Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

e a cincea oara,cand incerc sa postez.tot timpul apare vreun client.

iri,e bine sa dai la soricei,caci te descarci si privesti totul mai limpede apoi,la fel fac si eu.lasa-l pe sotior,poate nu a fost sarbatorit prea mult cand era mic.cat despre lugu-lugu,ti-l imprumut pe al meu.eu deja sunt exsperata,parca e in calduri,nu conteaza copil,musafiri....il inteleg pe sotul tau,intr-o mica masura,caci eu mai cedez.[:D]

daria a fost si ea mataita toata noaptea.nu o fi luna plina?!!![:D]sunt franta si am avut o zi plina la\ serviciu.cat despre bona,da-o incolo,asa sunt astea cu tupeu,cand am dus-o pe daria la gradi am rasuflat usurata.si eu am avut scandaluri mari.la mine insa fiica bonei,venea cand nu eram acasa,sa-i faca ochi dulci lui barbate-miu sau imi folosea epilatorul,mi-a bagat haine la spalat aiurea si mi-a terminat haine de firma,desi nu-i dadusem voie sa-mi miroasa chilotii.asa ca ,gandeste-te ca poate fi mai rau.

tot week-endul a plouat,am lancezit si acum cand e frumos,sotul e cu musafirii la lacul sarat din apropiere si imi da tel sa-mi spuna cat de fain e.[bang]

carmen,incarca-ti bateriile cat il tine faza buna.ai motive acum sa fii fericita!!![il]

elena,pai cat mai aveai pana in b-ta?????!!!oricum ,nu te intrista,nu faceti intalnirea de n ani???

ana,te inteleg perfect cu drumurile.vezi ca acum e prapad acolo,cu ploile.bine ca ia plecat!!!!ai fost cu copiii?

syd,citeam un interviu cu anastasia soare si spunea ca la cursurile de cosmeticiene,sunt prefereate fetele din europa de est.ma gandeam la tine.bine,aia e in america,dar,mai stii....cat despre bani,certurile cele mai rele vin de la bani.ce draguta as fi,dc stiu ca pot reziolva orice,oricand.as face sa ma simt si eu bine,si cel de langa mine.dar ,nu cred ca cineva va avea bani de ajuns vreodata.tot timpul iti maresti nivelul de trai si vin noi pretentii.

adriana,dc nu-l dai,macar pune-l in leg cu ai nostri..

va pup,ca iar pierd postarea.

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salut scorpiute,

Elena,ce frumos ca te-ai intalnit cu prietena ta....minunat!Sa sti ca la Cta nu am avut timp nici sa respir.A trebuit sa trec si pe la soacra-mea si pe la matusa-mea si pe urma la gara...A fost o adevarata aventura tot drumul:nu am gasit bilet nici la dus ,nici la intors,in schimb am mers cu insotitorul de vagon de dormit si la dus si la intors....Ce sa zic?Nu am apucat sa vad nici o frimitura de nisip sau de mare....Sper sa recuperez candva!In rest sunt ok.Uite ca vineri facem intalneala nr.4 cu fetele de pe forum din Timisoara.Sper sa ne distram ca de obicei...Te pup si il pup si pe George! Ce mai face nazdravanul cel mic si frumos!?

Carmen,scuipa-ti barbatul sa nu se deoache!Sa il tina tot asa!

Iri,draga mea,in primul rand schimba-ti bona!Cum de-i permiti sa sufle in front?!Da-i un sut si cauta alta!Mama ei de bandita!Pai eu cred ca-i dadeam ultimul salariu,nu salariu!Iar cu barbatelu' ce sa zic?Poate ca i-ai imprumutat tu niste neliniste de la tine...tare greu cand copilasul e bolnav!Bine ca nu a mai facut febra micuta!Hai linisteste-te,ca imprumuti starea ta de neliniste si la cea mica.....Eu iti doresc numai bine,gandeste pozitiv si insanatosire grabnica la printesica!Te pup si ai grija de tine!

