Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele - pe unde sunt ? (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mersi,aveam impresia ca te-am suparat tare de tot.[pup]

problema e ca nu seamana doar fizic.aceleasi gesturi,acelasi mod pupacios de te da pe spate.mi-am dorit un copil afectuos,dar daria te pupa pana te albeste la propriu.plus si aceeasi sursa de nervi.mai,ati dat vreodata calmante copiilor sau sotilor?un diazepam, ceva????[:D]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, scorpiutze ! [hia]

Eu m-am obisnuit cu bani putini si multa dragoste, caci asa am si crescut. Asa ca, merg pe aceeasi linie. [;)] Insa, asta nu ma opreste sa visez la o casuta si bani de vacante. [;)]

Emmaid="purple">, eu cred ca daca sotul tau nu ar fi asa de pupacios, tu ai fi cea pupacioasa. [;)]

Iriid="purple">, cum ii mai este micutei tale ? [pup]

Elenaid="purple">, abia astept si eu, pozele cu George si veveritele ! [pup]

Oare ce mai face Roxy, fetelor ? Pe cand avea nunta, mai stie cineva ? id="blue">

 

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma id="red">si fata mea ai seamna mult tatalui si mai grav ca incep sa percep reactii ca ale lui.Dar am eu grija sa nu iasa ca si el [:D]Chiar acum cateva zile ma ofticam rau fiindca desi plange dupa mine,sta numai dupa mine,mami in sus si in jos ,il pupa tot pe el .Eu cersesc pupici de la ea si el ai cere odata si ai si da [bang]

Si de nervi...cat cuprinde la amandoi [:D]

Si subscriu la ce a zis Anina vis a vis de pupici...[;)]

Anina id="red">Iris e mai bine,dar inca mai face caki des.Am fost de dimineata si i-am lasat coprocultura la analize.Si apropos de bani si iubire...tine-o tot asa ca esti o fericita!

 

poze

Iri si Iris

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nina,ai maaaaaaaaare dreptate.adevarul e ca ai mare influenta din copilarie.de ex,mama ne puapacea de numa,si asta ma enerva enorm.taica-miu e mai rece,doar cand o ia putin la ureche,e un dulce si nu o mai lasa pe mama din "puisor".

iri,astia micii sunt niste tradatori,in general.oricum am observat ca dc ma ciondanesc un pic cu taica-su,imi tine partea si fara nici un fel de sugestie,deja il pedepseste.[:D]

 

Ema

 

Picnic-ul mult asteptat

 

 

Calatorie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, am ajuns acum acasa si simt ca explodez, tot mai mult vreau sa fac altceva, simt ca nu mai rezist, ori s-au adunat tot stresul si nervii dintr-un an intreg. Oricum, am venit, bocesc sa ma descarc si fug in oras. Sotu' e cu rabla la reparat si astept sa vina, ma duc la cumparaturi in Metro, cred ca dau toti banii de nervi[bang]

Iri, draga mea, scuze, azi a fost ca la nebuni, 3 ceasuri rele de marti au fost 8 ceasuri horor! Te pup si prindem noi un moment... nu stiu cand, dar musai...

Ema, apai depinde acum de preferinte, insa daca ai masina buna si nervi cat carul... treci muntele[:D], saraca prietena mea nu ma vazuse de 8 ani, asa ca a zburat si nu a vazut gropile, aluat partea buna a lucrurilor. Cred ca maine ma duc sa scot poze si scanez ce se poate, pacat ca nu am prins soare, cred ca ies cam intunecate. Cu intalnirile astea "scolare"... ce sa zic, mie imi ardea acum vreo 3 ani sa imi revad colegii de liceu, dar nu s-a facut nimic, si eu nu puteam sa ma misc, eram cu burta mare si tare si cu stat la pat (pregnanata ca lumea, ce mai!) asa ca macar asta de faculta sper sa se tina, deoccamdata alte generatii au tinut intalnirile, sper ca peste 2 ani sa nu faca "stop"[:D]!

