca te-ar mai fi oprit si alta data.poate,poate.......oricum ne-ai dat pe spate cu faza asta...bravo!!!

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, am biruit si v-am citit, azi la munca nu am mai apucat sa intru, nu am avut pauza deloc...[bang]

Eu sunt obosita spre foarte obosita, vreau concediu musai, sa stau sa lenevesc cu George, dar mai am pana prin august, daca am voie... ca de nu... tot la munca!

Mai, m-ati terminat cu fanteziile, am incercat sa imi "implantez" si eu una in neuron, dar nu ma vad in stare sa o aduc si al realitate, sunt o bleaga. Oare ii amuza, tenteaza pe barbati?

Fug in pat ca sunt rupta, nu ma mai simt in stare sa stau nicicum, visez sa mai am un bebelac si sa stau acasa cu el, si cu George... si e un vis din pacate[bang]!

Va pup si noapte bunaaaaaaaaaaa!

Elena

 

PS. Ema, uitam, eu am dat anul trecut pe 2 pastile de Zentel 250.000, ca nu dadeau la bucata, am una de rezerva, dar imi mai trebuie una, cred ca ma rog de farmacista sa imi "taie" o folie de aia, ca oricum mai mult de o tura pe an nu ii dau.

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragelor!

sunt franta,Anda a stat lipita azi numai de mine si am carat-o in brate tot orasul,acu ma doare spatele,normal.

la plimbare seara tot eu ca tati intai a dormit si apoia venit dupa noi![bang]tot el saracu obosit ac doar s-a plimbat azi![bang]abia l-am convins sa spele niste biberoane ca nu mai voia Anda sa adoarma acum,de 3 ori am plimbat-o prin casa.offf!

Ema ,cu tot cu vitamine maninca asa,pikovit ia acum,dar fara efect.singurul de la care maninca e peritol,dar ala numai 10 zile pe luna si mai rar.

am facut si analiza,n-are nimic in afara faptului ca seamana lui tati,mofturos la mincare si maninca amindoi numai ce vor si cand vor.

deja am par alb,ma scot la pensie inainte de termen daca o tin amindoi asa cu mincarea.

fug si eu la nani,noapte buna!

 

Carmen[mamica]& Anda[bb]

http://www.babiesonline.com/babies/a/andaioana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/carmensilva75/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor ! [hia]

Ce faceti, cum sunteti ?

Eu cred ca imi vine CM, nu BB ! [:(] Iar afara este o vreme....cenusie, sta sa [pic] !

Ana id="purple">, "lucram" la bb din aprilie, dar se lasa greu convins sa vina. [:(]

Emmaid="purple">, nu prea pot sa o pacalesc cu mancarea pe Cristina, mananca doar ce vrea ea, oricum. Are 14 kg si 98 de cm. [majoreta]

Pikovit-ul i-a mai facut si ei pofta de mancare, dar nu tine prea mult. Ia vit. C, caci ii place, dar nu se vede. [:0]

Irinaid="purple">, faina faza cu pardesiul ! [cool]

Cateodata il mai surprind pe al meu sot, goala sub plapuma sau cu un [ispita] dans. [olala] Si ii place la nebunie ! [pathot] [:D]

Fantezia mea este sa fac dragoste pe satin si petale de trandafiri, imbracati in miere, frisca, inghetata, sampanie... [9cer] Nu cer mult, nu ? [;)]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut la scorpiute,

Ema,hai ca ma faci sa rad....Si sa ma oftic:oare de ce n-am incercat si cu uniforma cand s-a putut?!Bleaga de mine!Iar cu caldura e fapt recunoscut ca e mai cald la Timisoara decat la Cta.Pai pana sa ajung eu la TM,vorbeam cu Marius la tel si imi spunea ca erau 37-38 grade la TM ,iar la Cta erau doar 32-33.

Vad ca stai bine cu imaginatia....Am incercat si eu asa ceva,dar la mine nu prea a tinut.Mie imi place sa mai si privesc,caci expresia celui de deasupra ma incanta si imi da fiori...Hi,hi,hi...ce vocabular am...!!!

Iri,mama,tu esti omul momentului.Si eu mai fac asa.Ce-i in mana nu-i minciuna!Corect!

Adriana,pai incearca dupa ce se usuca uniforma.Ce ai de pierdut?!Te pup!Cum e vremea?Eu ajung vineri prin Cta o fuga,cu treburi.

Nina,ce pot sa spun?Spor la treaba si mult succes!

Fetelor,va pup si va doresc un sfarsit de saptamana placut!

 

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...