Ema,chiar e prapad,dar si la olteni....bietii oameni!A inceput dupa ce am plecat eu.Am fost singura,ca am avut treburi.As fi vrut eu sa merg de placere!Nu stiu cand oi ajunge cu copiii!Ce mai face Daria?Va pup!

Scorpiute,va doresc numai bine si sa fiti iubite!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Iri, tare ma supar pentru tine... apoi sa stii ca barbatul tau e copia fidela a... sotului meu[bang], iar la noi totul e bine cand sunt bani in casa, adica bani sa isi faca ce are nevoie, cum nu are o data, sa vezi scandal... ce respect! Ala nu e oricum, ca sunt sau nu bani, tot aia... poate daca as arata ca tine m-ar mai respecta nitel (sau ar fi gelos, cine stie?!), cum o dai, nu e cum trebe![bang] Bona am avut intr-o vreme... greu mi-a fost, bani dadeam, mancare dadeam, copilul il gaseam aiurea, ea nu facea nimic in casa... si tit vroia bani in avans, daca se putea pe un an de zile[bang], am renuntat la ea, dar ma chinui cu el la tara si bocesc de numa toata ziua, cand vad mamele cu copiii in parc si eu ca un strigoi singura.[bang]

Carmen, ptiu sa nu il deochi mama, dar ce s-a intamplat? Eu nu am avut veci asa surpize ca si tine! Parerea mea e ca simte el ceva... fa-i clatite sa se bucure si poate il mai tine cheful asta si mai incolo!

Ana, pupa nora, si poate va faceti vreme, mai ales ca acolo ai rude, si mergeti toti la mare si pentru mine! George e o nebunie, vrea mereu sa mergem dupa el, vrea sa ne vada zilnic, nu pricepe ce e cu serviciul asta inca... poate mai incolo.

Ema, mai am 2 ani pana la intalnirea de 10 ani, abia astept, mi-e un dor nebun de colegi. Si poate faci o plimbare pana la Dorna, tare e fain si am inteles de la prietena mea ca drumul s-a mai reparat. Abia astept sa scot pozele cu veverite ale lui George![:D]

Adriana, macar o saptamana si tot da-l la cate una din noi, am mai respira si noi "aer curat" (ma refer la fetele care au probleme, ca, slava Domnului, mai sunteti care aveti barbati de pus la rana)!

Hai ca fug, maine ma asteapta o zi horor, multi clienti la munca si deja sunt sfarsita... ma tot gandesc de o vreme ce sa fac pentru mine, v-am mai zis, e o obsesie, vreau sa am ceva al meu!

Noapte buna si va pup, Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata,fetelor.ce zi frumoasa!!!![bis]sotul iar e plecat,dar s-au dus si musafirii,asa ca am scapat de majoritatea belelor[:D].cica mai am o saptamana de respiro,apoi vin nasii in vizita,si apoi mama....[;)]

elena,zau ca as veni la vatra dornei,poate cu nasii,dc am bani.cat despre drum,varul meu a venit pe acolo,joia trecuta si a zis ca nu a injurat atat toata viata lui.

eu am la anul intalnirea de la liceu,dar ma gandesc ca sunt multi delasatori,si nu prea cred ca o sa se faca.si sa-mi iau eu pe cap toata chestia asta nu pot,mai ales ca nu stau in tulcea,sa pot organiza evenimentul.dar tare frumos ar fi sa faca cineva asta.

astept pozele cu nerbdare,vreau sa vad cum arata popica in actiune.[hot]

ana,daria e o mataita si jumatate.de ex,azi dimineata ne-am certat ca nu-i placea cum ii statea parul.imi venea sa o mananc,oricum cand i-am facut coada ,am tras-o nitelus de par,asa sa ma razbun.[^]mama nebuna,ce vrei?[bang]!!!mai nou,spune la toata lumea ca taicas-u vb cu gura plina[xx(].f frumos!!!

va pup.mai vb.poate nu o sa am o zi plina azi.