Ana, hai ca la stoma tre sa ajung si eu, musai, sa mai fac niste gropi prin gura, ca in asfalt sunt destule. Si lui George pot sa ii explic eu nu stiu cat ca e mai bien acolo, decat cu doi parinti nebuni si stresati de serviciile lor de mizerie, dar ce crezi? Pricepe? Nooo! El vrea cu "mamica shi taticul shi mashina lui George"! Asta e, ne iubeste pe noi si gata! Poate peste cativa ani o sa planga ca vrea la bica... sper! Pupa fata de Luana![:D]

Nina, daca ar fi respect si dragoste, ma multumesc cu haina de pe mine, dar cand unul are pretentii mai mari decat poate produce... stii ce iese? Fum gros[bang]! Oricum, va admir relatia si ma bucur sa mai citesc si despre asa ceva! Roxy stiu ca in septembrie are nunta, cred ca i-a venit si iubi al ei acasa, deci e in zarva mare, ultimii metri! Poate o prindem noi pe aici iar![:D]

Carmen, Syd, Monicile, etc etc.... unde sunteti?

Fug ca m-am bocit destul, nici sa mananc nu am chef!

Pupici la toate si revenim cu vesti mai bune!

Elena

 

Mamiid="red"> ”de George”id="blue">

Povestea_nasterii

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Iri,iti doresc numai bine!Sper ca tot raul va fi spre bine....Astept sa scri vesti bune!

Emma,bucura-te ca inca mai sta la pupat Daria!Parca vad ca in scurt timp e domnisoara si o sa-i fie rusine!Hai ca m-am amuzat de faza cu diazepamul....Eu inca nu le-am administrat la ai mei,asa ca nu stiu sa te sfatuiesc!

Nina,si eu tot ca tine....Si dupa ce am lasat o casuta,acum visez la alta....Cu vacantele...visez inca!

Elena,merci de pupici!Sa mai creasca printu' putin si isi da el seama!Va pup si eu pe amandoi!

Sa fiti iubite si sa aveti parte numai de bine!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor.am citit pana acum tot ce ati scris.a venit si sotul meu de la examen.din pacate a fost concurenta prea mare si nu a luat, asa ca mai incercam la anu.lipsise 3 zile de acasa asa ca la intoarcere[cina2][xinpat][9cer].asa ca intru si eu acum.

si eu am patit de atatea ori cu rabla de masina toate belele.numai mie mi s-au intamplat toate:sa raman fara frane in plina strada, fara acceleratie(am legat acceleratia cu ata de se uita lumea la mine ca la felu' 7), mi s-au rupt fisele si impingeam masina din plina intersectie(cu burta la gura) ca nici naiba nu se uita la tine si multe altele.asa ca sunt un mic mecanic.o zi buna la toate.

 

albumul meu[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, am revenit din concediu, sotzul a inceput de azi serviciul si chiar si eu m-am reapucat de meditatii ca suntem...ca dupa concediu[:D]...falitzi hi hi

am fost si la munte dar mai putintel sin nici vremea nu a fost chiar asa de buna, a plouat o zi incontinuuuuuuu de nu se mai oprea. am fost la manastirea mea de suflet, "sambata" si acolo am uitat de toate problemele, m-am linistit.

mai nasol este ca acum tusesc amandoi copilasii, nu tare dar astept medicul dupa amiaza sa vad ce zice....ei sunt veseli si nu par a avea nimic altceva...dar cine stie...[bang]

am fugit ca intre timp mai fac si cate ceva prin casa, ca arata ca dupa razboi[:D]

va pup si va doresc la toate numai bine...sper sa-mi intru in normal si sa ne citim in fiecare zi.[pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele, am revenit din concediu, sotzul a inceput de azi serviciul si chiar si eu m-am reapucat de meditatii ca suntem...ca dupa concediu[:D]...falitzi hi hi

am fost si la munte dar mai putintel sin nici vremea nu a fost chiar asa de buna, a plouat o zi incontinuuuuuuu de nu se mai oprea. am fost la manastirea mea de suflet, "sambata" si acolo am uitat de toate problemele, m-am linistit.

mai nasol este ca acum tusesc amandoi copilasii, nu tare dar astept medicul dupa amiaza sa vad ce zice....ei sunt veseli si nu par a avea nimic altceva...dar cine stie...[bang]

am fugit ca intre timp mai fac si cate ceva prin casa, ca arata ca dupa razboi[:D]

va pup si va doresc la toate numai bine...sper sa-mi intru in normal si sa ne citim in fiecare zi.[pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...