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scorpiute,

Ce mai faceti fete?

Na ca io iar sunt in stare de bucurie....Nu-sh ce am,da' ma distrez de una singura...Se uita fi-mea la mine si cred ca-si zice in capsor:"cred ca mama s-a dilit!".

Mey,Elena mama,pupai pe nora,ca o pupam la greu,de aia e tembela si urla ca nebuna din castraveti....Nu stiu cu mersu' la mare,ca bani sunt putinei si io m-am apucat de dantura s-o renovez,Marius are si el vorbe in august cu dentista,pe 19 iulie fata lui Marius face 18 ani si tre' sa trimitem fetei ceva malai,ca o data in viata face majoratu',mai se anunta si sor-mea din Italia ca ajunge pe meleaguri banatene azi-maine.....Prost capitolu' cu banutii!Nu-i bai ca recuperez eu!

Pupam pe ginerel si zi ca nu-i nicaieri mai frumos ca la bunica.Spune-i din partea mea,ca eu si acum oftez dupa vacantele de vara cand mergeam la Dorohoi si bateam campurile cu hoarda de veri si verisoare.

Te pup si pe tine si mai fa si tu o pauza!

Emma,Daria e o fetita scumpa si plina de personalitate.Are si mandea un exemplar acasa.Ma gandesc cu groaza ca,daca de acum cand inca nu stie sa vorbeasca corect isi impune optiunile la imbracaminte si moatele de par...ce ma fac eu cand o avea 15-16 ani?Vai de capul meu si,mai ales ,de a lu' ta-su!Curaj !Tre' sa ne obisnuim de pe acum si sa gandim in perspectiva,mama draga,ca,nu stiu zau!,cum o vom scoate la capat cu ifose si fite!Pupa printesa cretulina!Te pup si pe tine si sa fi iubita!

Fetele,mai vorbim.Va pup pe toate si sa aveti parte numai de bine!

 

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana,or fi umblat astia cu gadilatul prin sat,de suntem asa bine dispuse[:D].ce-i drept,mie mi-a mai trecut,dar..ziua e lunga..

probabil ca atunci cand s-or mari o sa ne facem griji ca au prea multe tatuaje sau cercei bagati cine stie pe unde.[hot]apropo de asta.cand avea daria o saptamana,sotul se gandea cu groaza cum o sa fugareasca baietii care o sa-i arunce cu pietre in geam,deja o vedea o mica vagaboanta.ca sa vezi ce perspective!!!!![haibat]

acum insa acuza pentru orice nazdravanie,lipsa educatiei,dar nu se gandeste ca si el contribuie la asta.[huta]

eu ma cam plictisesc,si nu prea ma cu cine sa vb.o sa mi se duca de tot voia buna.[q]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

 

Mi-am mai revenit din nervi...nu are rost.Sotul m-a sunat ca si cum nimic nu s-a intamplat,ca de obicei [alcool]

Maine e ziua mamei mele,am ceva raci lamga mine![:D]

Emmaid="red">,merci de "ajutor",dar chiar nu-l vreau pe sotul tau,nu duc lipsa de petitori [:D] ci de afectiunea sotului meu!Nu ai cum sa-l intelegi pe sotul meu fiinca chiar nu sunt sar pe el,vreau doar sa-mi manifest dragostea...ca el intelege asta astfel...e alta poveste.Si pana la urma nu e ceva nenatural!Intadevar are niste "probleme" din coplilarie legate de lipsa de afectiune,de unde multe din reactiile lui.[flo]

Anaid="red">,merci de incurajari,pana la urma...ai dreptatea(ca de obicei)!

Elenaid="red">,sora mea de suferinta,pana la urma acelasi alut zici tu la barbatii astia?!!?Iti spun eu noi suntem de vina...suntem prea bune.La mine se vede si cu bona,mai avea putin si ma dadea si afara din casa !!!!

Va pup

Restul de fete????

 

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...